bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Eksperti: korupcija ir viena no krīzes sekām

Krīze un korupcija iet roku rokā, jo korupcija ir viena no krīzes sekām, diskusijā Krīze: samelstais un faktiskais sacījusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietniece Juta Strīķe.

Mazumtirdzniecības pārdošanai Vācijā negaidīts kritums

Mazumtirdzniecības tirdzniecības apjoms Vācijā septembrī negaidīti samazinājies.

Fotonedēļa 2010.10.29

Katru piektdienu BNN piedāvā aplūkot interesantākās, skandalozākās un vienkārši skaistākās fotogrāfijas no visas pasaules.

Rimšēvičs: Latvijai nepieciešams realizējams 2011. gada budžets

Latvijai nepieciešams realizējams un stabils 2011. gada budžets, lai atgūtu investīciju pakāpes kredītu reitingu, intervijā finanšu laikrakstam Bloomberg sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

Lielbritānijā uzsākta izmeklēšana par Ryanair un Air Lingus sadarbību

Apvienotās karalistes Godīgās tirdzniecības birojs uzsācis izmeklēšanu par Ryanair dalību tā kolēģes Īrijas aviokompānijas Aer Lingus darbībā.

SVF: Igaunijas ekonomikas pieaugums atpaliek no pārējām jaunattīstības valstīm

Igaunijā vidējais iekšzemes kopprodukta pieaugums desmit gadu laikā ir gandrīz par 3% zemāks nekā vairumam Centrālās un Austrumeiropas valstu, norāda Starptautiskais valūtas fonds.

Nedēļas laikā Igaunijā reģistrēti 1 526 jauni bezdarbnieki

Pagājušajā nedēļā Igaunijā piereģistrējušies 1 526 jauni bezdarbnieki. Neskatoties uz to, nedēļas laikā bezdarbnieku skaits samazinājies par 329, kas skaidrojams ar bezdarba datu pārreģistrāciju.

LEC: sagaidāms būvniecības izmaksu kāpums

Turpinoties metālu un kokmateriālu cenu pieaugumam pasaulē, var palielināties būvniecības izmaksas arī Latvijā, uzskata SIA Latvijas Energoceltnieks valdes priekšsēdētājs Andris Asars-Asarovskis.

Nodokļu parādnieki valstij nav samaksājuši 153,31 miljonu latu

Kopumā 198 uzņēmumi un privātpersonas, kuru parādi budžetam pārsniedz 300 000 latu, 1.oktobrī valsts budžetam bija palikuši parādā 153,31 miljonu latu.

Igaunija investēs 350 miljonus kronu vēja ģeneratoru būvniecībā

Igaunijas Ekonomikas un komunikāciju ministrija vēja ģeneratoru celtniecībai piešķīrusi gandrīz 350 miljonus kronu (15 715 000 latu) lielu naudas summu.

Sliktie attīstības rādītāji satraukuši Lietuvas bankas

Lietuvas ekonomikas atveseļošanās trešā ceturkšņa laikā ir palēninājusies, tam par iemeslu valsts eksporta veikto kompensāciju samazinājums lauksaimniecības un būvniecības industrijām.

Valmieras stikla šķiedras pārdošanas apjomi pieauguši par 27%

Šī gada trešajā ceturksnī, salīdzinot ar 2009. gadu, akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra pārdošanas apjomi pieauguši par 27%.

Handelsbanken: Ķīna apsteigs ASV ātrāk nekā domāts

Pēc desmit gadiem Ķīna kļūs par valsti ar lielāko ekonomiku pasaulē, apsteidzot Amerikas Savienotās valstis ātrāk, nekā iepriekš tika pieļauts.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!