bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Jauns rekords: Rubika-Kubika salikšana aizsietām acīm

Ir sasniegts jauns Rubika kuba salikšanas rekords, turklāt vēl ar aizsietām acīm. Marsels Endrejs no Ungāris spējis pievarēt šo piņķerīgo rotaļlietu 28,80 sekundēs.

ASV: Ziemeļkoreja piekrīt atteikties no kodoldarbības

Ziemeļkoreja ir piekritusi pārtraukt urāna bagātināšanu, kodolenerģijas moratoriju un raķešu izmēģinājumus, vēsta Amerikas Savienotās Valstis.

Ekonomisti: mazumtirdzniecības kāpuma temps šogad nebūs uzturams

Janvārī gaidītais mazumtirdzniecības apgrozījuma kāpums atspoguļojies Centrālās statistikas pārvaldes publiskotajos datos par februāri, tomēr Latvijas banku ekonomisti pauž piesardzību, norādot, ka šāds kāpums neturpināsies arī turpmākajos mēnešos.

Apšauba Kairā aizturētā Al Qaeda līdera identitāti

Šodien, 29. februārī Ēģiptes drošības dienesti nāca klajā ar paziņojumu, ka valsts galvaspilsētas Kairas lidostā aizturēts teroristu organizācijas Al Qaeda līderis Saifs al-Adels. Tomēr ir radušās šaubas, vai aizturētais vīrietis patiešām ir šī grupējuma dalībnieks.

Lielbritānijas lielākās bankas saņem sūdzības ik pēc 12 sekundēm

2011. gadā Lielbritānijas tiesībsargs kopumā saņēma gandrīz 2.5 miljonus sūdzību par valsts lielāko banku darbību.

Soross zaudē pasaulē labākā hedžfondu pārvaldītāja titulu

Amerikānis Rejs Dalio (Ray Dalio) apsteidzis Džordžu Sorosu (George Soros), atņemot viņam labākā hedžfondu pārvaldītāja titulu pēc tam, kad viņa vadītais Bridgewater Pure Alpha pērn investoriem nopelnīja 13,8 miljardus dolāru (7,2 miljardus LVL).

Elegance un krāsas Milānas modes nedēļā

Itālijā, kas ir viena no pasaules modes mekām, noslēgusies ikgadējā Milānas Modes nedēļa.

Kalnmeiers neatbalsta atklāto balsojumu

«Es neesmu atklātā balsojuma piekritējs. Daudzās Eiropas vecās demokrātijas valstīs ir saglabāts aizklātais balsojums kā demokrātijas nodrošināšanas pamats,» norādīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Viņķeles krūzīte: Same S*** different day!

Līdzās Latvijas un Eiropas karodziņiem savu attieksmi pret darbu var netieši paust arī cita atribūtika, ko valsts amatpersonas izmanto ikdienā.

Apple vērtība pārsniedz pustriljonu dolāru

Summārā korporācijas Apple akciju vērtība pārsniegusi 500 miljardus dolāru (261,5 miljardus LVL). Šo robežu pasaulē dārgākā kompānija pārkāpusi pēc tam, kad otrdien, 28. februārī Amerikas Savienoto Valstu tirgos par 2% kāpusi akciju vērtība, sasniedzot 535,41 dolāru (279,8 LVL) par vienību.

Grieķija samazina budžetu par 3,2 miljardiem eiro

Grieķijas parlaments vēlu vakarā, 28 februārī, apstiprināja taupības pasākumu programmu 3,2 miljardu eiro apmērā, lai varētu saņemt otro aizdevumu no Eiropas Savienības un Starptautiskā Valūtas fonda.

Microsoft Eiropas antimonopolistiem sūdzas par Google+

Korporācija Microsoft un pāris citu kompāniju vērsušās pie Eiropas antimonopola iestādēm ar sūdzību par sociālo tīklu Google+. Pagaidām gan nav zināms, kādu iemeslu dēļ izteiktas sūdzības un kas ir pārējās kompānijas, kas pievienojušās Microsoft.

Izraēla atsakās laicīgi brīdināt ASV par uzbrukumu Irānai

Izraēla atteikusies jau iepriekš brīdināt Amerikas Savienotās Valstis par militāro operāciju pret Irānas kodolobjektiem gadījumā, ja lēmums par uzbrukšanu tiktu pieņemts.

Apple varētu nākt klajā ar savu TV

Tehnoloģiju gigants Apple izsūtījis uzaicinājumus uz savu nākamās paaudzes iPad prezentāciju šī gada 7. martā. Tomēr uzņēmumam tuvu stāvoši avoti paredz, ka varētu tik prezentēts arī pirmais Apple TV.

Nacionālā apvienība neatkāpsies no 16. marta

«Mēs neatkāpjamies no 16. marta un nedomājam izvairīties, bet tikai rosinām diskusiju par to, kādā veidā varētu visaugstākajā līmenī pieminēt mūsu brīvības cīnītājus,» Nacionālās apvienības (NA) valdes sēdē izskanējušo domu par uzsvaru pārcelšanu uz 17. martu komentēja partijas pārstāvis Imants Parādnieks.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!