bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Maskavā būs pieejami bezmaksas taksometri ārkārtas situācijām

Maskavā ārkārtas situācijās būs pieejami bezmaksas taksometri, tā nolēmis Krievijas galvaspilsētas Transporta departaments.

Ventbunkers plāno lūgt valdības palīdzību mazuta strīdā ar Litasco

AS Ventbunkers prasīs Latvijas valdības palīdzību «mazuta konfliktā» ar Lukoil meitas uzņēmumu Litasco, kura apzināti bloķē Latvijas termināli, informē uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Rūdolfs Meroni.

Eksperts: ostās jāturpina diversificēt kravas

Latvijas ostās pārkrauto kravu apjomu kritums 2010. gada mēnešos galvenokārt saistīts ar to, ka ir sarucis no Latvijas ostām nosūtīto naftas produktu un ogļu apjoms, norāda Nordea bankas vietējo korporatīvo klientu daļas vecākais klientu vadītājs Jānis Kalniņš.

Lietuvā «uzplaukst» automašīnu zādzības

Automašīnu zādzības Lietuvā gada laikā guvušas ievērojamu popularitāti. Tā, salīdzinājumā ar 2009. gadu, pērn zādzību skaits pieaudzis par 10%.

31. janvāris – krievu šņabja dzimšanas diena

Ik gadu 31. janvārī tiek atzīmēta neoficiālā krievu degvīna dzimšanas diena, jo tieši šajā datumā, 1865. gadā Pēterburgā krievu ķīmiķis Dmitrijs Mendeļejevs aizstāvēja savu doktora disertāciju «Par spirta un ūdens savienošanu».

Pētījums: strādājošie pērn ar darbu tikpat apmierināti kā pirmskrīzes laikā

Neskatoties uz krīzi, 2010. gadā nodarbinātie bijuši gandrīz tikpat apmierināti ar savu darbu kā 2006. gadā, bet pašnodarbināto personu vērtējumā apmierinātība ar darbu ir par 6,1% augstāka nekā pirms četriem gadiem.

Macdonald's paplašinās, šogad atverot vēl trīs jaunus restorānus

Šī gada laikā durvis vērs divi jauni ātrās ēdināšanas McDonald’s restorāni Rīgā un uzņēmuma pirmais restorāns kādā no Latvijas lielākajām pilsētām, tādējādi iezīmējot sākumu ekspansijas plāniem reģionos, biznesa portālu BNN informēja uzņēmuma pārstāvji.

Ryanair gadu noslēdz ar 10,3 miljonus eiro lieliem zaudējumiem

Zemo cenu aviokompānija Ryanair 2010. gada pēdējo ceturksni noslēgusi ar 10,3 miljonus eiro lieliem zaudējumiem. Kā iemesls tam tiek minēti streiki un trīs tūkstoši laika apstākļu dēļ atceltie lidojumi.

Mainīs publisko personu mantas atsavināšanas kārtību

Valdības komiteja šodien akceptējusi jaunu kārtību, kādā atsavināma publiskas personas manta.

Kravu apgrozība Latvijas ostās pērn sarukusi par 1,3%

Pērn kravu apgrozība Latvijas ostās sasniedza 61,16 miljonus tonnu kravu, kas ir par 1,3 % mazāk nekā 2009. gadā. 2010. gadā Latvijas ostās kuģos iekrāva un nosūtīja 55,72 milj. t kravu, kas ir par 3,2 % mazāk nekā 2009. gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Moody's pazemina Ēģiptes kredītreitingu

Reitingu aģentūra Moody's par vienu pakāpi – līdz Ba2 pazeminājusi Ēģiptes kredītreitingu, norādot, ka pilnībā iespējama arī turpmāka kredītreitinga pazemināšana.

Spontānus pirkumus atlaižu iespaidā veic 56% iedzīvotāju

Vairāk nekā puse jeb 56% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka atlaižu un akciju iespaidā mēdz veikt spontānus pirkumus. Vienlaikus gandrīz divas trešdaļas šo respondentu norāda, ka vēlāk savus pirkumus ir gadījies nožēlot.

Mazumtirdzniecības apjomi Igaunijā pieaug ceturto mēnesi pēc kārtas

Mazumtirdzniecības uzņēmumu apjomi 2010. gada decembrī, salīdzinot ar iepriekšējā gada oktobri, pieauguši par 5%. Turklāt pieaugums Igaunijā tiek novērots jau ceturto mēnesi pēc kārtas.

Izstrādāta otrā bezmaksas grāmatvedības programma mikrouzņēmējiem

SIA Andi M sadarbībā ar Ekonomikas ministriju izveidojusi bezmaksas grāmatvedības datorprogrammu mikrouzņēmējiem 1C:Mikrouzņēmums 8, programma pieejama gan latviešu, gan krievu valodā.

Olainfarm apgrozījums pieaudzis par 13%

Pēc provizoriskiem datiem AS Olainfarm pagājušā gada apgrozījums ir sasniedzis 25,2 miljonus latu, tādējādi pieaugot par 13%, salīdzinot ar kompānijas apgrozījumu 2009.gadā.

Latvija pagaidām izmantojusi vien piekto daļu Eiropas fondu līdzekļu

Neskatoties uz sarežģīto finanšu situāciju, Latvija vēl aizvien pilnībā neizmanto tai pieejamo Eiropas palīdzību. Četru gadu laikā kopš septiņu gadu perioda sākuma (2007. - 2013. gads) no Eiropas Reģionālās attīstības fonda Latvija izmantojusi vien piekto daļu tai pieejamo līdzekļu.

Elektrības maksa īpaši smagi skars lauciniekus

Šogad par elektrību jāmaksā dārgāk nekā pērn, turklāt jaunais tarifu projekts īpaši smagi skars lielās ģimenes un lauciniekus.

Bankas un apdrošinātāji klientiem noklusē par pieejamajām priekšrocībām

Pastāv iespēja, ka bankas un apdrošinātāji velti tērē miljoniem latu produktu attīstībai un konkurējošo priekšrocību izstrādei, jo līdz klientam nenonāk pat informācija par tiem.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!