bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

ECB prezidents: eirozona nav ilgtspējīga

Eirozonas līderiem ir jāizlemj, kādu eirozonu viņi vēlas redzēt nākotnē, jo tās pašreizējā struktūra nav ilgtspējīga, norādījis Eiropas Centrālās bankas prezidents Mario Dragi (Mario Draghi), piebilstot, ka ECB nespēj «aizpildīt vakuumu», ko radījuši valdību centieni pēc izaugsmes un strukturālajām reformām.

Latvija atbalsta Melnkalnes integrāciju NATO

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks ceturtdien, 31.maijā, tiekoties ar Melnkalnes ārlietu un Eiropas integrācijas ministru Milanu Ročenu, pārrunājis divpusējo sadarbību aizsardzības jomā, kā arī Melnkalnes centienus integrēties NATO un Eiropas Savienībā.

Ugunsgrēku sezona ASV

Plašs mežu ugunsgrēks plosās Gilas Nacionālajā parkā Ņūmeksikas štatā ASV.

Interneta datu apjoms tuvāko gadu laikā četrkāršosies

Tā sauktais Interneta trafiks (traffic) jeb «satiksme» pieaug ar katru gadu un tiek lēsts, ka tuvāko četru gadu laikā tas jau varētu sasniegt 1,3 zetabaitus.

Dienas joks: Pļāpīgais papagailis

Ģimene iegādājas papagaili, kuru līdz šim neviens nebija pircis, jo viņš iepriekš dzīvojis kādā ēkā kopā ar prostitūtām...

Supervaronim Halkam uzradies līdzinieks

Brazīlijā kāds baseina uzraugs nokrāsojies zaļā krāsā, lai pasākumā notēlotu supervaroni Halku. Taču vēlāk atklājis, ka krāsu nav iespējams tik viegli nomazgāt.

Brent cena pietuvinās 104 dolāru atzīmei

Brent jēlnaftas cena ceturtdien, 31.maijā, sasniegusi teju 104 ASV dolārus par barelu, tomēr krīze eirozonā joprojām ir par pamatu negatīvām nākotnes pieprasījuma prognozēm.

Romnija priekšvēlēšanu štābs kļūdās Amerikas nosaukuma rakstībā

Amerikas Savienoto Valstu Republikāņu partijas prezidenta kandidāta Mita Romnija priekšvēlēšanu štābs izveidotajā aģitācijas aplikācijā iPhone viedtālruņiem kļūdījies Amerikas nosaukuma pareizrakstībā.

Dzimumnoziegumu veicēji cīnās par tiesībām lietot Facebook

Amerikas Savienotās Valstis saskārušās ar vēl līdz šim neredzētu problēmu, proti, arvien vairāk par dzimumnoziegumiem tiesātas personas vēršas tiesā, lai atgūtu atļauju lietot sociālos tīklus.

31.maijs bildēs

BNN piedāvā Jums aplūkot dienas zīmīgākos notikumus un iespaidus, iemūžinātus foto attēlos.

Lācis atspirdzinās privātmājas peldbaseinā

Kalifornijas štatā, Amerikas Savienotajās Valstīs, privātmājas teritorijā ieklīdis lācis un izpeldējies pagalmā esošajā peldbaseinā. Par notikušā aculieciniecēm kļuva divas mājas saimnieka meitas, kas lāča peldi ierakstījušas video.

Moody's pazemina Dānijas un Somijas banku reitingus

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody's Investors Service pazeminājusi savu novērtējumi virknei finanšu institūciju Dānijā un Somijā. Šāds solis tiek skaidrots ar banku pārāk lielo atkarību no vairumtirdzniecības. Turklāt Dānijas bankas cieš no vājas darbības vides, spiedienu uz tās aktīvu kvalitāti un sliktas rentabilitātes.

Visā valstī pārvērtēs 9.klases angļu valodas eksāmena darbus

Nepieredzējuši Valsts izglītības satura centra tehniskie darbinieki pieļāvuši kļūdu 9.klases angļu valodas eksāmena sagatavošanā - skolām izsūtīta nepareiza rezultātu aprēķināšanas tabula. Līdz ar to visā valstī būs jāpārvērtē 9.klases angļu valodas eksāmena darbi.

Krievija un Ķīna plāno radīt konkurentu Airbus un Boeing

Krievija un Ķīna plāno veidot kopīgu uzņēmumu, kas nodarbotos ar jaunas tālās maģistrāles pasažieru lidmašīnas izveidi. Šobrīd šādus lidaparātus pasaulē galvenokārt ražo amerikāņu koncerns Boeing un eiropiešu Airbus.

Ņujorkā grib aizliegt «lielos, saldos» dzērienus

Ņujorkas mērs Maikls Blumbergs piedāvā aizliegt pilsētas restorānos, kioskos, kinoteātros un ātrajās ēstuvēs tirgot liela izmēra saldinātos dzērienus.

Litasco un Ventbunkers strīdā panākts izlīgums

Rīgas apgabaltiesa izbeigusi tiesvedību Šveices kapitālsabiedrības Litasco SA prasības lietā pret AS Ventbunkers par valdījuma piešķiršanu uz mazutu.

Saeima ratificē jauno ES fiskālās disciplīnas līgumu

Saeimas deputāti ceturtdien, 31.maijā, ratificēja tā dēvēto Eiropas Savienības jauno fiskālās disciplīnas līgumu. Līguma mērķis ir stiprināt Ekonomikas un monetārās savienības ekonomikas pīlāru, vienojoties par noteikumiem, kas veicinās budžeta disciplīnu, nostiprinās ekonomikas politiku koordināciju un uzlabos eirozonas pārvaldību.

Īrijā referendums: «par» vai «pret» stingrāku fiskālo disciplīnu

Ceturtdien, 31.maijā, Īrijas balsstiesīgie iedzīvotāji piedalās referendumā, lai lemtu, vai ratificēt Eiropas Savienības fiskālās disciplīnas līgumu, kas paredz stingrus noteikumus attiecībā uz pieļaujamo valsts budžeta deficītu.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!