bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 20.11.2019 | Vārda dienas: Anda, Andīna, Vigo

Brīvdienas būs lietainas

Brīvdienās laika apstākļus virs Latvijas noteiks rietumu ciklons. Ar to saistītas frontes noteiks mākoņu daudzumu un atnesīs lietainu laiku.

Dienas joks: Modele

Ventspils naftas koncerna zaudējumi šogad - 7,29 miljoni latu

AS Ventspils nafta un tās meitassabiedrību konsolidētais neto apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā sasniedza 63,58 miljonus latu. Savukārt neto zaudējumi ir 7,29 miljoni lati.

Uralkali vadītāja aizturēšana sekmē nesaskaņas starp Minsku un Maskavu

Turpinoties tirdzniecības strīdiem starp Krieviju un Baltkrieviju, Krievijas vēstniecības Minskā vicekonsuls ticies ar Baltkrievijas varas iestāžu apcietināto kālija mēslojuma ražošanas uzņēmuma Uralkali vadītāju Vladislavu Baumgertneru.

Aizdomās par kukuļošanu turēto Aļeksejenko ieceļ Getliņi Eko valdē

Atkritumu apsaimniekotāja SIA Getliņi Eko valdē ievēlēts Anatolijs Aļeksejenko, kuram Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs piemērojis aizdomās turamā statusu saistībā ar kukuļošanu.

Lietuvā atvieglota un lētāka patentēšanas kārtība

Lietuvas Patentu pārvalde (LPP) un Eiropas Patentu birojs (EPB) vienojušies par patentu piešķiršanas kārtības vienkāršošanu. Paredzams, ka izgudrotājiem dienvidu kaimiņvalstī no 2014.gada 1.janvāra būs krietni vienkāršāk un lētāk izpildīt patentēšanas prasības.

Igaunijā mazumtirdzniecības apjoms gada laikā pieaudzis par 5%

Mazumtirdzniecības uzņēmumos pārdoto preču apjoms Igaunijā no 2012.gada jūlija līdz 2013.gada jūlijam ir pieaudzis par 5%, vēsta Igaunijas statistikas pārvalde.

Grindeks pirmajā pusgadā nopelna 4,1 miljonu latu

Koncerna Grindeks apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā sasniedzis 38,4 miljonus latu, kas ir par 4,2 miljoniem latu jeb 12,3% vairāk nekā pērnā gada pirmajā pusgadā. Savukārt koncerna neto peļņa, kas attiecināma uz mātes sabiedrības akcionāriem, 2013.gada pirmajā pusgadā bija 4,1 miljons latu.

Saeimai iesniedz grozījumus 118 likumos saistībā ar eiro

Valsts kanceleja piektdien, 30.augustā, vienotā paketē iesniegs Saeimai priekšlikumus 118 likumu grozījumiem saistībā ar eiro. Parlaments tos izskatīs un nodos izsludināšanai, un ar 1.janvāri tie stāsies spēkā.

Latvijā gaida ienākam jaunus apģērbu tirgotājus

Apģērbu mazumtirdzniecības nozarē konkurence ir asa, tomēr uzņēmumi saskata vietu izaugsmei. Turklāt arī Varner Gruppen pārstāvēto Cubus, Bik Bok un Dressman vieta, pametot Latvijas tirgu, ilgi nepaliks tukša, prognozē nozares pārstāvji.

Darbība atsāksies Eiropas lielākajās zelta atradnēs

Rumānijas valdība 27.augustā apstiprinājusi ieceri atsākt zelta rūdas ieguvi Rietumtransilvānijas reģiona atradnēs, pret ko gadiem iebilduši vides aktīvisti un vietējie iedzīvotāji.

Latgalē atzinīgi vērtē Sprūdža panākto reģiona izaugsmei

Edmunds Sprūdžs ir pirmais pašvaldību lietu ministrs, kas Latgales pašvaldībām ir izcīnījis un nodrošinājis unikālu iespēju pašām aktīvi darboties un realizēt savos attīstības plānos apstiprinātās prioritātes. Tās paredz tieši uzņēmējdarbības vides sakārtošanas iespējas savās teritorijās, uzskata Latgales pašvaldību vadītāji.

Ukraina par attiecībām ar ES: Krievijai jāpieņem realitāte

«Pēc asociācijas nolīguma noslēgšanas ar Eiropas Savienību (ES), Ukraina ar ES izveidos brīvās tirdzniecības zonu – tas ir neizbēgami jāpieņem kā realitāte,» 28.augustā Kijevā sacījis Ukrainas premjerministrs Mikola Azarovs.

Bērnu vidū traumas visbiežāk gūst sākumskolas un pamatskolas vecuma zēni

Šovasar palielinājies traumas guvušo bērnu skaits, turklāt zēni traumas gūst vidēji divas reizes biežāk, nekā meitenes. Vislielākais gūto traumu skaits novērojams tieši sākumskolas un pamatskolas vecuma zēnu vidū.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!