bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Svētdiena 15.12.2019 | Vārda dienas: Hanna, Jana, Johanna

Šodien un rīt Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas

Visi pasažieri Rīgas sabiedrisko transportu 31.decembrī un 1.janvārī varēs izmantot bez maksas. Bezmaksas brauciens gan neattiecas uz minibusu un nakts satiksmes maršrutiem.

Gadu mijā slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā

Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma dēļ no 31.decembra plkst. 6:00 līdz 1.janvārim plkst. 15:00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm un operatīvo transportu, 11.novembra krastmalā.

Vilks: Paveiktais darbaspēka nodokļu un nevienlīdzības mazināšanā jāturpina arī nākamgad

Ar nākamā gada 1.janvāri stāsies spēkā vairāki Finanšu ministrijas pārziņā esoši tiesību akti nodokļu un grāmatvedības politikas jomā. Gatavojot 2014.gada budžeta projektu, valdība par prioritāti noteica sabiedrības ienākumu nevienlīdzības mazināšanu, norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

20 lietas, ko nezinājām pirms gada

No preses izdevumiem un plašsaziņas līdzekļiem uzzinām daudz jaunumu. Lūk, Jūsu uzmanībai zinātnisku, pseidozinātnisku un gluži sadzīvisku atklājumu izlase, kas veidota no Rietumu medijos publicētajām ziņām.

Rīgā apsekos būvobjektus, kam būvatļauja izsniegta pēdējos piecos gados

Rīgas pilsētas būvvalde ziemas mēnešu darba plānā ir iekļāvusi aptuveni 100 pēdējā mēneša laikā pagaidām vēl neapsekotus sabiedriski nozīmīgus būvobjektus, kuriem būvatļaujas ir izsniegtas laika posmā no 2009.gada līdz 2012.gadam.

Valdības sēžu kopējais garums šogad bijis 185 stundas

Ministru kabineta sēžu kopējais garums šogad bijis 185 stundas un 30 minūtes, informē Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta pārstāve Ilze Pavlova.

Vecgada dienā dzirkstošo vīnu pērk tik daudz, cik parasti divās nedēļās

Vecgada dienas laikā pircēji mēdz nopirkt tik lielu dzirkstošā vīna dzērienu apjomu, cik ikdienā to nopērk divu nedēļu laikā, atzīst aptaujātie tirgotāji.

Izstādē «Expo 2015» Latvija apmeklētājus sagaidīs zem ozola

Starptautiskajā izstādē «Expo 2015» Latvijas paviljona ēka tiks veidota kā ozols ar plašu atvērto telpu zem koka lapotnes. Iecere ir izstādes apmeklētajiem radīt Latvijas dabas sajūtu.

VUGD ieteikumi drošai gadu mijas sagaidīšanai

Ja, sagaidot 2014.gadu, plānojat lietot pirotehniskos izstrādājumus, atcerieties, ka:

Ziņas par Bērziņa veselības stāvokli sola sniegt mēneša laikā

Informācijas pieprasījums par Valsts prezidenta Andra Bērziņa veselības stāvokli ir saņemts un tiks izskatīts, norādījusi Valsts prezidenta kanceleja. Tomēr tā nespēja paskaidrot, kāpēc atbildēm uz tik salīdzinoši vienkāršu jautājumu nepieciešams vesels mēnesis.

Lietuvā turpina modernizēt siltumtrases par ES fondu naudu

Lietuvas Ekonomikas ministrija vairākiem siltumtrašu atjaunošanas projektiem visā valstī piešķīrusi Eiropas Savienības fondu līdzekļus 26,8 miljonu litu apmērā.

Dienas joks: Operācija

Svarīgākais, kas jāzina par finanšu lietām gadumijā

Šā gada nogalē finanšu lietas jākārto savlaicīgi. Banku pakalpojumi var nebūt pieejami brīvdienās un svētku dienās, kā arī ņemot vērā nacionālās valūtas nomaiņu uz eiro.

Saeimā mudina atjaunot robežšķērsošanas ceļus starp Latviju un Lietuvu

«Kopš Latvija pievienojusies Šengenas zonai robežkontroles uz abu valstu robežas vairs nav, bet pārvietošanās starp Latviju un Lietuvu daudzviet joprojām ir apgrūtināta, jo vēl arvien nav atjaunoti vairāki ceļi, kas pēc abu valstu neatkarības atjaunošanas tika slēgti,» uzsver Saeimas Pieprasījumu komisijas priekšsēdētājs Romualds Ražuks.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!