bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 15.11.2019 | Vārda dienas: Leopolds, Unda, Undīne

RP neprasīšot labklājības ministres demisiju

Pēc Reformu partijas Saeimas frakcijas un labklājības ministres Ilzes Viņķeles sarunas pirmdien, 30.septembrī, RP valdes priekšsēdētājs Edmunds Demiters nedomā, ka kāds no politiskā spēka deputātiem vēlēsies aicināt ministri demisionēt.

Bordāns mudina uz administratīvo sodu sistēmas reformu

Administratīvo sodu sistēmas reforma ir svarīgs un nepieciešams solis administratīvo pārkāpumu jomas attīstībā un sakārtošanā, seminārā Atteikšanās no administratīvā aresta: ieguvumi un alternatīvas sacīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Mazumtirdzniecības apgrozījums augustā samazinājies par 0,4%, gada laikā pieaugums par 2,1%

2013.gada augustā, salīdzinot ar jūliju, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums ir samazinājies par 0,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie sezonāli izlīdzinātie dati salīdzināmās cenās.

Kataloņu ziņu aģentūra: Mēs nevienu neinterpretējām

Kataloņu ziņu aģentūra savu darbu veica profesionāli un ministru prezidenta Valda Dombrovska teikto neinterpretēja, apgalvo kataloņu ziņu aģentūras pārstāve Laura Pusa.

Dienas joks: Apmaldīšanās

Puisītis pieskrien pie policista un saka...

30.septembris bildēs

Politikas kalendārs. Latvija, 2013.gada 30.septembris – 4.oktobris

Latvijas politisko notikumu kalendārs laika posmā no 2013.gada 30.septembra līdz 4.oktobrim.

Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2013.gada 30.septembris - 4.oktobris

Latvijas ekonomikas notikumu kalendārs laika posmā no 2013.gada 30.septembra līdz 4.oktobrim.

Gaidāma starptautiskā izgudrojumu izstāde Minox 2013

4.oktobrī un 5.oktobrī Rīgas Tehniskajā universitātē Latvijas Izgudrotāju dienas ietvaros notiks Starptautiskā izgudrojumu izstāde MINOX 2013, kurā apmeklētājiem tiks prezentēti vairāk nekā 60 augstskolu, institūtu, uzņēmumu, jauniešu izgudrojumi un dizainparaugi.

Pētījums: 11% divdesmitgadnieku ikdienā pārtiek no ātrajām uzkodām un pusfabrikātiem

Latvijā būtiskai daļa divdesmitgadnieku ir neveselīgi ēšanas paradumi, tā kā vairāk nekā desmitā daļa jeb 11% cilvēku vecumā no 20 līdz 29 gadiem ikdienā pārtiek galvenokārt no ātrajām uzkodām vai pusfabrikātiem, liecina aptieku tīkla Euroaptieka jaunākais pētījums.

Latvijas Universitāte atzīmē 94. gadskārtu

Latvijas Universitātei kopš tās dibināšanas dienas sestdien, 28.septembrī, aprit 94 gadi.

Recepte: Miķeļdienas gardums - sēņu zupa ar selerijām un papriku

Ar Miķeļdienu senie un mūsdienīgie latvieši atzīmēja un vēl jorpojām atzīmē rudens saulgriežus, kad uz īsu brīdi diena un nakts ir viena garuma.

Olimpiskā diena bildēs

Latvijā atzīmē Sirds dienu

27.septembrī Latvijā tika atzīmēta Pasaules sirds diena, vēršot uzmanību uz sirds saslimšanas riskiem un veidiem, kā vairāk rūpēties par sevi un savu sirdi.

FKTK: Iestājoties eirozonā, Latvijā mainīsies banku uzraudzības modelis

Visiem uzraugāmajiem tirgus dalībniekiem ir izstrādāti rīcības plāni eiro ieviešanai un patlaban notiek pēdējie sagatavošanās darbi, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas apkopotā informācija.

Rimi: Pieprasījums pēc lietussargiem un gumijas zābakiem pieaudzis par 300%

Iestājoties lietainajam un drēgnajam laikam, Rimi veikalos pieaudzis pieprasījums pēc dažādām rudens precēm. Salīdzinot ar septembra sākumu, par aptuveni 300% audzis pieprasījums pēc lietussargiem, savukārt gumijas zābaku pieprasījuma pieaugums ir aptuveni 270%, ziņo veikala pārstāvji.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!