bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Krievijas bankas darbinieku tur aizdomās par 170 miljonu rubļu izkrāpšanu

Krievijā, Rostovas apgabalā tiek izmeklēta krimināllieta par vairāk nekā 170 miljonu rubļu (2,9 milj. LVL) izkrāpšanu, aizdomās turot Donbankas darbinieku.

Apdrošināšanas kompāniju peļņa pērn – 14,4 miljoni latu

Apdrošināšanas kompānijas pērn kopā nopelnīja 14,4 milj. latu, kas ir par 26,3% vairāk nekā iepriekšējā gadā, kad peļņa sasniedza 11,4 milj. latu.

Pētījums: Latvijai visnelabvēlīgākā imigrantu integrācijas politika Eiropā

Salīdzinot 31 valsts imigrantu integrācijas politikas, Latvijā ir visnelabvēlīgākā vide ieceļotājiem un viņu bērniem. Tā liecina publicētais Britu padomes un Migrācijas politikas grupas pētījums.

Olainfarm peļņa pērn pieaugusi gandrīz par 50%

AS Olainfarm uzstādījusi jaunu peļņas rekordu, nopelnot 3,53 miljonus latu (5,02 miljoni eiro). Tas ir gandrīz par 50% vairāk nekā 2009.gadā, kad koncerna peļņa bija 2,36 miljoni latu (3,36 miljoni eiro).

Oskara «kroni» saņem Karaļa runa

Svētdien, 27. februārī notikusi ikgadējā ASV Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonija jeb Oskars. Par labāko 2010. gada filmu tika atzīta Toma Hūpera drāma par Britu karaļa Džordža VI dzīvi Karaļa runa.

Igaunijā ES pilsoņiem un uzņēmumiem atvieglo zemes iegādes ierobežojumus

Sākot no 1. maija tiks atcelts vēl viens ierobežojums, ārzemniekiem iegādājoties zemi Igaunijā. Ārvalstnieki varēs nopirkt zemi, kas atrodas netālu no Igaunijas robežas un kuras apmērs ir lielāks nekā desmit hektāri, nelūdzot atļauju noteiktā apgabala gubernatoram.

AS Latfood eksports pērn pieaudzis par 16,6%

Kartupeļu čipsu Ādažu čipsi un sāļo uzkodu ražotāja Latvijā AS Latfood pērn eksportētās produkcijas apjoms ir 1 304 tonnas, kas ir par 16,6% vairāk nekā 2009.gadā.

Degvielas cena Eiropā sasniedz 2008. gada līmeni

Aizvadītajā nedēļā gan naftas, gan benzīna un dīzeļdegvielas cenas Eiropas biržās sasniedza augstākos rādītājus kopš 2008. gada vasaras nogales, biznesa ziņu portālu BNN.LV informēja Statoil Latvija degvielas kategorijas vadītājs Kaspars Skrābāns.

Saūda Arābija par 8,4% palielinājusi naftas ieguves apjomus

Pasaulē lielākā naftas ieguvēja – Saūda Arābija naftas ieguves apjomu palielinājusi par 700 000 barelu dienā jeb 8,4%, sasniedzot deviņus miljonus barelu dienā.

Krājot naudu, igauņi nedomā par peļņu

To cilvēku vidū, kuri spēj iekrāt naudu, regulāri daļu finanšu līdzekļu atliekot no algas, 38% savus uzkrājumus glabā bankas kontā, ko izmanto ikdienas tēriņiem, bet 24% krāj skaidru naudu.

airBaltic atceļ četrus maršrutus no Viļņas

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no šī gada 27. marta atcels četrus maršrutus no Viļņas - uz Dublinu, Londonu, Romu un Parīzi.

Būvniecības izmaksas Latvijā pieaugušas par 1,1%

Šī gada janvārī, salīdzinot ar 2010.gada decembri, būvniecības izmaksas Latvijā palielinājās vidēji par 1,1%. Izmaksas mašīnu un mehānismu uzturēšanai un ekspluatācijai pieauga par 2,9%, bet būvmateriālu cenas – par 0,7%. Strādnieku darba samaksa palika tajā pašā līmenī.

ES inflācijas pieaugums janvārī sasniedz 2,7%

Inflācijas pieaugums janvārī Eiropas Savienībā 2011. gadā sasniedzis 2,7%. Latvijā gada griezumā reģistrēta otrā zemākā inflācija (- 0,7%), liecina ES oficiālā statistikas biroja Eurostat dati.

Tiesāšanās ilgums pieaudzis trīskārtīgi

Lietas tiesā tiek izskatītas arvien ilgāk - 2007. gadā pirmajā instancē saprātīgā laika periodā - līdz 3 mēnešiem - tika izskatītas 32,9% prasību, bet 2010. gadā - trīs reizes mazāk, tikai 9,7%. Un līdzīgi - 2007. gadā prasību izskatīšanas termiņš virs viena gada bija 9,5% gadījumu, bet pērn šādu lietu skaits trīskāršojies līdz 33,3%.

Protesti Omānā pietuvina Brent jēlnaftas cenu 114 dolāru robežai

Brent jēlnaftas cena pietuvojusies 114 ASV dolāru robežai. To ietekmējuši protesti Omānā, kas vecinājuši bažas par naftas piegādes traucējumiem no Tuvo Austrumu un Ziemeļāfrikas teritorijām.

Kristovskis angļu valodas izrunas dēļ «izgāžas» preses konferencē

Latvijas ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis preses konferencē pēc tikšanās ar ASV Valsts sekretāri Hilariju Klintoni (Hillary Clinton) izteicis vairākus komiskus apgalvojumus, kas radušies ārlietu ministra sliktās angļu valodas izrunas dēļ.

Latvenergo par Enefit ekspansiju neuztraucas

Uzņēmums Latvenergo Lietuvā un Igaunijā iekarojis attiecīgi 10% un 4% tirgus, bet par Enefit ekspansiju neuztraucas.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!