bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Nosaka amatu savienošanas papildus ierobežojumus deputātiem

No šī gada 1.jūlija pašvaldību deputāti vairs nevarēs ieņemt pašvaldības izpilddirektora vietnieka, kā arī pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītāja un viņa vietnieka amatus. Šādus amatu savienošanas ierobežojumus papildus jau interešu konflikta likumā noteiktajiem ceturtdien, 31.janvārī, noteica Saeima, galīgajā lasījumā pieņemot grozījumus likumā «Par pašvaldībām».

Irāna plāno paātrināt urāna bagātināšanas procesu

Irāna informējusi Starptautisko Atomenerģijas aģentūru par plāniem urāna bagātināšanas procesā izmantot uzlabotas tehnoloģijas. Tādējādi pamatīgi paātrinot kodolenerģijas ražošanas gaitu, paziņojusi Apvienoto Nāciju Organizācija.

Krievija satraucas par Izraēlas uzbrukumu Sīrijai

Krievijas amatpersonas paudušas satraukumu par it kā notikušo Izraēlas uzbrukumu Sīrijai, norādot, ka tas būtu rupjš ANO Hartas pārkāpums.

Patērētāji pērn visbiežāk sūdzējušies par Swedbank

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā pērnā gada laikā saņemtas 358 rakstveida sūdzības par finanšu pakalpojumiem. No tām 176 sūdzības bijušas par kredītiestāžu rīcību, 49 - par parādu piedziņas sabiedrībām, bet 33 - par apdrošinātāju rīcību.

31.janvāris bildēs

Alūksnē sniega segas biezums sasniedz 33 cm; Kurzemē viss nokusis

Kamēr valsts austrumu rajonos pēdējās diennakts laikā sniga un putināja, kā rezultātā sniega segas biezums pieauga pat par septiņiem centimetriem, Kurzemē sniegs pilnībā nokusa.

Foto: galvu reibinoši brīvie kritieni

Varbūt tomēr cilvēks prot lidot? Uz šo jautājumu cenšas atbildēt amerikāņu fotogrāfs un mākslinieks Kerijs Skarbaka.

SEB bankas peļņa pērn – 14,1 miljons latu

Pagājušajā gadā SEB bankas pamatdarbības peļņa pēc nodokļu nomaksas un papildu uzkrājumiem sasniedza 14,1 miljonu latu. SEB grupas Latvijā ieņēmumi 2012.gadā sasniedza 78,4 miljonus latu, kas ir par 0,5% mazāk nekā 2011.gadā

Facebook peļņa sarūk par 79%

Lai gan pagājušā gada ceturtajā ceturksnī populārā sociālā tīkla Facebook ieņēmumi pieauguši par 40%, peļņa sarukusi par veseliem 79%, paziņojis kompānijas dibinātājs Marks Cukerbergs.

Čīles centrālo daļu skārusi spēcīga zemestrīce

Trešdien, 30.janvārī, Čīles centrālo daļu skārusi 6,8 balles stipra zemestrīce, satricinot ēkas, veikalu plauktus un saplēšot logu stiklus.

Francijas karaspēks atgūst pēdējo nemiernieku pārņemto Mali pilsētu

Francijas karaspēkam Mali izdevies pārņemt kontroli pār pēdējo islāmistu ekstrēmistu pārvaldīto pilsētu Kidalu, paziņojušas amatpersonas.

Vācija piemin 80 gadus kopš Hitlera nākšanas pie varas

Pieminot 80 gadus pēc Ādolfa Hitlera nākšanas pie varas, Vācijas kanclere Angela Merkele aicinājusi iedzīvotājus vienmēr cīnīties par saviem principiem un neieslīgt bezrūpībā, kas savulaik ļāva bēdīgi slavenajam nacistu diktatoram pārņemt kontroli pār valsti.

Par dalību Vecrīgas grautiņos soda ar 160 piespiedu darba stundām

Stājies spēkā Rīgas apgabaltiesas tiesas spriedums, ar kuru viens no 2009.gada 13.janvāra Vecrīgas grautiņu dalībniekiem - Edgars Markots - sodīts ar piespiedu darbu uz 160 stundām.

Studiju un studējošo kredītus arī šogad izsniegs SEB banka

Finanšu ministrijas rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām šogad izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu trešdien, 30.janvārī, uzvarēja vienīgais izsoles dalībnieks - SEB banka.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!