bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Abramovičs uzvar tiesā pret Berezovski

Lielbritānijas futbola kluba Chelsea īpašnieks Romans Abramovičs uzvarējis tiesas procesā pret Krievijas oligarhu Borisu Berezovski, kurš viņu bija iesūdzējis par vienošanās pārkāpšanu kāda darījuma sakarā.

Aicina palīdzēt trūcīgajiem skolēniem sagatavoties skolas gaitām

Lai sniegtu skolniekiem un viņu vecākiem atbalstu, palīdzētu sagatavoties jaunajam mācību gadam un sagādāt visu nepieciešamo skolas gaitu uzsākšanai, iesākusies akcija «Lai 1.septembris ir svētki!».

Krievu tūristus atzīst par visbezgaumīgāk ģērbtajiem Eiropā

Tūristi no Krievijas ir visbezgaumīgākie eiropiešu vidū, atsaucoties uz Skyscanner veikto pētījumu, vēsta Euromag.co. Pētījuma laikā aptaujāti 12 000 respondentu.

Igaunija ratificē ES Stabilitātes mehānismu

Igaunija kā pēdējā no eirozonas valstīm ceturtdien, 30.augustā, ratificējusi līgumu par Eiropas Stabilitātes mehānismu.

Brazīlijā civilo partnerību reģistrē trīs cilvēki

Brazīlijā izcēlies kāds līdz šim nepieredzēts skandāls, proti, Sanpaulu pilsētā civilo partnerību oficiāli reģistrējušas trīs personas - viens vīrietis un divas sievietes.

Dienas joks: Darījums

Jānis atnāk pie Pētera un saka...

Fotonedēļa 2012.08.31.

BNN piedāvā aplūkot interesantākās, skandalozākās un vienkārši skaistākās fotogrāfijas no visas pasaules.

Facebook līdzdibinātājs izpārdod uzņēmuma akcijas

Facebook līdzdibinātājs Dastins Moskovics uzsācis pārdot 150 000 uzņēmuma akciju dienā, taču tā ir tikai neliela daļa no simtiem miljonu, kas viņam pieder.

Vidējā darba alga Latvijā – 481 lats

Šā gada otrajā ceturksnī mēneša vidējā bruto darba samaksa valstī bija 481 lats, un, salīdzinot ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu, tā pieaugusi par 3,7% jeb 17 latiem.

Tokijā sākas Latvijas nedēļa

No 31.augusta līdz 13.septembrim Tokijā, Minami-Aojamā, galerijā Athalie norisināsies pasākumu kopums Latvijas nedēļa, ko rīko Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Japānā.

Indijā atvērts apģērbu veikals «Hitler»

Indijā ir kāds veikals, kurā vietēji ebreji kategoriski atsakās iegriezties. Tas ir apģērbu veikals «Hitler».

Uzņēmumu papildu peļņas avots: sociālie tīkli

Pieaugot sociālo tīklu popularitātei, arvien vairāk uzņēmumu vadītāju uzskata, ka vislabākais sabiedrisko attiecību instruments ir tieši sociālie mediji. Tomēr ir izpētīts, ka lielie koncerni šajā ziņā ir ļoti kūtri.

Pudeļmaiņu sistēmai vajadzīgi apmēram 10 miljoni latu

Iespējams, ka pēc gandrīz desmit gadus ilgušajām diskusijām Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) šoreiz tomēr izdosies ieviest dzērienu iepakojuma depozīta sistēmu, kuras radīšana pat var nodrošināt papildu darba vietas iedzīvotājiem.

Brent cena pieaug līdz 112 dolāriem par barelu

Brent jēlnaftas cena nākotnes piegādēm piektdien, 31.augustā, pieaugusi līdz 112 ASV dolāriem par barelu. Tas skaidrojams ar investoru reakciju uz gaidāmo ASV Federālo rezervju bankas priekšsēdētāja Bena Bernankes runu.

Romnijs sola būt striktāks pret Putinu

Piektdien, 31.augustā, Amerikas Savienoto Valstu Floridas štata pilsētā Tampā ar ASV prezidenta amata kandidāta Mita Romnija uzrunu noslēdzās Republikāņu partijas konvents.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!