bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 15.11.2019 | Vārda dienas: Leopolds, Unda, Undīne

Stokholmai pieder viens no iekārojamākajiem nekustamo īpašumu tirgiem

Stokholmas nekustamo īpašumu tirgus ir kļuvis par vienu no vispievilcīgākajiem Eiropā, vēsta PwC un Urban Land Institute pētījums.

Apple pirmo reizi 20 gadu laikā apsteidz Microsoft peļņas apjoma ziņā

Kompānijas Microsoft finanšu rezultāti par finanšu gada trešo ceturksni apsteiguši analītiķu izteiktās prognozes – tīrā peļņa pieaugusi par 31%, sasniedzot 5,23 miljardus dolāru, savukārt ieņēmumi palielinājušies par 13%, līdz 16,4 miljardiem dolāru.

Olainfarm dividendēs izmaksās 352 126 latus

AS Olainfarm akcionāriem dividendēs izmaksās 352 126,95 latus, proti, par vienu akcju samaksājot 2,5 santīmus.

Lielākais bezdarba kritums ES reģistrēts Latvijā

Latvijā reģistrēts lielākais bezdarba līmeņa kritumus Eiropas Savienībā, salīdzinot 2009. gada un 2010. gada rezultātus, kad valstī bezdarbs no 20,1% samazinājies līdz 17,3%.

Egle: darbinieku nodarbināšana brīvdienās atbilst starptautiskajām tiesībām

Ja strādājošie tiek nodarbināti sestdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās, viņiem tiek nodrošināta Eiropas Savienības līmenī noteiktā aizsardzība - tiesības uz atpūtu citā laikā, norāda Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Elīna Egle.

Karaliskās kāzas izmaksā aptuveni 34 miljonus dolāru

Prinča Viljama un Katrīnas Midltones kāzu izmaksas kopumā varētu sasniegt 34 miljonus ASV dolāru, kamēr viņu priekšteču prinča Čārlza un Diānas kāzu vērtība bijusi 110 miljoni ASV dolāru.

Būvniecības izmaksas Latvijā sarukušas par 0,6%

Šī gada martā, salīdzinot ar februāri, būvniecības izmaksas Latvijā samazinājās vidēji par 0,6%. Strādnieku darba samaksa saruka par 5,2%. Izmaksas mašīnu un mehānismu uzturēšanai un ekspluatācijai pieauga par 1,8%, bet būvmateriālu cenas – par 0,1%.

Swedbank: fiskālajā politikā joprojām nepieciešami uzlabojumi

Situācija valsts budžetā uzlabojas straujāk, nekā prognozēts, un arī 2011. gadā valdība plāno samazināt budžeta deficītu straujāk, nekā tika plānots, pieņemot šī gada valsts budžetu, norāda Swedbank.

Bažas par pieprasījuma kritumu samazina naftas cenas

Naftas vērtība piektdien 29. aprīlī kritusies pēc 31 mēnešu ilga kāpuma. To veicinājušas bažas par lēno cenu kāpuma ietekmi uz pieprasījuma samazināšanos.

Gada griezumā Lietuvas IKP pieaug par 6,9%

Lietuvas iekšezemes kopprodukts (IKP) gada griezumā pieaudzis par 6,9%, vēstot, ka krīze, kas Lietuvu piemeklējusi pēdējos trīs gadus, patiesi beigusies.

Mazumtirdzniecības apjoms Igaunijā pieaudzis par 5%

Igaunijā 2011. gada martā, salīdzinot ar iepriekšējā gada martu, mazumtirdzniecības apjoms pieaudzis par 5%, liecina Igaunijas centrālās statistikas dati.

Pure Food pārdots, kad tā peļņas rādītāji bijuši vislabākie

Uzņēmums pārdots brīdī, kad tā peļņas rādītāji ir labākie visā tā pastāvēšanas vēsturē kopš 1994. gada – apgrozījums pērn sasniedza 12,6 miljonus latu, bet tā peļņa bija 664,4 tūkstoši latu, norāda Aivars Žimants, kurš savu uzņēmumu Pure Food pārdevis Beļģijas saldumu un konditorejas izejvielu ražotājam Puratos.

VID EDS problēmu dēļ gar degunu aiziet vairāki miljoni latu

Vairāki miljoni latu izkūp gaisā Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmas problēmu dēļ.

Eksperts: nodokļu palielināšana ir indivīda brīvības ierobežošana

Ekonomiskās drošības jautājumiem Latvijā būtu jāvelta daudz lielāka uzmanība, pārliecināts Latvijas Amerikas finanšu foruma prezidents Aivis Ronis.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!