bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 28.02.2020 | Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte

Norvik banka 2010. gadu noslēdz ar 200 000 latu peļņu

Norvik bankas 2010. pārskata gada peļņa ir 200 000 latu. Bankas aktīvi palielinājušies par 26%, 2010. gada beigās sasniedzot 587 miljonus latu.

Nokia vadītājam vienmēr līdzi ir pieci mobilie telefoni

Mobilos telefonus ražojošās kompānijas Nokia vadītājam Stīvenam Elopam līdzi vienmēr ir pieci telefoni – iPhone, Blacberry, Windows Phone un divi paša vadītās firmas ražojumi.

Sākušās farmācijas milžu cīņas

Saistībā ar to, ka Roche Holding AG uzņēmuma dibinātāji zaudējuši lielu daļu savu balsu direktoru valdē, analītiķi neizslēdz drīzu kompānijas pārdošanas iespēju.

VARAM piešķir vairāk nekā 4 miljonus latu sabiedrības klimata izpratnes attīstīšanai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) parakstījusi līgumus par finansējumu 4 306 115,86 latu apmērā 15 projektu veicināšanai, kuri sekmēs sabiedrības izpratni par siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju mazināšanas nozīmi un iespējām.

LTRK: reversais PVN piemērojams visos būvprojekta ķēdes posmos

Lai izslēgtu pievienotās vērtības nodokļa karuseļu shēmu iespējas būvniecības pakalpojumos Latvijā, reversā PVN maksāšanas kārtība būtu piemērojama visos būvprojekta norises ķēdes posmos, sākot ar būvatļauju un beidzot ar objekta uzkopšanas pakalpojumiem, pēc tā nodošanas ekspluatācijā, ir pārliecināti Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri.

69% Swedbank Uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas klientu izmanto nodokļu atvieglojumus

No tiem Swedbank klientiem, kuri izvēlējušies Uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu, 69% izmanto arī nodokļu atvieglojumus.

Kristovskis: Liepājas ostai ir liels potenciāls

Ārlietu ministrs Ģirts Valdis ristovskis tiekoties ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas teritorijā strādājošo uzņēmumu pārstāvjiem pozitīvi novērtēja Liepājas ostas potenciālu, un aicināja aktīvāk izmantot Latvijas vēstnieku un goda konsulu atbalstu, meklējot jaunas investīcijas un sadarbības partnerus ārvalstīs.

Rīgā iestāda deviņus metrus augstu dižozolu

Ar speciālas tehnikas palīdzību pie degvielas uzpildes stacijas Statoil Muitas ielā, teritorijā tiks iedēstīts deviņus metrus augsts, 1,5 tonnas smags un aptuveni 25 gadus jauns ozola dižstāds. Tas ir lielākais koka stāds, kāds jebkad dēstīts ne tikai Rīgā, bet visticamāk arī Latvijā.

Rīgas siltums maznodrošinātajiem ziedo 840 000 latu

AS Rīgas siltums akcionāru sapulcē vienbalsīgi atbalstīts Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Andra Amerika priekšlikums, izprotot sarežģīto situāciju valstī, piešķirt 840 000 latu lielu dāvinājumu (ziedojumu) biedrībai Latvijas Pašvaldību savienība dzīvokļa pabalstu izmaksai maznodrošinātajiem rīdziniekiem.

Parādi par komunālajiem maksājumiem pērn bijuši 188 000 mājsaimniecību

Mājokļa uzturēšanas izdevumi attiecībā pret rīcībā esošajiem ienākumiem ir pieauguši no 14% 2009. gadā līdz vairāk nekā 15% 2010. gadā.

Naftas cena sasniedz rekordu ceturkšņa griezumā

Brent jēlnaftas vērtības pieaugums sasniedza 0,8%, cenai uzkāpjot līdz 116 ASV dolāriem barelā. Tas ir lielākais ceturkšņa kāpums pēdējo divu gadu laikā kopš kari, sacelšanās un nemieri pārņēmuši Tuvo Austrumu un Ziemeļāfrikas teritorijas, rosinot investoru bažas.

Zāļu realizācijas apjoms Latvijā sarucis par 8%

Šī gada februārī zāļu lieltirgotavas Latvijā realizējušas zāles par 16,29 milj. latu, kas, salīdzinot ar janvāri, ir par 8% mazāk.

Arī kredītprasības kalpos par finanšu nodrošinājumu

Saeima trešajā lasījumā pieņēmusi grozījumus Finanšu nodrošinājuma likumā, kas paredz jaunu finanšu nodrošinājuma veidu - kredītprasības.

52% iedzīvotāju dārzeņu iegādei netērē vairāk par četriem latiem nedēļā

Vairāk nekā puse - 52% Latvijas iedzīvotāju dārzeņu iegādei nedēļā netērē vairāk par četriem latiem. Turklāt, salīdzinot ar rudenī veiktās aptaujas datiem, šopavasar samazinājies iedzīvotāju īpatsvars, kuri dārzeņus uzturā lieto katru dienu.

Piebremzējies pārtikas cenu rallijs

Šī gada martā salīdzinājumā ar februāri pārtikas produktu cenu straujais kāpums Latvijā ir apstājies, liecina Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centra rīcībā esošā informācija.

Rosina likvidēt budžeta vietas Latvijas augstskolās

Stratēģiskās analīzes komisija, kuras pārziņā ir sava alternatīva redzējuma par nepieciešamajām pārmaiņām augstākajā izglītībā izstrādāšana, varētu rosināt likvidēt valsts apmaksātās studiju vietas Latvijas augstskolās, atzina SAK priekšsēdētājs Roberts Ķīlis.

Rīgas dome lems par zemes piešķiršanu Dinamo Rīga sporta kompleksam

Rīgas domes Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padome ceturtdien izskatīs AS Dinamo Rīga lūgumu piešķirt zemi sporta kompleksa būvniecībai.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!