bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Indijas ekonomika aug griezdamies

Laikā, kad daudzas valstis uztraucas par lēno izaugsmi un augsto bezdarba līmeni, Indija paziņojusi par tās ekonomikas straujo attīstību.

Ķīna apmaiņā pret oglēm izsniegs kredītu Krievijai

Ķīna ir gatava nodrošināt Krievijai kredītu sešu miljardu dolāru apmērā pret garantiju par regulāru ogļu piegādi. Saņemtos līdzekļus Krievija izmantos ceļu un dzelzceļa, kā arī citu infrastruktūras projektu attīstībā, kā arī kalnrūpniecības un ogļu apstrādes iekārtu importā no Ķīnas.

Putins noliedz, ka turpina vadīt valsti

Krievijas ministru prezidents Vladimirs Putins noraida aizdomas par to, ka pieņem lēmumus valdošā prezidenta vietā. Pēc Putina teiktā viņu nodarbina iekšējā nevis ārējā politika.

Lielbritānijas ministrijā atlaidīs katru ceturto darbinieku

Lielbritānijas finanšu ministrijas personāls tiks samazināts vairāk nekā par 25%, atlaižot katru ceturto darbinieku. Tuvāko četru gadu laikā ministrijas darbinieku skaitu paredzēts samazināt no 1350 līdz 1000.

Japāņi radījuši alu bez kalorijām

Japāņi radījuši pasaulē pirmo alu, kas nesatur nevienu kaloriju, un kam eksperti prognozē lielus panākumus nākotnē.

TechCrunch: 75 % zvanu no Gmail ir neveiksmīgi

Daudznozaru kompānija Google, kas pagājušajā nedēļā iepazīstināja lietotājus ar iespēju no epasta Gmail zvanīt uz mobilajiem un mājas telefoniem, saņēmusi asu kritiku no portāla TechCrunch galvenā redaktora. «Šobrīd Google jaunais piedāvājums ir viens vienīgs bardaks,» tā Maikls Arringtons (Michael Arrington).

Neskatoties uz nestabilo tirgu ASV un Eiropā, L'Oreal peļņa pieaugusi par 21%

Pasaules lielākā kosmētikas ražotāja L'OREAL ieņēmumi šī gada pirmajā pusgadā pieauguši par 21 %. Šādi rezultāti sasniegti pateicoties atsāktai luksusa smaržu pārdošanai Āzijā un Dienvidamerikā.

Mančinskis: problemātisko kredītu skaits stabilizējas

Pieaugot maksātspējai, kas saistīta ar kopējās ekonomiskās situācijas uzlabošanos, stabilizējas arī problemātisko kredītu skaits, uzskata Swedbank Latvijas vadītājs Māris Mančinskis.

IKEA internetā tirgos lietotas mēbeles

Mazumtirdzniecības gigants IKEA veidos nodaļu, kurā ar zviedru mājaslapas palīdzību blocket.se internetā pārdos lietotās IKEA preces.

Latvijas sabiedrībā populārākie premjera kandidāti ir Lembergs un Dombrovskis

Par labākajiem no partiju izvirzītajiem premjera kandidātiem Latvijas sabiedrība atzīst Aivaru Lembergu (ZZS), kam atbalstu pauduši 35.1% aptaujāto, un pašreizējo valdības vadītāju Valdi Dombrovski (Vienotība), ko atbalsta 31.7%.

Eirozonā bezdarbs joprojām 10%

Bezdarbs eirozonā piecu mēnešu laikā saglabājis rekordlielo 10% robežu. Eiropas Savienības statistikas aģentūras Eirostat dati liecina, ka gandrīz 16 miljoni cilvēku 16 valstīs, kurās naudas vienība ir eiro, joprojām ir bez darba.

Krievijas bagātāko bērnu ienākumi dubultojušies

Krievijā gada laikā bagātāko bērnu skaits pieaudzis par pusotru reizi, bet viņu kopējā bagātība dubultojusies.

Mazumtirdzniecības apgrozījumam jūlijā neliels kritums

Šā gada jūlija dati liecina, ka, salīdzinot ar jūniju, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums ir samazinājies par 0.5%.

Intel par 1.4 miljardiem iegādājas Infenion čipu ražotni

Intel piekritis par 1.4 miljardiem ASV dolāru iegādāties Infineon mobilo čipu ražotni.

Trešdaļa strādājošo algu saņem aploksnēs

Trešdaļai (38%) ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju ir draugi vai radi, kas lielāko daļu algas saņem aploksnē.

Par 14.7 tūkstošiem dolāru iegādājas Džona Lenona tualetes podu

Kāds grupas The Beatles daiļrades cienītājs, kurš savu vārdu vēlējies paturēt noslēpumā, izsolē par 14.7 tūkstošiem dolāru (9.5 tūkstošiem sterliņu mārciņu) iegādājies Džonam Lenonam piederošu porcelāna tualetes podu ar puķītēm.

Nordea: situācija Latvijas tautsaimniecībā uzlabojas

Situācija Latvijas tautsaimniecībā pakāpeniski uzlabojas un zemākais punkts jau ir pārvarēts šī gada sākumā. Straujākais uzlabojums vērojams tieši ārējā tirdzniecībā, taču arī mājsaimniecību patēriņš jau atsācis nedaudz pieaugt, secināts Nordea bankas apskatā Economic Outlook.

Būvniecības objektu pabeigšanu kavē nenoteiktība nekustamā īpašuma tirgū

Rīgas lielāko būvniecības objektu pabeigšanu un nodošanu ekspluatācijā atbilstoši plānotajiem termiņiem kavē vēl aizvien valdošā krīze un pieprasījuma nenoteiktība nekustamā īpašuma tirgū.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!