bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Igaunijā sarūk rūpniecības produkcijas apjoms

Jūnijā ceturto mēnesi pēc kārtas samazinājies Igaunijas rūpniecības produkcijas apjoms, ko visvairāk ietekmējis kritums ieguves rūpniecības apjomos, ziņo Igaunijas Statistikas pārvalde.

Bezmaksas pienu saņems arī 5.-9. klases skolēni

Valdība otrdien, 31.jūlijā, apstiprināja Zemkopības ministrijas izstrādātos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, paredzot bezmaksas glāzi piena ne tikai 1.-4. klases skolēniem, bet arī 5.-9. klases skolēniem.

Dienas joks: Černobiļas āboli

Tirgū:

20% iedzīvotāju «upurēs» darbu Olimpisko spēļu dēļ

Latvijas iedzīvotāji 2012.gada Olimpiskajās spēlēs visvairāk skatīsies vieglatlētikas, BMX un vingrošanas sacensības, noskaidrots Lattelecom aptaujā.

Savākti paraksti referenduma rosināšanai par referendumiem

Zaļo un zemnieku savienībai ar apvienības Saskaņas centrs atbalstu izdevies savākt nepieciešamos 34 Saeimas deputātu parakstus, lai rosinātu tautas nobalsošanu par likuma grozījumiem saistībā ar referendumu kārtības maiņu.

31.jūlijs bildēs

BNN piedāvā Jums aplūkot dienas zīmīgākos notikumus un iespaidus, iemūžinātus foto attēlos.

Šveices banka pieprasa kompensāciju Facebook akciju dēļ

Eiropas lielākā banka – Šveices UBS pieprasa kompensāciju par 349 miljonu dolāru (199,6 miljonu latu) lieliem zaudējumiem, kurus nācās ciest tehnisko traucējumu dēļ Ņujorkas biržā NASDAQ sociālā tīkla Facebook pirmreizējās akciju izvietošanas laikā.

Kravu apgrozībai Latvijas ostās 12% pieaugums

Šā gada otrajā ceturksnī kravu apgrozība Latvijas ostās bija 20,3 miljoni tonnu, kas ir par 12,2% vairāk nekā pērnā gada 2.ceturksnī.

Cik maksā būt par Betmenu?

Aprēķināts, ka reālajā dzīvē būt par Betmenu izmaksātu aptuveni 628 miljonus ASV dolāru (352 miljonus latu).

Pelnošāko olimpiešu TOP 20

Pēdējo 12 mēnešu laikā 20 vispelnošākie Olimpisko spēļu dalībnieki kopumā ir nopelnījuši 448 miljonus dolāru (256,3 miljonus latu).

Ugandā uzliesmojis nāvējošais Ebolas vīruss

Ugandas galvaspilsētā Kampalā 14 cilvēki miruši no nāvējošā Ebolas vīrusa, kas ir viena no bīstamākajām slimībām pasaulē.

Renault šogad aizņēmies vienu miljardu eiro

Autoražotājs Renault SA kopš 2012.gada janvāra ir aizņēmies gandrīz vienu miljardu eiro (700 miljonus latu) vidēja termiņa aizdevumos, tādējādi refinansējot gandrīz visus 2012.gada maksājumus, vienlaikus apstiprinot piekļuvi Eiropas un Japānas tirgiem.

Afganistānā izšķērdēti miljoni ASV nodokļu maksātāju naudas

Afganistānā varētu būt izšķērdēti simtiem miljonu ASV dolāru, kas tikuši piešķirti apjomīgu infrastruktūras projektu īstenošanai.

Cīņā ar nelegālajiem imigrantiem Grieķija pastiprina robežkontroli

Lai novērstu iespējamo Sīrijas bēgļu pieplūdumu, Grieķija četrkāršojusi robežsargu skaitu uz valsts robežas ar Turciju.

Londonas Olimpiskās spēles bildēs: trešā diena

Londonas Olimpisko spēļu laikā BNN saviem lasītājiem piedāvā ik dienu aplūkot iespaidīgākos notikumus, sportistu sasniegumus un spraigākās cīņas par medaļām.

Itālijā atvērts lielākais termālais parks Eiropā

Netālu no Veronas Itālijā atklāts lielākais termālais parks Eiropā 60 000 kvadrātmetru platībā – Aquardens – kas ir paradīze visiem ūdens prieku cienītājiem.

Skolās būs finanšu mācība

Skolās ieviesīs speciālu mācību kursu par finanšu jautājumiem. Tā kā ir svarīgi celt iedzīvotāju izglītības līmeni par finanšu jomu, viens no pasākumiem šī mērķa sasniegšanā paredz izmaiņas skolu mācību programmā, atklāj Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs Kristaps Zakulis.

Maršruta taksometru reforma Rīgā bremzējas

Rīgas domes apņemšanās sakārtot mikroautobusu maršrutus un uzlabot pārvadājumu kvalitāti nerit tik gludi, kā cerēts. Reforma mikroautobusu lauciņā tika uzsākta, no janvāra šos pārvadājumus nododot SIA Rīgas satiksme pārziņā. Realitātē gan nekas neesot mainījies – par galvaspilsētas ielām brauc to pašu firmu mikroautobusi, kas līdz šim.

Betmena maskā tērpies noziedznieks aplaupa Meksikas kinoteātrus

Kāds slēpošanas maskā tērpies vīrietis svētdien, 29.jūlijā, aplaupījis divus Meksikas kinoteātrus laikā, kad tajos demonstrēta jaunākā Betmena sērijas filma The Dark Knight Rises.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!