Darbu uzsācis Eņģeļi pār Latviju zvanu centrs, aicinot saziedot 264 067 eiro

No 17. decembra darbu uzsāk gada sirsnīgākās akcijas Eņģeļi pār Latviju zvanu centrs, kas būs aktīvs katru dienu no plkst. 18.00 līdz 21.30, aicinot kopā saziedot 264 067 eiro 137 bērnu ārstniecībai, atgādina akcijas rīkotāji.

No 17. decembra līdz pat 23. decembrim akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros, būs aktīvs zvanu centrs, kura laikā iedzīvotājiem būs iespēja sazvanīt un aprunāties ar iemīļotām personībām, aicinot dāvināt citiem to, kas ir patiesi svarīgs – veselību un iespēju dzīvot pilnvērtīgi.

Kopējā summa, kas nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu ārstniecību 137 bērniem, ir 264 067 eiro. Lai palīdzētu bērniem, ikviens iedzīvotājs ir aicināts veikt ziedojumu, zvanot uz zvanu centru, kur būs iespēja aprunāties ar sabiedrībā iemīļotām un atpazīstamām personībām.

Nedēļas garumā ziedotājus zvanu centrā ziedotājus sirsnīgi uzklausīs Varis Vētra, Ieva Bondare, Daumans Dreiškens, Jānis Purviņš, Elita Patmalniece, Adriana Miglāne, Nauris Brikmanis, Ilze Dobele, Aija Auškāpa, Madars Apse, Agnese Rakovska un daudzas citas pašmāju slavenības.

23.decembra vakarā Lielajā Ģildē norisināsies akcijas Eņģeļi pār Latviju īpašais Ziemassvētku koncerts, kura laikā uz zvaniem atbildēs Pēteris Kļava, Baiba Broka, Ansis, Andrejs Ērglis, Markus Riva u.c.

Ziedot ir iespējams arī Bērnu slimnīcas fondā mājaslapā bsf.lv, ziedojumu kastītēs Rimi un Supernetto veikalos, ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu kioskos vai mājaslapā mansrimi.lv, zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro) vai arī iegādājoties akcijas preces Rimi un Supernetto veikalos līdz 31.decembrim.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas