bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Ja Krievija mainīs muitas noteikumus, transporta sadārdzinājums būs līdz 400 eiro uz katru mašīnu

Ja Krievija tiešām no šī gada 14.augusta mainīs starptautiskās muitas tranzīta sistēmas TIR režīma piemērošanas noteikumus Krievijā, transportēšanas izdevumi pieaugs no 150 līdz 400 eiro uz vienu mašīnu, prognozē eksperti.

Pieaugusi eirozonas ekonomiskā pārliecība

17 dalībvalstu lielajā eirozonā ekonomiskās pārliecības indekss pieaudzis līdz augstākajam līmenim kopš pagājušā gada aprīļa, vēsta Eiropas Komisijas veiktas aptaujas rezultāti.

Aptauja: 38% respondentu atbalsta vienotas Baltijas valstu armijas izveidi

38% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka, viņuprāt, būtu jāizveido vienota Baltijas valstu armija.

31.jūlijs bildēs

Rīgas satiksme izsolē pārdos norakstītus tramvajus, trolejbusus un autobusus

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme pārdošanai atklātā, rakstiskā izsolē nodevusi vairāk nekā 40 norakstītus transportlīdzekļus.

Dienas joks: Jautājums VID

Jautājums Valsts ieņēmumu dienestam:

Kam pieder autortiesības uz dziesmu «Happy Birthday to You»?

Rietumu pasaulē tik pierasto dzimšanas dienas apsveikuma dziesmu «Happy Birthday to You» autortiesības aizsargā jau kopš 1934.gada. Prāvo autoratlīdzības maksu par tās atskaņošanu vai izpildīšanu publiskos pasākumos saņēmušas vairākas mūzikas izdevniecības.

Foto: Atklāj Rīgas restorānu nedēļu

Atklājot Vasaras Rīgas Restorānu Nedēļu otrdien, 30.jūlijā, trīspadsmit Latvijas labāko restorānu šefpavāri kopā ar mākslinieci Elitu Patmalnieci radījuši unikālus mākslas darbus no dabas veltēm.

Pavļuts: Atbalsts dabasgāzes koģenerācijai Latvijā vēsturiski nav saskaņots ar EK

Atbalsts dabasgāzes koģenerācijai Latvijā vēsturiski nav saskaņots ar Eiropas Komisiju, par ko Ekonomikas ministrija izpelnījusies pārmetumus no atjaunojamās enerģijas ražotājiem. Kā uzsvēris ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, atbalsts gāzes koģenerācijai nav ticis saskaņots tieši tāpat kā atbalsts atjaunojamās enerģijas ražotājiem.

Izvērtēti ministriju pieprasījumi nākamā gada valsts budžetam

Otrdien, 30.jūlijā, Ministru kabinetā tika izskatīts informatīvais ziņojums par ministriju iesniegtajiem jauno politikas iniciatīvu pasākumiem 2014., 2015. un 2016.gadam. Ministriju un citu centrālo valsts iestāžu papildu finansējuma pieprasījumi kopā 2014.gadam veido 572,8 miljonus latu, 2015.gadam - 754,7 miljonus latu un 2016. gadam - 961,5 miljonus latu.

LVC: Sliktie ceļi autobraucējiem gadā izmaksā 500 miljonus latu

Latvijā sliktā stāvoklī esošie ceļi autobraucējiem izmaksā aptuveni 500 miljonus latu. Šī summa veidojas, aprēķinot gan laika zaudējumus, gan papildu amortizācijas un degvielas izmaksas.

Cik ilgā laikā piraijas var apēst cilvēku?

Pastāv uzskats, ka pulciņš piraiju ir bīstams par sevi lielākiem dzīvniekiem, arī cilvēkiem. Tad cik zivis būtu vajadzīgas, lai piecās minūtēs notiesātu vidēja izmēra divkājaino?

Mazumtirdzniecības apgrozījums pusgadā pieaudzis par 6,3%

Lai arī mēneša laikā mazumtirdzniecības kopējais apgrozījums ir samazinājies par 0,8%, kopumā 2013.gada sešos mēnešos, salīdzinot ar 2012.gada atbilstošo periodu, mazumtirdzniecības kopējais apgrozījums pieauga par 6,3%.

Valdība beidzot atbalsta reemigrācijas atbalsta pasākumu plānu

Valdība 30.jūlijā atbalstījusi ilgi apspriesto Ekonomikas ministrijas izstrādāto reemigrācijas atbalsta pasākumu plāna projektu 2013.-2016.gadam, kura īstenošanai nepieciešami 2,4 miljoni latu.

30.jūlijs bildēs

Cīņai ar Āfrikas cūku mēri gar robežu plāno būvēt miljoniem latu vērtu žogu

Viens no pasākumiem, ar kura palīdzību tiek plānots ierobežot bīstamā Āfrikas cūku mēra izplatību no Krievijas un Baltkrievijas, būs žoga būvēšana uz robežām, ar mērķi neļaut brīvi pārvietoties infekcijas iznēsātājām - mežacūkām. Plānots, ka vērienīgās būves izmaksas segs Eiropas Savienība.

Velozādzību skaits samazinājies par 12%

Lai arī kopējais velosipēdistu skaits nemainīgi pieaug, par 12% šogad ir samazinājies kopējais nozagto velosipēdu skaits, BNN informējis Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Pauls Puzaks.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!