bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 20.02.2020 | Vārda dienas: Smuidra, Smuidris, Vitauts

Apmaiņā pret uzturēšanās atļaujām ārzemnieki Latvijā ieguldījuši 123 miljonus

Imigrācijas likumā noteikto iespēju saņemt termiņuzturēšanās atļauju apmaiņā pret investīcijām Latvijas tautsaimniecībā šogad izmantojuši kopskaitā 1 956 ārzemnieki, veicot ieguldījumus gandrīz 123 miljonu latu apmērā, liecina šī gada statistikas dati.

Lietuvas prezidente ierobežo alkohola pieejamību

Lietuvas prezidente Daļa Gribauskaite parakstīja grozījumus likumā par kontroli attiecībā uz alkoholu, saskaņā ar kuru alkohola pārdošanas kārtība kļūst stingrāka, tiek ieviesti ierobežojumi attiecībā uz tā iepakojumu, ka arī tiks aizliegta alkoholisko dzērienu lietošana sporta pasākumos un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Zagļi nozog Salatēvam dāvanas 1 000 eiro vērtībā

Romiešu Ziemassvētku vecītim zagļi nozaguši maisu ar dāvanām, kuras viņš bija sagatavojis trūcīgajiem bērniem. Incidents notika Romā, Ziemassvētku vakarā, 24.decembrī.

Interesanti fakti par notikumiem Rīgā 2011. gadā

Rīgas dome šajā gadā pulcējusies uz 26 domes sēdēm, kurās pieņemts 1 561 lēmums, 95 nolikumi, 48 saistošie noteikumi, 4 iekšējie noteikumi un 2 instrukcijas, liecina Rīgas domes Sekretariāta apkopotā informācija.

Sociologs: tautas skaitīšanā Igaunija pārspēs pasaules rekordu

Igaunijā 31.decembrī sākas tautas skaitīšana. Tiek prognozēts, ka Igaunija pārspēs Kanādas pasaules rekordu pēc to cilvēku skaita, kuri aizpildījuši tautas skaitīšanās anketas internetā. Uz to cer starptautiskā aizsardzības pētījumu centra vecākais zinātniskais darbinieks Juhans Kivirjahks.

Mazumtirdzniecības apgrozījumam 7,6% pieaugums gadā

Šī gada novembrī, salīdzinot ar oktobri, pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums palielinājies par 1,9%.

Fotonedēļa 2011.12.30.

BNN piedāvā aplūkot interesantākās, skandalozākās un vienkārši skaistākās fotogrāfijas no visas pasaules.

Premjers: saspīlētība sabiedrībā ir politiķu rīcības dēļ

Jau valdības veidošanas procesā tika deklarēts, ka jāveicina vienotas sabiedrības pastāvēšana, taču šobrīd situācija nacionālo attiecību jomā Latvijā ir tālu no ideālās, atzīst premjers Valdis Dombrovskis.

Tikai 12% izdevies izpildīt pagājušajā gadu mijā nosprausto

Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju (49%) aizvadītajā gadu mijā ir nosprauduši kādus konkrētus plānus, mērķus vai apņemšanās, ko paveikt 2011.gada laikā. Turklāt gandrīz trīs ceturtdaļas no tiem (72%) šos plānus vēl aizvien atceras, bet 28% atceras plānošanas faktu, taču plānu saturu ir jau aizmirsuši.

Būtiskākais šogad – pēdējais konsolidētais budžets, aizdevuma programmas beigas

Valdības paveikto būtiskāko darbu sarakstā šogad ierindojama uzņēmējdarbības vides uzlabošana un fiskālās stabilitātes nostiprināšana - starptautiskās aizdevuma programmas noslēgšana, pēdējā konsolidētā valsts budžeta sagatavošana un Fiskālās disciplīnas likumprojekta izstrāde.

Brizga: krīzes laikā dzīvojam «zaļāk»

Mājsaimniecības, kurās ir mazāk ienākumu dzīvo videi draudzīgāk, norāda sabiedriskās vides aizsardzības organizācijas Zaļā brīvība valdes priekšsēdētājs Jānis Brizga.

Dombrovskis ārvalstu vizītēs šogad devies 25 reizes

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis šogad devies 25 ārvalstu vizītēs, visbiežāk apmeklējot Beļģiju, Lietuvu un Igauniju.

FKTK vadītāja amatam virza bijušo SAB darbinieku Zakuli

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs un finanšu ministrs Andris Vilks panākuši vienošanos Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītāja amatam virzīt kādreizējo Satversmes aizsardzības biroja darbinieku Kristapu Zakuli.

Aptauja: visvairāk tūristus Latvijai pievilina konkurss Jaunais Vilnis

Katrs trešais jeb 29% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Latvijai vislielāko tūristu skaitu piesaista kultūras un mākslas pasākumi, liecina Lux Express veiktā pētījuma rezultāti.

Japāna plāno veidot SVF analogu Āzijā

Japāna plāno radīt jaunu kreditēšanas sistēmu Āzijas reģionā ar mērķi to aizsargāt no Eiropas Savienības parādu krīzes ietekmes.

Krievijas prezidenta administrācijā izdarīta pašnāvība

Krievijas prezidenta Dmitrija Medvedeva administrācijas ēkā, kur pēdējā laikā notiek būtiskas personāla izmaiņas, naktī uz ceturtdienu, 29.decembri, tika veikta pašnāvība.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!