bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Lielais kanjons ir vecāks nekā uzskatīts

Zinātnieki noskaidrojuši, ka Lielais kanjons patiesībā ir par 65 miljoniem gadu vecāks nekā līdz šim tika uzskatīts. Tas izveidojies jau pirms 70 miljoniem gadu, kad pa pasauli klīda dinozauri.

Baltijas valstis – mazāk turīgo Krievijas miljonāru Londona

Baltijas valstis šobrīd Krievijai ir «mazāk turīgo Krievijas miljonāru Londona», secina Maskavas Valsts starptautisko attiecību institūta asociētā profesore Viktorija Panova pētījumā «Krievijas un Baltkrievijas ekonomiskā klātbūtne Baltijas valstīs: riski un iespējas».

Ekonomisti prognozē darba samaksas pieaugumu par 5%

Ņemot vērā nestabilo ārējo vidi un tās radītos riskus, algas tuvākajā laikā augs mēreni, un, salīdzinot ar pirmskrīzes laiku, pat ļoti lēni. Vidējā darba samaksa nākamgad varētu pieaugt par 5%, prognozē Latvijas banku ekonomisti.

Dienas joks: Kopīga valoda

Pēc eksāmena satiekas divi draugi. Viens prasa otram...

Tiesa attaisno Continental Airlines lidmašīnas Concorde avārijas lietā

Francijas apelācijas tiesā daļēji attaisnota ASV aviokompānija Continental Airlines, kas tika vainota lidmašīnas Concorde avārijā 2000.gadā, īsi pēc pacelšanās no Parīzes lidostas.

ASV ekonomiskā izaugsme paātrinās

Šī gada trešajā ceturksnī, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, Amerikas Savienoto Valstu ekonomiskā izaugsme paātrinājusies līdz 2,7%, paziņojis valsts statistikas birojs.

Uz Merkura atrasts ūdens

Pēc vairākus gadu desmitus ilgušām aizdomām, NASA zonde beidzot atradusi plašus ūdens ledus krājumus uz planētas, kas atrodas vistuvāk Saulei.

ASV un Izraēla kritizē Palestīnas atzīšanu par ANO novērotājvalsti

Neskatoties uz Amerikas Savienoto Valstu un Izraēlas iebildumiem, Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālā asambleja pārliecinošā balsojumā atzinusi Palestīnu par ANO novērotājvalsti.

Ēģiptē pieņemta jauna konstitūcija

Ēģiptes Konstitucionālā asambleja apstiprinājusi jauno valsts pamatlikumu, kurā saglabātas jau iepriekš piekoptās vadlīnijas, ziņo ārvalstu mediji. Tagad konstitūcija tiks nosūtīta valsts prezidentam Muhamedam Mursi, kam par to jāizsludina tautas nobalsošana.

RD darbiniece no dienesta e-pasta aģitē «atbalstīt Nilu»

Ne tikai Ventspils pašvaldības darbinieki izmanto dienesta e-pastus, lai aģitētu TV balsojumā atbalstīt savu pilsētas mēru - izrādās, Rīgā rīkojas līdzīgi.

Microsoft: Windows Phone pārdošanas rādītāji pieauguši par 300%

Tikai viena mēneša laikā pēc jaunā Windows Phone 8 parādīšanās veikalos, ierīces pārdošanas rādītāji strauji pieauguši, apgalvo Microsoft.

Latviju apmeklē Kosovas ārlietu ministrs

Savā pirmajā vizītē Latvijā piektdien, 30.novembrī, ieradīsies Kosovas Republikas ārlietu ministrs Envers Hodžajs. Tikšanās laikā ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču paredzēts pārrunāt valstu divpusējās attiecības un iespējas sekmēt ekonomisko sadarbību.

Nākamgad sāks filmēt «Avatara» otro un trešo daļu

Režisors Džeimss Kamerons 2013.gadā iecerējis uzsākt «Avatara» otrās un trešās daļas filmēšanu, bet pirmā no tām uz ekrāniem, visticamāk, nonāks ne agrāk kā 2015.gadā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!