bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Latvijas iedzīvotāji Lieldienās apēd vairāk olu nekā lietuvieši un igauņi

Latvijas iedzīvotāji Lieldienās ir lielākie olu ēdāji, jo teju puse (45%) aptaujāto Lieldienās apēd vairāk par četrām olām. Savukārt lielākā daļa jeb 66% Igaunijas respondentu svētkos notiesā tikai līdz četrām olām, bet aptuveni 37% aptaujāto lietuviešu svētkos spēj apēst ne vairāk par divām vārītām olām.

Latvija pāriet uz vasaras laiku

Latvijā un daudzviet citur pasaulē svētdien, 31.martā, notiks pāreja uz vasaras laiku. Tas nozīmē, ka pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par vienu stundu uz priekšu.

Drošības eksperti aicina brīvdienās neatklāt par daudz sociālajos tīklos

Svētku brīvdienas ir viens no aktīvākajiem zagļu uzdarbošanās laikiem, tāpēc drošības eksperti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem gan publicējot informāciju sociālajos tīklos, gan pametot mājokli. Tāpat eksperti iesaka vecākiem izrunāt ar bērniem drošības jautājumus par uzvedību ārpus dzīvesvietas, īpašu uzmanību pievēršot riskiem uz ledus.

Atklājot Herbalife patieso seju; solījumi nopelnīt un miljardu piramīda

Barons Hansens ir pašnodarbināts IT speciālists, kurš, līdzīgi kā citi mājās strādājoši cilvēki, daudz laika pavada pie sava datora, klausoties radio. Tā viņš ievērojis reklāmas par «brīnišķīgām biznesa iespējām», ko piedāvā Income At Home.

Vasaras sezonā lidosta Rīga nodrošinās deviņus jaunus galamērķus

Līdz ar vasaras lidojumu saraksta ieviešanu aviokompānijas no starptautiskās lidostas Rīga pasažieriem nodrošinās sešus jaunus regulāro un trīs čartera lidojumu galamērķus. Kopumā reisu biežums palielinājies par 24%, salīdzinot ar ziemas periodu.

Lietuvas finanšu ministrs: Krugmans kļūdās, saucot eiro par slazdu

Ieguvumi, pievienojoties eirozonai, pārspēj izmaksas, kas rodas, glābjot tās dalībvalstis no finanšu krīzes, saka Lietuvas finanšu ministrs Rimants Šadžus, noraidot ekonomista Pola Krugmana uzskatu, ka vienotā Eiropas valūta ir slazds.

BATL gandarīts par Ventspils Grain Terminal uzvaru strīdā ar Ventspils domi

Baltijas asociācija –Transports un loģistika pauž gandarījumu, ka Administratīvā rajona tiesa Liepājā apmierinājusi Ventspils ostas graudu termināļa AS Ventspils Grain Terminal pieteikumu uzņēmuma strīdā ar Ventspils domi par graudu termināļa paplašināšanas ieceri.

Banku peļņai 8,3% pieaugums gada laikā

Banku sektors kopumā šā gada pirmajos divos mēnešos darbojies ar peļņu 39,1 miljona latu apmērā. Tas ir par 8.3% vairāk nekā iepriekšējā gada attiecīgajā periodā, kad peļņa sasniedza 36,1 miljonu latu.

PVD atklāj jau otro siera «viltošanas» gadījumu divu nedēļu laikā

Pārtikas un veterinārais dienests, veicot pārbaudi SIA Dekšņi piederošā vairumtirdzniecības bāzes pārtikas veikalā Tukumā, atklājis, ka tajā notiek Polijas un Lietuvas izcelsmes siera izstrādājumu pārmarķēšana. Pēc tās siera izstrādājumi pārtop par sieriem - Holandes un Eden.

Pavļuts: Liepājas metalurgs jāglābj akcionāru sapulcē, ne valdības sēdē

AS Liepājas metalurgs ir jāglābj akcionāru sapulcē, nevis valdības sēdē, ņemot vērā, ka ir nepieciešama uzņēmuma kapitāla palielināšana, uzskata ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Dienas joks: Grāmatvedība

- Kas jūs par grāmatvedi, ja esat sajaucis debetu ar kredītu?

ASV medī bagātos nodokļu nemaksātājus; lūdz datus Lihtenšteinai

Amerikas Savienoto Valstu prokurori lūguši Lihtenšteinai atklāt informāciju par fondiem, bankām un citām finanšu iestādēm, kas varētu tikt izmantotas bagāto amerikāņu līdzekļu slēpšanai.

Policijas uzraudzībā tiek atvērtas Kipras bankas

Gandrīz divas nedēļas pēc aizvēršanās, ceturtdien, 28.martā, darbu atsāks parādos iestrēgušās Kipras bankas.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!