bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Pirmdiena 24.02.2020 | Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins

Astrologs: gadu mija - nelabvēlīgs laiks svinībām

Šogad gadumija - 31.decembris un nākamā gada 1.janvāris - nav īpaši vēlīgs laiks svinībām un Jaunā gada sagaidīšanai, norāda sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Video: Padomju laiku Hobits

Nupat uz kinoteātru ekrāniem parādījusies Pītera Džeksona (Peter Jackson) filma Hobits: Negaidīts ceļojums. Par to izskanējuši dažādi viedokļi, tomēr reti kurš vēl atceras, ka tālajā 1985.gadā arī Padomju Savienībā tika uzņemta filma par Hobitu.

Recepte Vecgada vakaram: Siltie vistas salāti

Pēc Austrumu kalendāra, nākamais būs melnās ūdens čūskas gads. Tas iestāsies 2013.gada 10.februārī un ilgs līdz 2014.gada 30.janvārim.

10 visvairāk apmeklētās Vikipēdijas lapas 2012.gadā

Interneta enciklopēdija Vikipēdija dominē Google meklēšanas rezultātos. Meklējot praktiski jebko vairāk vai mazāk populāru, sākot no vārdiem google un facebook un beidzot ar grāmatu Greja piecdesmit nokrāsas, meklēšanas rezultātu augšpusē parādās attiecīgā Vikipēdijas lapa.

Foto: Māksla sniegā

Jau kopš 2004.gada Lielbritānijā dzīvojošais Saimons Beks nodarbojas ar īpatnēju un ļoti skaistu mākslas veidu - viņš ar pēdām iemin sniegā dažnedažādus brīnumainus ornamentus.

Ķīna soda Apple par autortiesību pārkāpumiem

Ķīnas tiesa likusi amerikāņu tehnoloģiju gigantam Apple izmaksāt kompensācijas astoņiem Ķīnas rakstniekiem un diviem uzņēmumiem, kuru autortiesības uzņēmums esot pārkāpis.

Ekspertu padomi drošai pirotehnikas lietošanai svētkos

Jaunā gada sagaidīšanu cilvēki vēlas padarīt krāšņāku, rīkojot uguņošanu, tomēr pirotehnikas lietošanas noteikumu pārkāpšana un bīstamības faktoru neievērošana svētku sagaidīšanu var pārvērst traģēdijā. Lai svētki nebeigtos ar apdegumiem un ugunsnelaimi mājoklī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina ievērot drošības noteikumus, rīkojot svētku salūtu.

Valsts kopbudžetā 202 miljonu latu pārpalikums

Šā gada vienpadsmit mēnešos kopbudžetā labākas tautsaimniecības izaugsmes ietekmē turpinājusies arī sekmīga nodokļu ieņēmumu izpilde. Savukārt izdevumu līmenis bija ievērojami augstāks, kas apstiprina jau iepriekšējos gados novērotās tendences, kā arī valsts budžeta grozījumu ietekmi, norāda Finanšu ministrija.

Ekonomiskās situācijas novērtējums sasniedz pirmskrīzes līmeni

Latvijas iedzīvotāju viedoklis par valsts ekonomisko situāciju pēdējā pusotra gada laikā ir būtiski uzlabojies, un pašreizējais situācijas novērtējums ir līdzvērtīgs pirmskrīzes periodā novērotajam.

Obama atgriežas no brīvdienām, lai atsāktu sarunas ar republikāņiem

ASV prezidents Baraks Obama nolēmis saīsināt savas svētku brīvdienas Havaju salās un ir ceļā uz Vašingtonu, lai mēģinātu noslēgt vienošanos, kas valstij palīdzētu izvairīties no tā sauktās fiskālās klints.

Dienas joks: Parāds

- Kad tu man atdosi naudu?

ASV spēcīgā sniegputenī bojā iet septiņi cilvēki

Ziemassvētku brīvdienas izvērsušās par traģēdiju vairākos Amerikas Savienoto Valstu štatos, ko plosījuši gan tornado, gan pamatīgs sniegputenis.

Saeimas rudens sesijā izskatīti 3 176 priekšlikumi

Saeima šā gada rudens sesijā sanāca uz 16 kārtējām sēdēm, vienu ārkārtas sēdi un vienu svinīgo sēdi. Šajā sesijā pieņemti 112 likumi, tostarp 17 jauni likumi un grozījumi 95 likumos.

VIDEO: Kā rodas sniegpārsliņas?

Ziemassvētki nav iedomājami bez gaisā lēni virpuļojošām sniegpārsliņām, kas priecē acis ar savu burvīgo formu, bet kā gan īsti rodas šis dabas brīnums?

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!