bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Pieaudzis noslogojums Rīgas viesnīcās

Šī gada septembrī tūristu skaits Rīgā turpinājis pieaugt - vidējais Rīgas viesnīcu noslogojums ir pieaudzis par 5%, sasniedzot 65,15%.

Panasonic varētu piedzīvot desmitgadē lielākos zaudējumus

Japāņu elektrisko ierīču ražotājs Panasonic izteicis prognozes par ikgadējiem neto zaudējumiem 420 miljardu jēnu (2,7 miljardu latu) apmērā, kas vērtējams kā lielākais zaudējums pēdējo desmit gadu laikā. Kā iemesli tiek minēti pārstrukturizēšanās izmaksas un jēnas vērtības pieaugums.

Arī 11. Saeimas deputāti atsakās no papīra dokumentiem

Kopš 11.Saeimas sanākšanas Saeimas Prezidijā saņemti iesniegumi no vairākiem deputātiem, kuri vēlas atteikties no Saeimas sēžu dokumentiem papīra formātā.

Japāna gatava palīdzēt Eiropai

Par gatavību turpināt investēt Eiropas Finanšu stabilizācijas fondā paziņojusi Japānas valdība, tikmēr eirozonā uzskata, ka parādu krīze varētu tikt pārvarēta arī bez palīdzības no ārpuses.

Publisko 25 pasaulē labāko darba devēju reitingu

Publiskots Great Place to Work institūta veidotais 25 pasaulē labāko darba devēju reitings, kurā pirmā vieta piešķirta kompānijai Microsoft.

Tiesībsargs: akceptējot Latvenergo tarifu kāpumu, SPRK nedarbojas sabiedrības interesēs

Atbalstot Latvenergo elektroenerģijas tarifu paaugstināšanu Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija rīkojusies neadekvāti. Tādēļ būtu nepieciešama tūlītēja papildus izpēte, kurā tiktu iesaistīt nozares speciālisti un sabiedrības pārstāvji, secinājis tiesībsargs Juris Jansons.

Atskaitot nodokļus, Latvijā ir sestā dārgākā dīzeļdegviela ES

Vidējā dīzeļdegvielas mazumtirdzniecības cena Latvijā oktobra beigās, atskaitot nodokļus, sasniegusi 756,65 eiro par 1 000 litriem (53,18 santīmi litrā), kas ir sestais augstākais rādītājs Eiropas Savienībā, liecina Eiropas Komisijas dati.

Lidostā Rīga pieaug apkalpoto pasažieru skaits

Starptautiskajā lidostā Rīga šī gada trešajā ceturksnī iebrauca un izbrauca 1,6 miljoni pasažieru, kas veidoja pieaugumu par 7%, salīdzinot ar tādu pašu laika posmu pagājušajā gadā.

Kravu apgrozība Latvijas ostās pieaugusi par 13,7%

Šī gada trešajā ceturksnī kravu apgrozība Latvijas ostās bija 16,6 miljoni tonnu kravu, kas ir par 13,7% vairāk nekā pērnā gada 3.ceturksnī.

Izzi: LNT un TV3 prasība iekasēt naudu no operatoriem ir prettiesiska

Nacionālo kanālu prasība dot tiem tiesības iekasēt samaksu par to satura izplatīšanu no kabeļtelevīzijas operatoriem, vienlaikus paliekot nacionālajā apraidē, ir prettiesiska un pilnīgi neloģiska, BNN norāda Izzi.

Naftas cenas krīt «spēcīgā» dolāra dēļ

Naftas cenas pirmdien, 31. oktobrī, samazinājušas. To ietekmējis «spēcīgs» dolārs un vājais naftas produktu pieprasījums.

58% iedzīvotāju uzskata, ka parādus par siltumu mazinātu apkures sistēmas uzlabošana

Vērtējot efektīvākos risinājumus apkures parādu problēmas risināšanai, divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka nepieciešams rīkoties preventīvi - siltināt ēkas, modernizēt apkures sistēmas, kā arī izvēlēties lētākos siltumenerģijas ražošanas veidus, lai samazinātu apkures rēķinus un tādējādi arī parādu veidošanās iespēju.

Rīgas Satiksme aptur maksas auto stāvvietu izveidi

Lai tiktu skaidrībā ar pieprasījuma un cenu sakarībām, Rīgas Satiksme uz brīdi ir apturējusi tālāku maksas auto stāvvietu izveidi perifērijā ap Rīgas centru, atklājis Rīgas Satiksmes valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

Nordea: paņemt kredītu kļūs dārgāk

Nesen notikušajā Eiropas Savienības sammitā pieņemtais lēmums attiecībā uz banku rekapitalizāciju atspoguļosies arī somu banku darbībā, uzskata Nordea bankas eksperti.

Iekšlietu ministram apjomīgas biznesa saistības

Iekšlietu ministram, Zatlera Reformu partijas valdes loceklim Rihardam Kozlovskim ir visai apjomīgas biznesa saistības. Viņam pieder 26,24% kapitāldaļu uzņēmumā BBF Consulting, kura īpašumā ir Rīgā uz Brīvības ielas iepretim VEF ēkai esošā viesnīca Days Hotel.

Latvijā strauji pieaug nelegālais metāllūžņu tirgus

Līdz ar pievienotās vērtības nodokļa izmaiņām darījumos ar metāllūžņiem un augsto metāllūžņu cenu pasaules biržās oktobrī Latvijā metāla zādzības kļuvušas īpaši nekaunīgas. Tikmēr metāllūžņu pieņēmēju skaits aug, vēsta TV3 raidījums Nekā Personīga.

Šlesers par Rīdzenes sarunām: runāts tika par nākotnes plāniem

Tā dēvēto Rīdzenes sarunu galvenais varonis Ainārs Šlesers neapšauba publiskoto sarunu patiesumu, lai gan mēģina tajās dzirdamo padarīt par maznozīmīgu, norādot, ka runāts tika vien par nākotnes plāniem.

Svētdien Latvijā notiek pāreja uz ziemas laiku

Latvijā un daudzviet citur pasaulē svētdien, šī gada 30. oktobrī notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Latvijā pāreja atpakaļ no vasaras laika notiks plkst. 4.00 (naktī no sestdienas uz svētdienu).


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!