bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Zinātniski pierādīts, kurš ir pasaulē laimīgākais cilvēks

Viskonsīnas universitātes zinātnieki noskaidrojuši, ka pasaulē laimīgākais cilvēks ir tibetiešu mūks un molekulu ģenētiķis Metjū Rikards.

Plāno atvieglot maksātnespējas procesu privātpersonām

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija trešdien, 31.oktobrī, konceptuāli atbalstīja grozījumus Maksātnespējas likumā, kas paredz atvieglot maksātnespējas procesu fiziskām personām.

Riga Fashion Week pulcē labākos modes māksliniekus

No 30.oktobra līdz 3.novembrim Latvijā norisinās 17. Rīgas modes nedēļas rudens sesija. Tās laikā 2013.gada pavasara/vasaras tērpu kolekcijas prezentē tādi mākslinieki kā Anna Led, Natālija Jansone, QooQoo, Narciss, One Wolf (by Agnese Narnicka), SockBox, David`s, Gints Bude un citi.

Despoti un viņu mīļākie dzērieni

Viena no īpašībām, kas ir kopīga visiem vēsturē zināmajiem diktatoriem, ir grezns un izšķērdīgs dzīvesveids, lai gan tajā pašā laikā vienkāršā tauta nereti cieš badu un trūkumu. Interneta vietne The Drinks Business nolēma tajā iedziļināties un noskaidrot, kādus dzērienus šie vīri vislabprātāk baudījuši savas varas zenītā.

Jauna izmeklēšana bankā Barclays

ASV bankā Barclays, kas jau iepriekš smagi cietusi procentu likmju skandālā, trešdien, 31.oktobrī, uzsākta jauna izmeklēšana.

31.oktobris bildēs

Ceļotāju skaits Rīgas lidostā sarūk par 8,9%

Lidostā Rīga iebraukušo un izbraukušo pasažieru skaits šā gada trešajā ceturksnī bija par 8,9% mazāks nekā pērnā gada atbilstošajā laika periodā.

Latvijas mājsaimniecību vidējā apdzīvojamā platība – 27 kvadrātmetri

Igaunijā un Latvijā 97%, bet Lietuvā 89% no visiem mājokļiem pieder privātajam sektoram, tas ir, galvenokārt mājsaimniecībām. Savukārt, Eiropas Savienības (ES) valstīs vidējais rādītājs ir tikai 71%.

Dienas joks: Nākotnes tualete

Tualešu bizness nākotnē...

Pieci populārākie «caurumi», ko iecienījuši datorvīrusi

Pašlaik lielākā daļa uzbrukumu no interneta tiek veikti ar mūķiem - izmantotājiem. To sekmīgu darbību nodrošina ievainojamības populārās programmās, piemēram, operētājsistēmās, pārlūkos, biroja pakotnēs un mūzikas atskaņotājos. Tie ir kā «caurumi», pa kuriem kaitīgās programmatūras iekļūst lietotāju datoros.

Jaunā Džeimsa Bonda filma saņem Vatikāna «svētību»

Izrādās, ka Vatikāna oficiālajā laikrakstā nebūt netiek publicētas tikai reliģiska rakstura ziņas un pāvesta edikti. Otrdien, 30.oktobrī, avīzē parādījušies veseli pieci raksti par jauno Džeimsa Bonda filmu.

Milzīgu zaudējumu dēļ atlaists Estonian Air vadītājs

Igauņu nacionālās lidsabiedrības Estonian Air padome no darba atlaidusi kompānijas izpilddirektoru Tero Taskila, savu lēmumu skaidrojot ar milzīgajiem uzņēmuma zaudējumiem.

ASV un Eiropa aicina uz progresu nemierīgos Balkānus

Trešdien, 31.oktobrī, Eiropas un ASV amatpersonas tiekas Kosovā, lai aicinātu Bosniju, Serbiju un Kosovu beidzot tikt pāri Dienvidslāvijas asiņainās sadalīšanās sekām un tuvināties Rietumiem.

Par spīti grūtībām Eiropā, Ford peļņa sasniedz 1,6 miljardus dolāru

Neskatoties uz finanšu problēmām Eiropā, amerikāņu auto ražotājam Ford izdevies šī gada trešajā ceturksnī uzrādīt 1,6 miljardus ASV dolāru lielu tīro peļņu.

Disney par 4 miljardiem iegādājas Lucasfilm

Disney par četriem miljardiem ASV dolāru (2 miljardiem latu) iegādājies Lucasfilm, pievienojot savam tēlu kolektīvam leģendāro «Zvaigžņu karu» franšīzi.

Somija var atņemt Baltijas valstīm SGD termināli

Pastāv iespēja, ka 500 miljonus eiro vērto sašķidrinātās dabasgāzes termināli ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu būvēs Somija, nevis kāda no Baltijas valstīm, atsaucoties uz kādu labi informētu gāzes biznesa pārstāvi.

Latvijas internets pirms 20 gadiem: nevajadzīgs un neatbalstīts

Pagājuši jau 20 gadi, kopš darbojas Latvijas internets, bet šodien reti kurš zina, ka tieši Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts bija tā iestāde, kas pirmā valstī nodrošināja pastāvīgu interneta pieslēguma līniju caur Tallinu.

Premjers: nodokļu progresivitāti neieviesīs ātrāk par 2014.gadu

Ir vairāki veidi, kā ieviest progresivitāti nodokļu sistēmā – piemēram, samazinot likmes personām ar zemākiem ienākumiem vai tieši pretēji – ceļot likmes turīgākajiem. Šobrīd notiek apspriešanās, kā to labāk realizēt, taču ne nākamā gada budžeta kontekstā, atzīst premjers Valdis Dombrovskis.

Spēle: Iekaro Japānu!

Šaņsji provincē Ķīnā izveidots savdabīgs atrakciju parks, kam dots nosaukums «Astotās divīzijas armijas kultūras parks».

Maina kārtību, kādā atmaksājams jauna auto PVN

Finanšu ministrija izstrādājusi jaunu kārtību, kādā atmaksājams par jauna transportlīdzekļa iegādi samaksātais pievienotās vērtības nodoklis.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!