bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

LU komandas uzvar Baltijas programmēšanas sacensībās

Baltijas valstu universitāšu studentu komandu programmēšanas sacensības, kurās piedalījās 38 komandas, labākos rezultātus guva Latvijas Universitātes (LU) komandas.

Gemius: BNN lietotāji dzīvo Rīgā un iepērkas internetā

Starptautiskais interneta izpētes uzņēmums Gemius publicējis savdabīgus Latvijas interneta vietņu reitingus, balstoties uz to auditorijas sociāli demogrāfiskajiem rādītājiem.

Fotonedēļa 2011.09.30.

BNN piedāvā aplūkot interesantākās, skandalozākās un vienkārši skaistākās fotogrāfijas no visas pasaules.

Ekonomisti: Latvijas patērētājs optimistiskāks par kaimiņiem

Mazumtirdzniecības apgrozījuma jaunākie – augusta dati saskan ar patērētāju noskaņojuma attīstību, kas mazliet pārsteidzoši turpina augt, neskatoties uz satricinājumiem pasaules finanšu tirgos, Amerikas Savienotajās valstīs, kā arī Eiropas Savienības parādu krīzi un nenoteiktības kāpumu par turpmāko pasaules ekonomisko attīstību, norāda Latvijas banku ekonomisti.

Pietiek.com: Sprūdža uzņēmuma pārskatā saskatāmas aplokšņu algu «pēdas»

Jaunais Zatlera reformu partijas premjera amata kandidāta Edmunda Sprūdža uzņēmuma Hansaworld Latvia gada pārskats apliecina aizdomas par aplokšņu algu maksāšanu šajā firmā, raksta portāls Pietiek.com.

Brent cena pārsniedz 104 dolārus

Brent jēlnaftas cena piektdien, 30. septembrī, pārsniegusi 104 ASV dolārus par barelu. Vienlaikus cenu līmenis joprojām liecina par ceturkšņa lielākā krituma iespējamību 15 mēnešu periodā, tā kā ekonomikas izaugsmes palēnināšanās būtiski ietekmē degvielas pieprasījumu.

Lēmums: UR nedrīkst reģistrēt izmaiņas airBaltic pamatkapitālā

Pēc Rīgas rajona tiesas lēmuma Uzņēmumu reģistrs komercreģistrā nevarēs veikt ierakstus par AS Air Baltic Corporation pamatkapitāla palielinājuma un akciju apmaksu, informē UR pārstāve Baiba Vismane.

Pētījums: Latvijas iedzīvotāji ceļotu biežāk, ja būtu bezvīzu režīms ar Krieviju

Gandrīz katrs otrais jeb 46% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka ceļotu uz Krieviju biežāk, ja starp valstīm nepastāvētu vīzu režīms, turklāt apmeklējumam kā pirmo pilsētu izvēlētos Sanktpēterburgu, secināts Baltijā vadošā pasažieru pārvadājumu uzņēmuma Lux Express Latvia veiktajā pētījumā.

Strautiņš: iecerētā airBaltic glābšana ir ļoti normāls risinājums

No valsts budžeta nacionālās aviokompānijas airBaltic glābšanai atvēlamie 57,6 miljoni latu nav pārmērīgi liela summa. Turklāt jāņem vērā, ka airBaltic darbība ir būtiska ne tikai tūrisma nozarei, bet ir arī viena no Latvijas ekonomikas priekšrocībām, pārliecināts DnB Nord bankas eksperts Pēteris Strautiņš.

Vilks: aptraipītā airBaltic kompānija ir spļāviens sejā visai Latvijai

Progress sarunās ar akcionāru Baltijas Aviācijas sistēmas attiecībā uz nacionālo aviokomnpāniju airBaltic nav panākts, joprojām valda nenoteiktība un, izskatās, ka privātajam akcionāram vajag vairāk laika, lai veiktu kaut kādas izmaiņas, norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Jau otro gadu pēc kārtas mīlētākais zīmols Latvijā - Google

Otro gadu pēc kārtas par mīlētāko zīmolu Latvijā atzīts Google. Otrajā vietā šogad ierindojies zīmols Inbox.lv, bet trešajā vietā - Maxima.

Valsts prezidents gandarīts par politiķu viedokļiem prioritāru jautājumu risināšanā

Noslēdzot pirmo sarunu kārtu ar 11.Saeimā ievēlēto politisko spēku pārstāvjiem, Valsts prezidents Andris Bērziņš pauž gandarījumu par politiķu izteiktajiem viedokļiem saistībā ar turpmākās fiskālās politikas mērķu un pamatprincipu nemainību, kā arī nodarbinātības un demogrāfijas jautājumu prioritāru risināšanu.

KNAB rosina krimināllietu pret Jūrmalas pašvaldības uzņēmuma bijušo vadītāju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis Jūrmalas pilsētas prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, rosinot saukt pie kriminālatbildības Jūrmalas pašvaldības uzņēmuma bijušo vadītāju par bezdarbību, kuras rezultātā radīts būtisks kaitējums pašvaldības interesēm.

Parex banka pārdod līzinga kompānijas Krievijā

Parex banka ir noslēgusi darījumu par tās meitas uzņēmumu Krievijā Parex Leasing un Extroleasing pārdošanu Unicorbank (Krievija) grupā ietilpstošam uzņēmumam, ziņu portālu BNN.LV informēja bankas Komunikāciju un mārketinga direkcijas vadītāja Marita Ozoliņa-Tumanovska.

Lietuvā lemj par referenduma rīkošanu dubultpilsonības jautājumā

Jautājums par referenduma rīkošanu saistībā ar dubultpilsonības ieviešanu šonedēļ nonācis līdz Lietuvas parlamenta deputātiem, tā kā Lietuvas Cilvēktiesību komiteja plāno šo tematu iekļaut Saeimas dienas kārtībā.

KP sodu par aizliegto vienošanos samaksā septiņas bankas

Septiņas no divdesmit divām bankām ir samaksājušas soda naudu, ko par aizliegto vienošanos maksājumu piemērošanā norēķinu kartēm noteikusi Konkurences padome.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!