bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 15.11.2019 | Vārda dienas: Leopolds, Unda, Undīne

Recepte Valpurģu naktij: raganu pirkstiņi

Valpurģu nakts ir tradicionāli svētki, kurus katru gadu naktī uz 1. maiju ar dejām un ugunskuriem atzīmē daudzās Centrāleiropas un Ziemeļeiropas valstīs.

Standard & Poor's pazemina deviņu Spānijas banku kredītreitingus

Starptautiskā reitingu aģentūra "Standard&Poor's" pirmdien pazemināja deviņu Spānijas banku kredītreitingus, šādu lēmumu skaidrojot ar pagājušajā nedēļā īstenoto Spānijas kredītreitinga samazināšanu.

Tallinas osta valsts kasē dividendēs iemaksājusi 57 miljonus eiro

Tallinas osta kopā ar ienākuma nodokli valsts kasē par pērno gadu dividendēs ir iemaksājusi rekordaugstu summu - 57 miljonus eiro (39,5 miljonus latu), liecina ostas mājaslapā sniegtā informācija.

Pat sīvas konkurences apstākļos paredz apdrošināšanas tirgus izaugsmi

Latvijā strādājošo apdrošināšanas kompāniju pērnā gada neauditētie rezultāti liecina, ka daļai apdrošinātāju pagājušais gads nesis zaudējumus. To kopumā var izskaidrot ar apdrošināšanas tirgus kritumu, kas sākās 2009.gadā, kad Latvijas nedzīvības apdrošināšanas tirgus saruka vairāk nekā par 35%.

Mūsdienu Robinsons Krūzo dzīvo Seišelu salās

Kāds vīrietis jau 40 gadus dzīvo vienā no Seišelu arhipelāga salām, pašaizliedzīgi rūpējoties par tās dabu.

Esi gatavs maratonam?

Būvniecības izmaksas augušas par 6,4% gadā

Šī gada martā, salīdzinot ar februāri, būvniecības izmaksas Latvijā palielinājās vidēji par 1,0%. Strādnieku darba samaksa pieauga par 6,8%, kas galvenokārt saistīts ar būvniecības apjomu palielināšanos. Mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas samazinājās par 1,1%, bet būvmateriālu cenas – par 0,2%.

Līgatnes dabas taku lāču puikas mēģinājuši sekot Mades pēdās

No Līgatnes dabas taku nožogojuma izmukušās lācenes Mades pēdās mēģinājuši sekot arī tajā palikušie lācēni Mikus un Puika, liecina piektdienas, 27.aprīļa vakarā no atbildīgajiem dienestiem saņemtā informācija par situācijas attīstību dabas takās.

Nīderlandē tūristiem aizliegs apmeklēt marihuānas kafejnīcas

Nīderlandes tiesa apstiprinājusi jaunu likumu, kas turpmāk aizliegs tūristiem apmeklēt kafejnīcas, kurās tirgo marihuānu.

Spānijā bez darba katrs ceturtais

Spānijā bezdarbs sasniedzis jaunu rekordu – 24,4%, paziņojusi valsts statistikas pārvalde. Tas nozīmē, ka šī gada marta beigās katrs ceturtais jeb 5 639 500 spāņu bija bez darba. Sagaidāms, ka jaunākie dati, kas tiks publiskoti 30. aprīlī, apstiprinās aizdomas, ka valsts ekonomika ir atgriezusies recesijā.

Dānijā aizdomās par terorakta plānošanu arestē trīs cilvēkus

Piektdien, 27.aprīlī Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā uz aizdomu pamata par terorakta plānošanu arestēti trīs vīrieši.

Panākts jauns pasaules dziļākā urbuma rekords

Japāņu zinātniekiem izdevies veikt pasaulē dziļāko zemūdens urbumu.

Latkovskis: KNAB jāstiprina iepriekšējā vadītāja Vilnīša laikā «saplosītais» dienests

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam ir jāstiprina iekšējās drošības dienests, kas iepriekšējā priekšnieka Normunda Vilnīša laikā tika sagrauts. Tāpat ir jāizvirza stingrāki kritēriji darbinieku izvēlei, uzsver Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

NVA direktora amatam virza septiņus kandidātus

Uz Nodarbinātības valsts aģentūras direktora vakantā amata konkursa otro kārtu Labklājības ministrijas komisija vienojās virzīt septiņus kandidātus.

Reformu partija: prioritāte ir darbaspēka nodokļu mazināšana

Reformu Partija, realizējot savu pirmsvēlēšanu programmu un solīto valdības deklarācijā, par prioritāti uzskata darba spēka nodokļu samazināšanu, kas ir būtiska tieši šobrīd gan Latvijas ekonomikai, gan arī valsts budžetam.

Pavļuts: jāpiedāvā stabils nodokļu politikas redzējums nākotnei

Nodokļu politikā valdībai jādod skaidrs redzējums nākotnei, lai nodrošinātu uzņēmējdarbības vides stabilitāti un prognozējamību, kas ir būtisks priekšnoteikums jaunu investīciju ienākšanai Latvijas ekonomikā, uzskata ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Neizdodas pierādīt mobilo telefonu kaitīgo ietekmi uz veselību

Vēl joprojām nav nekādu konkrētu pierādījumu tam, ka mobilie telefoni kaitē cilvēka veselībai, ziņo Lielbritānijas Veselības aizsardzības aģentūra.

Fotonedēļa 2012.04.27.

BNN piedāvā aplūkot interesantākās, skandalozākās un vienkārši skaistākās fotogrāfijas no visas pasaules.

Dienas joks: Nabaga puisis

Puisi pametusi meitene un viņš nolemj parunāt ar tēvu.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!