bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Transportlīdzekļu nodevas aizstās ar nodokli un palielināšanu

Valdība 30. novembrī atbalstīja likumprojektus, kuri paredz transportlīdzekļu ikgadējo nodevu aizstāt ar nodokli, vienlaikus vienojoties par nodokļa likmes pieaugumu.

Brisele paaugstina Igaunijas IKP prognozes līdz 2,4%

Eiropas Komisija paaugstinājusi savas nesenās rudens ekonomiskās izaugsmes prognozes uz 2,4% šogad un uz 4,4% nākamgad. 2012. gadā ekonomikai vajadzētu pieaugt par 3,5%.

Eksperti: lai ekonomikas pieaugums turpinātos, privātajam sektoram ir jāinvestē, bet sabiedriskajam - jāreformējas

Lai arī krīzi Baltijas valstīs vislabāk pārvarējusi Igaunija, nozīmīgus panākumus gūst arī Latvija, pateicoties vērā ņemamām, kaut arī nepabeigtām strukturālām reformām, norāda DnB Nord ekonomisti.

Finnair streika dēļ zaudē miljoniem eiro dienā

Somijā notiekošā lidmašīnu apkalpes personāla streika dēļ aviokompānija Finnair ik dienu cieš zaudējumus 2 – 2,5 miljonu eiro apmērā.

No 1. decembra Igaunijas bankās bez maksas varēs apmainīt kronas pret eiro

Igaunijas bankās no šī gada 1. decembra iedzīvotāji varēs samainīt kronas pret eiro pēc oficiālā kursa 15,6466, minēto pakalpojumu saņemot bez maksas.

Valdība atbalsta PVN palielināšanu

Valdība šodien atbalstīja pievienotās vērtības nodokļa likmju palielināšanu no nākamā gada 1.janvāra.

Ekonomisti tuvākajā laikā strauju situācijas uzlabošanos mazumtirdzniecībā neparedz

Tuvāko mēnešu laikā strauja situācijas uzlabošanās mazumtirdzniecībā nav gaidāma un arvien straujāk iezīmējas arī ekonomiskās izaugsmes tempu palēnināšanās iespējamība, uzskata ekonomisti.

Pieprasa budžetā paredzēt 8 miljonus latu atgūšanu no nelegālā alkohola tirgus

Vismaz 8 miljoni latu būtu jāparedz kā atgūstamā summa, apkarojot nelegālā alkohola tirdzniecību, kontrabandu un ražošanu, norāda Alkohola ražotāju un tirgotāju apvienības.

Valdība palielinās akcīzes nodokli bezalkoholiskajiem dzērieniem

Neskatoties uz dzērienu ražotāju valdības sēdē izteiktajiem protestiem, valdība šodien akceptēja grozījumus likumā par akcīzes nodokli, kas paredz palielināt nodokļa likmi bezalkoholiskajiem dzērieniem no 4 latiem uz 5,2 latiem par 100 litriem.

Ginesa rekorda grāmatā apbalvots pasaules gudrākais zirgs

Septiņpadsmit gadus vecs zirgs, kurš dzīvo Kalifornijā, iekļuvis Pasaules Ginesa rekordu grāmatā nevis par savu spēju ātri skriet, bet gan par gudrību.

Latvijā ievieš visā pasaulē derīgu veselības apdrošināšanas polisi

Latvijā ieviesta veselības apdrošināšanas polise, kas derīga visā pasaulē, un ko piedāvās iegādāties ERGO sadarbībā ar Eiropas lielākās privātpersonu veselības apdrošināšanas sabiedrības DKV grupas uzņēmumu DKV Globality.

Grāmatu iegāde internetā pieaugusi par 25%

Lai gan joprojām, lielākoties, cilvēki grāmatas iegādājas veikalos, šogad laika posmā no jūlija līdz novembrim, salīdzinot ar šī gada pirmo pusgadu, par 25% pieaudzis pārdoto grāmatu apjoms internetā.

Lai apvienotos, Baltkom un Izzi jāievēro vairāki KP nosacījumi

Baltkom un Izzi grupas varēs apvienoties, izpildot virkni nosacījumu. Tā uzņēmumiem būs jāpiedāvā noteiktas kvalitātes pakalpojumus, kā arī līdz 2012.gada 15.aprīlim ir liegts piemērot uz konkurentu izslēgšanu vērstu cenu politiku, biznesa portālu BNN informēja Konkurences Padome.

Aptauja: 77% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka palielinot NĪN, cietīs maznodrošinātie Latvijas iedzīvotāji

Vairākums aptaujāto (77 %) ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) palielināšanas rezultātā cietīs maznodrošinātie Latvijas iedzīvotāji, liecina aptauja.

Kuldīgas uzņēmums saņem kredītu 5,25 miljonu eiro apmērā

Kuldīgas novada uzņēmums SIA Kuldīgas siltumtīkli saņēmis SEB bankas kredītu 5,25 miljonu eiro apmērā, kas paredzēts biomasas koģenerācijas elektrostacijas izbūvei, biznesa ziņu portālu BNN informēja SEB banka.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!