bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Krievija pārdos Sīrijai vismaz desmit MiG iznīcinātājus

Neskatoties uz starptautisku nosodījumu. Krievijas MiG iznīcinātāju ražotājs piektdien, 31.maijā, atklājis plānus parakstīt jaunu līgumu par vismaz desmit kaujas lidmašīnu piegādi Sīrijai.

Lietuvā ieņēmumu dienests meklē nodokļu nemaksātājus ar Google Street View

Kaimiņvalsts nodokļu inspektori strādā radoši – salīdzina Lietuvas zemesgrāmatas kartēs esošās būves ar Google Street View fotogrāfijās esošajām.

Konkurētspējas indeksā Igaunija priekšā Latvijai, bet Igaunijai priekšā Lietuva

Jaunajā Pasaules Tautsaimniecību konkurētspējas rangā Latvija ierindota 41. vietā, Igaunija – 36. vietā, vēsta igauņu ziņu aģentūra BBN. IMD vērtējumā ņem vērā to, cik labi izveidota un uzturēta uzņēmējdarbības vide, kur uzņēmumiem konkurēt.

Vidējā alga Latvijā aug trešo gadu pēc kārtas

Vidējā darba samaksa valstī gada griezumā turpina augt jau trešo gadu pēc kārtas. Šā gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar pērnā gada pirmo ceturksni, bruto darba samaksa pieauga par 4,2% (no 466 līdz 486 latiem).

Foto: Google Street View dīvainākie novērojumi

Google Street View bieži var novērot dīvainas ainas un vienkāršus cilvēkus pavisam neikdienišķās situācijās. Pavisam nesen interneta lappusēs parādījies ar Street View uzņemts attēls, kurā redzams, kā kāda sieviete lasa savas ielas malā izmestās mantas.

Vēlaties algas pielikumu? Neprasiet apaļu skaitli

Pētījumā secināts, ka vienoties par lielāku algu vai algas pielikumu iespējams, apaļu skaitļu vietā prasot precīzāku skaitli.

Zinātnieks: Menopauze ar laiku izzudīs

Ģenētikas pētnieks Arati Prasads uzskata, ka menopauze iegājusi izzušanas fāzē un ka jau tuvā nākotnē sievietes būs spējīgas radīt bērnus praktiski jebkurā dzīves posmā.

Pērn ar lielāko apgrozījumu darbojušies mikro un mazie uzņēmumi Zemgalē

Mikro un mazo uzņēmumu skaits šobrīd veido vairāk nekā 94% no kopējā valstī reģistrēto uzņēmumu skaita. Lai arī lielākā daļa šo uzņēmumu koncentrēti galvaspilsētā, to loma aizvien pieaug arī reģionos.

Opozīcija: Soču olimpiskās spēles – grandioza krāpšanas shēma

Sagatavošanas darbos 2014.gada Ziemas olimpiādei jau nozagti USD 30 miljardi, norāda Krievijas opozīcijas līderi.

Aizvadīts veiksmīgākais pirmais ceturksnis OlainFarm vēsturē

AS OlainFarm ražoto produktu realizācija šā gada pirmajā ceturksnī sasniegusi 12,6 miljonus latu, kas ir par 4% vairāk nekā analogā periodā pērn. Līdz ar to šis pēc realizācijas apjomiem ir visu laiku veiksmīgākais pirmais ceturksnis uzņēmuma vēsturē.

Neste Latvija apgrozījums pērn audzis par 15%

SIA Neste Latvija neto apgrozījums aizvadītajā gadā pieaudzis par 15% salīdzinājumā ar 2011.gadu un sasniedzis 209,65 miljonu latu apmēru. Pērn peļņa pēc nodokļu nomaksas sasniedza 3,92 miljonus latu, bet investīcijas – 2,1 miljonu latu.

Pašvaldību vēlēšanu jaunākie dati: nobalsojuši teju 4% balsstiesīgo

Izmantojot iepriekšējās balsošanas iespēju, pašvaldību vēlēšanās līdz 30.maija vakaram nobalsojuši 57 236 cilvēki, vēsta Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.

Apple laiž tirgū jaunu iPod touch bez aizmugurējās kameras

Populārais elektronikas ražotājs Apple nācis klajā ar jaunu iPod touch modeli, kam ir tāds pats Retina ekrāns kā piektās paaudzes iPod touch, taču nav aizmugurējās foto un video kameras.

Lietuvieši un igauņi pirks Snoras līzinga nodaļu

Nacionalizētās un bankrotējušās Lietuvas bankas Snoras maksātnespējas administrators Nīls Kūpers atradis pircēju bankas līzinga nodaļai. Snoras administrators informē, ka bankas līzinga nodaļa tiks pārdota par 74 miljoniem litu.

Everesta netīrā puse – cilvēki ap to veido izgāztuvi

Kalnoskāpēji visā pasaulē šonedēļ atzīmē 60. gadadienu kopš pirmā veiksmīgā mēģinājuma cilvēkam sasniegt pasaules augstāko virsotni.

30.maijs bildēs

BNN piedāvā Jums aplūkot dienas zīmīgākos notikumus un iespaidus, iemūžinātus foto attēlos.

Tautas kalpi atpūtīsies divus mēnešus garās brīvdienās

Saeimas pavasara sesiju plānots slēgt 25.jūnijā, bet rudens sesiju sākt 3.septembrī. Par to ceturtdien, 30.maijā, vienojās Saeimas Prezidija un Frakciju padome.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!