bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 20.11.2019 | Vārda dienas: Anda, Andīna, Vigo

TED konferencē prezentēts caurspīdīgs datora ekrāns

Losandželosā notiekošajā TED tehnoloģiju konferencē prezentēts caurspīdīgs datora ekrāns, kas ļauj lietotājiem pieskarties digitālajam saturam tā iekšpusē.

Staburadzes konditoreja par 230 000 latu nomainīs ražošanas iekārtas

SIA Staburadzes konditoreja uzsākusi ražošanas tehnoloģisko iekārtu nomaiņu emisiju jeb izmešu samazināšanai. Tādējādi tiks veikti ieguldījumi vides aizsardzībā, kā arī paaugstināta uzņēmuma energoefektivitāte.

Bankia cieš rekordlielus zaudējumus

Par spīti iespaidīgajam aizdevumam, vadošās Spānijas bankas Bankia zaudējumi pērn sasnieguši rekordaugstu līmeni - 19,06 miljardus eiro.

Izsolīs 1962.gada Nobela medaļu bioloģijā

Šī gada aprīlī Ņujorkā tiks izsolīta Nobela zelta medaļa un diploms, ko par sasniegumiem bioloģijā 1962.gadā saņēmis nu jau mirušais britu zinātnieks Frānsiss Kriks.

Ronis par Matīsa kritiku: arī politiskajā «karā» uz «neapbruņotām» civilpersonām nav pieņemts «šaut»

Komentējot Nacionālās Apvienības pārstāvja Gaida Bērziņa izteikto kritiku attiecībā uz Ministru prezidenta Valda Dombrovska izvirzīto satiksmes ministra amata kandidātu Anriju Matīsu, līdzšinējais ministrs Aivis Ronis aicina «nešaut uz neapbruņotām civilpersonām».

Dienas joks: Kurš vainīgs?

Vīrs:

28.februāris bildēs

Foto: Google birojs Telavivā

Izraēlā strauji attīstās tehnoloģijas, un šīs attīstības centrs ir valsts otrā lielākā pilsēta Telaviva. Tur kompānijas Google birojs ēkā Electra Tower aizņem astoņus stāvus – kopumā vairāk nekā 7 896 kvadrātmetrus lielu platību.

Būvniecības izmaksām 5% kāpums gadā

Šā gada janvārī, salīdzinot ar decembri, būvniecības izmaksas Latvijā samazinājās vidēji par 0,5%. Strādnieku darba samaksa pazeminājās par 3,0%, kas skaidrojams ar darbu apjomu samazināšanos ziemas periodā.

Pāvesta Twitter vēstis pasaulei

Pāvests Benedikts XVI trešdien, 27.februārī, savā oficiālajā Twitter kontā publicējis pēdējo ierakstu, novēlot ikvienam izjust prieku, ko sniedz būšana par kristieti.

Sergejs Brins: viedtālruņi ir «degradējoši»

Viedtālruņi šobrīd ir visstraujāk augošais Google ieņēmumu segments, taču kompānijas līdzdibinātājs Sergejs Brins uzskata, ka tie ir «degradējoši».

Vācijas opozīcijas līderis nosauc Berluskoni par klaunu; Itālijas prezidents apvainojas

Itālijas prezidents Džordžo Napolitano atcēlis tikšanos ar Vācijas opozīcijas līderi Pēru Šteinbruku, kurš atsevišķus valdības veidošanas sarunās piedalošos politiķus nodēvējis par klauniem.

Pētījums: Igauņu ražotāji ir optimistiski

Par spīti nepastāvīgajai ekonomiskajai situācijai lielākā daļa Igaunijas ražotāju ir noskaņoti optimistiski un plāno palielināt ražošanas apjomus, liecina Igaunijas tirgus izpētes institūta EKI veiktās aptaujas rezultāti.

Forevers zirgu gaļas skandālu saista ar reiderismu un konkurentu ļaunprātību

Gaļas pārstrādes uzņēmums Forevers, komentējot Pārtikas un veterinārā dienesta izplatīto informāciju, ka minētajā uzņēmumā atklātas aizdomīgas darbības ar zirgu gaļu, neizslēdz ļaunprātīgu rīcību no konkurentu puses.

ES nosaka limitu banku darbinieku prēmijām

Eiropas Savienības amatpersonas Briselē panākušās pagaidu vienošanos par jauniem finanšu noteikumiem, tostarp ierobežojumiem, kas attiecas uz banku darbinieku prēmijām.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!