bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Lielbritānijā sagaidāms lielākais bezdarbs pēdējo 17 gadu laikā

Bezdarba līmenis Lielbritānijā nākamgad varētu sasniegt augstāko maksimumu pēdējo 17 gadu laikā, bez darba esot 2,7 miljoniem cilvēku, norāda analītiķi.

No dzīves aizgājis Boney M līderis

Sešdesmit viena gada vecumā no dzīves aizgājis septiņdesmito gadu disko grupas Boney M līderis Bobijs Farels.

Aptauja: 26% iedzīvotāju Latvijā pieļauj iespēju nesagaidīt pensijas vecumu

Trešā daļa jeb 33% iedzīvotāju pēc aktīvo darba gaitu beigšanas vēlētos ceļot, bet 26% respondentu pieļauj iespēju, ka nesagaidīs laiku, kad būtu jāsaņem pensija.

Karčevskis: Budžeta papildinājumu nodrošinās degvielas patērētāji

Nekāda lielā atsperšanās Latvijā nav notikusi un nākamgad pateicoties jaunapstiprinātajam valsts budžetam, ir gaidāms degvielas cenu pieaugums, binzesa ziņu portālam BNN intervijā norāda Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas prezidents Ojārs Karčevskis.

Rīgas ostā sasniegts kravu apgrozījuma rekords – 30 miljoni tonnu

Neskatoties uz 2010.gada sākuma nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, ekonomisko krīzi pasaulē un arī Latvijā, šis gads Rīgas Brīvostai bijis darbīgākais un ražīgākais, sasniedzot jauns kravu apgrozījuma rekordu ostas pastāvēšanas vēsturē - pēc provizoriskiem datiem līdz gada beigām Rīgas ostā būs apkalpotas kravas ar kopējo apjomu vairāk kā 30 miljoni tonnu.

Uzkrājumu nav divām trešdaļām Latvijas iedzīvotāju

Lai arī iedzīvotāju personīgie uzkrājumi ir svarīgi ne tikai mājsaimniecību spējai pārlaist finansiāli grūtākus brīžus, bet arī kopējai ekonomikai, aptuveni divām trešdaļām Latvijas iedzīvotāju šobrīd nav uzkrājumu, kas ļautu justies drošāk par savu nākotni.

Fotonedēļa 2010.12.30

Katru piektdienu BNN piedāvā aplūkot interesantākās, skandalozākās un vienkārši skaistākās fotogrāfijas no visas pasaules.

Būvniecības izmaksas sarukušas par 0,9%

Šī gada novembrī, salīdzinot ar oktobri, būvniecības izmaksas Latvijā samazinājās vidēji par 0,9%. Izmaksas mašīnu un mehānismu uzturēšanai un ekspluatācijai saruka par 1,4%, strādnieku darba samaksa – par 1,1%, būvmateriālu cenas – par 0,6%.

Bērziņš: pēc krīzes esam kļuvuši daudz spēcīgāki

Vairāk saules līdzīpašnieks Endijs Bērziņš sarunā ar BNN un TV24 par darba ražīgumu, konkurenci un darbinieku vērtību.

Latvijas «kļūdainā demokrātija» pasaulē ierindojas 48. vietā

Izvērtējot demokrātijas attīstību un tās gaitu, Latvija, pēc britu žurnāla The Economist analītiķu viedokļa, atrodas 48. vietā, kategorijā – kļūdainā demokrātija.

Pie Izraēlas krastiem atklāta apjomīga gāzes atradne

Amerikāņu kompānija Noble Energy un tās partneri pie Izraēlas krastiem atklājuši apjomīgas gāzes rezerves, teikts uzņēmuma izplatītajā paziņojumā.

Facebook vērtība gada laikā trīskāršojusies

Uzņēmuma Facebook vērtībā pēdējos divpadsmit mēnešos ir trīskāršojusies, sasniedzot 42 miljardus ASV dolāru. Tam par iemeslu ir kompānijas straujā paplašināšana.

Visvairāk abonētais laikraksts - Latvijas Avīze, bet žurnāls - Ieva

Nākamajam gadam visā Latvijā noformēti vairāk nekā 443 tūkstoši preses izdevumu abonementi. Pieteikumu skaits ir līdzīgs pērnā gada datiem un liecina par stabiliem iedzīvotāju paradumiem.

Nākamgad benzīna cena varētu sasniegt 85 santīmus par litru

Nākamgad degvielas nozare piedzīvos arvien lielāku cenu kāpumu, proti, no 1. janvāra cena varētu sasniegt 85 santīmus par litru.

Jaunie Rīgas namu apsaimniekotāji samazinās tarifus un apkaros parādniekus

No pirmā janvāra Rīgas pašvaldību namu apsaimniekotājiem būs liegta iespēja darboties patstāvīgi. To funkcijas pārņems uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks (RNP), kas sola ar jauno gadu samazināt komunālos rēķinus, veikt efektīvu ēku remontu un stingri rīkoties jautājumos attiecībā uz parādniekiem.

Demogrāfs: pēc pieciem gadiem pieaugs imigrantu straume uz Latviju

Visdrīzāk jau pēc 2015. gada palielināsies imigrantu straume uz Latviju, turklāt, kā apgalvo demogrāfs Ilmārs Mežs, gribētāju netrūks.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!