bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Palīdzot bērniem, Latvijā pazīstamas blondīnes izdod savu pavārgrāmatu

Kāposti taizemiešu gaumē, vistas zupa ar kariju kokosriekstu pienā, libāņu salāti, lavaša pīrāgs, tomātu zupa ar grauzdiņiem un vēl daudzas citas savu iecienītāko ēdienu receptes vienā lielā – Blondīņu pavārgrāmatā apkopojušas astoņpadsmit sabiedrībā pazīstamas gaišmates. Grāmatas mērķis – iegūtos līdzekļus ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām.

Par Petits maksātspēju lems nākamnedēļ

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa trešdien, 30. novembrī izskatīja pēc maksātnespējīgās AS Preses nams administratora Māra Sprūda pieteikuma ierosināto SIA Izdevniecības nams Petits maksātnespējas lietu.

Ryanair par trešdaļu samazinās reisu skaitu no Rīgas

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība Ryanair pēc lidostas drošības nodevu paaugstināšanas reisu skaitu no lidostas Rīga samazinās par 30%. Kopumā nākamajā gadā no Rīgas lidostas būs par 42 lidojumiem nedēļā mazāk.

Pēcpusdienā evakuēts Eiropas Parlaments

Šodien, 30.novembrī, pēcpusdienā tika evakuēts Eiropas Parlaments (EP). Trauksmes iemesli ir neskaidri.

Eksperti par mazumtirdzniecību: šoreiz pie lejupslīdes varēsim vainot ārējos apstākļus

Mazumtirdzniecības apgrozījums oktobrī noplacis teju par 3%, kas ir visai straujš kritums, salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi, un tas savukārt vēstī, ka pasaules krīze pieskārusies arī Latvijai, teic banku eksperti.

AM: NATO kravu novirzīšana ASV armijai caur Latviju terorisma draudus neradīs

Ņemot vērā krīzi NATO un Pakistānas attiecībās, bija gaidāms, ka ar laiku tiks meklētas citas alternatīvas kravu transportēšanai Amerikas Savienoto valstu armijas apgādei Afganistānā, intervijā BNN.LV norāda aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Policija arestē Krājbankas vadības īpašumus

AS Latvijas Krājbanka kriminālprocesā aizdomās turamā statuss par piesavināšanos lielā apmērā piemērots četrām personām - bankas prezidentam Ivaram Priedītim, tās līdzīpašniekam Vladimiram Antonovam, kā arī bankas valdes locekļiem - Dzintaram Pelcbergam un Mārtiņam Zalānam.

Antonovs atstāj Anglijas futbolkomandas priekšsēdētāja amatu

Nu jau bēdīgi slavenais krievu miljardieris Vladimirs Antonovs atkāpies no Anglijas otrās spēcīgākās līgas futbola komandas Portsmouth priekšsēdētāja un direktora amatiem.

Finansiālā situācija gada laikā uzlabojusies 27% iedzīvotāju

Gandrīz trešdaļa jeb 27% iedzīvotāju savu šī brīža finansiālo situāciju novērtē kā labāku, nekā pirms gada, tomēr tikpat daudzi uzskata, ka tā ir pasliktinājusies.

Latvijas Krājbankas klientiem atlīdzībās izmaksā jau 46,3 miljonus latu

No otrdienas, 29.novembra, rīta līdz trešdienas pulksten 10:00 valsts garantētā atlīdzība izmaksāta 9 264 Latvijas Krājbankas klientiem. Kopējā summa - 46,3 miljoni latu.

S&P samazinājusi pasaules vadošo banku reitingus

Starptautiskā reitingu aģentūra Standard & Poor's samazinājusi 37 Eiropas un Amerikas Savienoto valstu vadošo banku reitingus, vērtējot kredītiestādes pēc jaunizstrādātas sistēmas.

Iedzīvotāju krīzes mācības – apdomīgāk rīkoties ar naudu, nepaļauties uz valsti

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju 2008. - 2009. gadā piedzīvotajā krīzē vaino valsts amatpersonas, tostarp politiķu savstarpējos kašķus un ambīciju apmierināšanu, vieglprātību un tuvredzību, neveidojot budžeta uzkrājumus un ignorējot brīdinājumus par krīzi.

SM cīnīsies ar nelegālajiem pasažieru pārvadātājiem

Lai cīnītos ar nelegālajiem pasažieru pārvadātājiem, kas nodara zaudējumus regulārajiem sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzējiem, Satiksmes ministrija rosina noteikt ierobežojumus neregulārajiem pasažieru pārvadājumiem.

Endziņš: bažām par otras valsts valodas ieviešanu nav pamata

Konstitucionālā līmenī latviešu valodas aizsargātības līmenis ir augsts, jo par izmaiņā attiecībā pret valsts valodu ir jānobalso ļoti lielam balstiesīgo iedzīvotāju skaitam, taču, kā mēs zinām, pilsoņu aktivitāte referendumos Latvijā ir zema, norāda bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētajs Aivars Endziņš.

Asociācija: auto virsbūvju remonts ik gadu ēnu ekonomikā iepludina ~3 miljonus latu

Gandrīz visas Latvijā strādājošās auto virsbūvju remonta darbnīcas, kas veic transportlīdzekļu kosmētisko remontu vai atjauno tos pēc avārijas, ik gadu ēnu ekonomikā iepludina trīs miljonus latu, apgalvo Latvijas Auto virsbūvju remontētāju asociācijas (LAVRA) valdes priekšsēdētājs Gints Gailis.

Valdība atkārtoti atliek lēmumu par Pasažieru vilciena iepirkumu

Valdība atkārtoti līdz nākamai nedēļai atlika lēmuma pieņemšanu par vērienīgā AS Pasažieru vilciena iepirkuma konkursa nākotni, kas paredzēja līdz 2015.gadam iegādāties 34 jaunus elektrovilcienus un septiņus dīzeļvilcienus.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!