bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Recepte: Pēterdienas salāti

Šodien, 29.jūnijā ir Pēterdiena, pēc kuras sagaidāmas izmaiņas dabā - apklust lakstīgala, beidzas ziedu laiks un sākas ogu laiks, laukos ir īstais siena laiks.

Fotonedēļa 2012.06.29.

BNN piedāvā aplūkot interesantākās, skandalozākās un vienkārši skaistākās fotogrāfijas no visas pasaules.

Dienas joks: Klusēšana zelts

Sarunājas divi mīlnieki...

ASV Augstākā tiesa apstiprina Obamas ierosināto veselības aprūpes reformu

ASV Augstākā tiesa apstiprinājusi prezidenta Baraka Obamas ierosināto veselības aprūpes reformu, kas varētu nozīmēt prezidentam papildu punktus gaidāmajās vēlēšanās.

Keramikas aizsākums meklējams vēlmē brūvēt alkoholu

Džiangksi provincē Ķīnas dienvidos atrastas senākā zināmā keramikas trauka lauskas.

Gazprom tīrā peļņa pārsniedz triljonu rubļu

Krievijas uzņēmuma Gazprom tīrā peļņa 2011.gadā pirmo reizi kompānijas vēsturē ir pārsniegusi vienu triljonu rubļu, 29.jūnijā kopējā akcionāru gada sapulcē paziņoja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aleksejs Millers.

Lietuvas aizsardzības ministra vietnieks apmeklēs konferenci Gruzijā

Lietuvas aizsardzības ministra vietnieks Vitautas Umbrasas gatavojas apmeklēt ikgadējo Aizsardzības un drošības konferenci Gruzijas pilsētā Batumi. Konferences otrajā daļā viņš prezentēs ziņojumu par taupības pasākumu ietekmi uz drošību un aizsardzību.

Asanžs nepakļaujas policijas prasībām

WikiLeaks dibinātājs Džuljens Asanžs, visticamāk, neatstās savu patvērumu Ekvadoras vēstniecībā Londonā, lai piektdien, 29.jūnijā, dotos uz policiju. Tā apstiprinājis pats apsūdzētais.

Rimi izstājas no Latvijas Tirgotāju asociācijas

Uzņēmums Rimi Latvia paziņo par izstāšanos no Latvijas Tirgotāju asociācijas. Šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad LTA atkārtoti paudusi viedokli, kas pretējs Rimi Latvia uzskatiem un īstenotajai uzņēmējdarbības praksei.

Strosu-Kānu padzen no mājām sieva

Bijušā Starptautiskā Valūtas fonda vadītāja Dominika Strosa-Kāna sieva nolēmusi šķirties no sava vīra, kurš apsūdzēts uzmākšanās un sutenerismā.

ANO ievieš Starptautisko laimes dienu

ANO Ģenerālā asambleja ieviesusi Starptautisko laimes dienu, ko turpmāk ik gadu atzīmēsim 20.martā. Ideju par šādas dienas ieviešanu ierosinājusi Butānas karaliste un vienbalsīgi atbalstījušas visas 193 ANO dalībvalstis.

EK Latvijas budžetā ieskaita 55,5 miljonus eiro

Eiropas Komisija Latvijas budžetā ir ieskaitījusi Latvijas deklarētos ~ 55,5 miljonus eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda maksājumus. Tā ir pirmā daļa, kas ir atmaksāta Latvijas budžetā no ~ 90 miljoniem eiro, ko Latvija kopš pagājušā gada decembra ir deklarējusi minēto divu fondu ietvaros, bet nav saņēmusi apturēto maksājumu dēļ. Atlikusī summa ~ 34,5 miljoni eiro ir sagaidāma tuvākajā laikā.

Chrome tagad pieejams arī iPhone un iPad

Apple ierīces kā iPhone un iPad tagad «sērfošanai» internetā piedāvās arī Chrome pārlūku, Google paziņojis savā ikgadējā konferencē Sanfrancisko.

Mobilo telefonu lietošana ES valstīs turpmāk izmaksās lētāk

No šī gada 1.jūlija, ceļojot pa Eiropas Savienības dalībvalstīm, varēs daudz lētāk izmantot kartes, skatīties videofailus, augšupielādēt bildes, pārbaudīt sociālo tīklu kontus un nosūtīt e-pastus. Jauna ES regula pirmo reizi paredz maksimālo cenu par datu viesabonēšanu — datu lejupielādēšanu internetā mobilajos tīklos.

Vatikāna banka: mums nav, ko slēpt

Vatikāna banka pieņēmusi lēmumu atklāties sabiedrībai, lai mazinātu pēdējā laika skandālu radītās aizdomas par caurspīdības trūkumu bankas finanšu darījumos.

ST ierosina lietu par fotoradariem

Satversmes tiesa 27.jūnijā ierosinājusi lietu, lai vērtētu, vai Satversmei atbilst Latvijā līdz ar fotoradaru ieviešanu iedibinātā prakse, ka par braukšanas ātruma pārsniegšanu sods ir jāmaksā automašīnas īpašniekam, nevis pārkāpuma faktiskajam veicējam.

Brent cena pieaug līdz 93 dolāriem

Brent jēlnaftas cena, piektdien, 29.jūnijā, pieaugusi līdz 93 ASV dolāriem par barelu, reaģējot uz Eiropas līderu pieņemtajiem lēmumiem attiecībā uz krīzes risināšanu reģionā, kas varētu veicināt globālās ekonomikas izaugsmi un rezultātā arī degvielas pieprasījumu.

JPMorgan potenciālie zaudējumi varētu sasniegt 9 miljardus dolāru

Amerikas Savienoto Valstu vadošās bankas JPMorgan Chase tirdzniecības zaudējumi var sasniegt 9 miljardus dolāru.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!