bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

VIAA direktori un viņas vietnieci atstādina no pienākumu pildīšanas

Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās un VIAA direktores vietniece, Struktūrfondu vadības un kontroles departamenta direktore Elita Zondaka ir atstādināta no amata pienākumu pildīšanas.

Korupcijas skandāls Vatikānā

Kāds Vatikāna garīdznieks apcietināts par plānotu mēģinājumu no Šveices ar valdības lidmašīnu Itālijā ievest 20 miljonus eiro.

Latvijā gaidāms pērkona negaiss

Piektdien, 28.jūnijā, no 15:00 līdz 18:00 Latvijā vietām, sākot no dienvidu rajoniem, gaidāms pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm, iespējama arī krusa.

Vilks: Saņemts garants par eiro ieviešanu 2014.gada janvārī

«Mēs stabili ejam uz to, lai jau nākamgad daudz veiksmīgāk tiktu bruģēts ceļš uz lielāku labklājību, ekonomisko izaugsmi, starpvalstu sadarbību, kā arī stabilitāti,» teic finanšu ministrs Andris Vilks.

Būvniecības izmaksām 3,4% pieaugums

Šā gada maijā salīdzinājumā ar aprīli vidējais būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 0,8%. Strādnieku darba samaksa pieauga par 2,1%, būvmateriālu cenas – par 0,6%, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,4%.

Lego cilvēciņu evolūcija

Līdzīgi kā cilvēks attīstījies no pērtiķa arī Lego rotaļu cilvēciņu figūras piedzīvojušas savu evolūciju.

Mazumtirdzniecības apgrozījums gada laikā kāpis par 8%

Šā gada maijā, salīdzinot ar aprīli, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums ir pieaudzis par 2,6%. Pārtikas preču mazumtirdzniecības apgrozījums pieaudzis par 1,8%, bet nepārtikas preču – par 3,2%.

Dienas joks: Iemesls

- Nopērciet ziedus! Nopērciet buķeti savai jaukajai kundzei!

Zemeņu izstāde Latvijas Dabas muzejā

No 28.jūnija līdz 30.jūnijam Latvijas Dabas muzejā būs aplūkojama izstāde «Garšīgās zemenes», kas tiek organizēta sadarbībā ar Jāņa Aldermaņa dārzniecību.

Katrs piektais uzņēmums plāno iegādāties tehniku, iekārtas vai transportlīdzekļus

Gandrīz katrs piektais uzņēmums šogad plāno līzingā iegādāties tehniku, iekārtas vai transportlīdzekļus. Pārsvarā finanšu līzingā tiek iegādātas ražošanas iekārtas, kā arī lauksaimniecības un meža tehnika.

Uzliek liegumu Segala atlikušajai mantai un akcijām

Metalurģijas uzņēmuma Liepājas metalurgs otra lielā akcionāra Iļjas Segala vēl neatdāvinātajiem nekustamajiem īpašumiem un viņam piederošajām uzņēmuma akcijām Rīgas apgabaltiesa uzlikusi liegumu par vairāk nekā 1,4 miljoniem latu.

Dziesma top citādi Rīgas Mākslas telpā

Rīgas Mākslas telpā Dziesmu un deju svētku tautas lietišķās mākslas izstādē Dziesma top citādi apskatāmi teju 2 000 darbi - lakati, segas, cimdi, pinumi, rotas, ādas darbi, keramika un citi. Izstādē piedalās vairāk nekā 900 Latvijas meistaru.

Krievijas meteorīta triecienvilnis divreiz aplidojis zemeslodi

Triecienvilnis, ko 2013.gada februārī radīja virs Krievijas sadegušais meteorīts, bijis tik stiprs, ka divas reizes aplidojis zemeslodi.

Puķīti atlaiž no Latvijas cietumu priekšnieka amata

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns nolēmis disciplināri sodīt Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) priekšnieku ģenerāli Visvaldi Puķīti, atvaļinot viņu no dienesta. Līdz ar to Puķīte vairs nevarēs ieņemt darbu ieslodzījuma vietu sistēmā.

Ziemeļkoreja izgatavojusi savu planšetdatoru

Ziemeļkoreja ir izgatavojusi planšetdatoru Samjijon. Tas līdzinās iPad, vienīgi tam nav interneta piekļuves.

Rapšu laukus daudzviet Latvijā posta kaitēkļi

Pateicoties labajiem meteoroloģiskajiem apstākļiem maijā un jūnijā, šogad gaidāma vidēji laba vasarāju raža. Izņēmums ir vasaras rapsis, kam nozīmīgus postījumus nodara kaitēkļi, liecina jaunākās ražas prognozes, ko veic Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra speciālisti.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!