bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Apple atzīst akumulatoru problēmas tūkstošiem iPhone 5S

ASV tehnoloģiju koncerns Apple publiski atzinis, ka vairākiem tūkstošiem jauno iPhone 5S varētu būt problēmas ar akumulatoru darbību.

Pētnieki: Radošo garu var iemantot kā jebkuru prasmi, atklājuši neirozinātnes pētnieki

Kaut arī pastāv uzskats, ka spēja būt radošam ir netverams dabas dotums, neirozinātnes pētnieki eksperimentos atklājuši, ka varam to apgūt un izkopt.

Lielbritānijas banka iesaka Latvijas obligāciju vietā pirkt Lietuvas obligācijas

Lietuvai ir reālas izredzes 2015.gadā ieviest eiro, tādēļ paredzēts, ka šīs valsts kredītrisks samazināsies.

Saeima apstiprina Melbārdi kultūras ministres amatā

Saeima ceturtdien, 31.oktobrī, ārkārtas sēdē izteica uzticību kultūras ministrei Dacei Melbārdei. Jaunā kultūras ministre ieguvusi vēstures zinātņu bakalaura un sociālo zinātņu maģistra grādus Latvijas Universitātē, kā arī mākslas maģistra grādu Latvijas Kultūras akadēmijā.

Bezdarbs ES otro mēnesi saglabājas 11% līmenī

Sezonāli izlīdzinātais bezdarba līmenis Eiropas Savienībā šā gada septembrī bija 11%, tādējādi nemainoties salīdzinājumā ar augustu. Sākotnējās aplēses gan liecināja, ka bezdarbs ES augustā veidojis 10,9%.

31.oktobris bildēs

Partijas dibināšanu turpmāk būs jāapliecina zvērinātam notāram

Partijas dibinātāju sapulces norise turpmāk būs jāapliecina zvērinātam notāram. To paredz Saeimā ceturtdien, 31.oktobrī, galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi Politisko partiju likumā.

Teju 16% ātro kredītu ņēmēju kavē maksājumus ilgāk par 180 dienām

Lai gan šā gada pirmajā pusē vērojama tendence, ka, salīdzinot ar gada sākumu, pakāpeniski ir samazinājies izsniegto ātro kredītu apjoms, tomēr no kopējās izsniegto kredītu summas, kas ir 147,136 miljoni latu, lielāko daļu jeb 46% veido tieši ātrie aizdevumi.

Deputāti atbalsta efektīvāku regulējumu «točku» apkarošanai

Saeima ceturtdien, 31.oktobrī, trešajā galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, paredzot efektīvāku normatīvo regulējumu cīņai pret nelegālā alkohola tirdzniecību.

Reformu partija: Ekonomikas attīstības fonds dos reālu ieguldījumu ekonomikā

«Ekonomiskās attīstības fonds būs veids, kā finanšu līdzekļi no termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanas dos reālu ieguldījumu ekonomikas attīstībā,» uzsver Reformu partijas vadītājs Edmunds Demiters, paužot gandarījumu, ka šodien Saeimā apstiprināti grozījumi Imigrācijas likumā, kas paredz Budžeta programmas «Ekonomikas attīstības fonds» izveidi.

Oktobra nogale Latvijā – siltākā novērojumu vēsturē

Aizvadītajās trijās dienās Latvija piedzīvoja ne tikai 13.stiprāko vētru kopš 1960.gada, kad sākti vēja brāzmu novērojumi, bet arī neparastu siltumu.

Lai atļautos braucienu ar auto, latviešiem jāstrādā teju piecas reizes vairāk nekā dāņiem

Lai atļautos 100 kilometru braucienu ar automašīnu, latviešiem, ņemot vērā vidējos ienākumus un pirktspēju valstī, jāstrādā četrarpus reižu ilgāk nekā dāņiem.

Par 66% pieaug Facebook ienākumu apmērs; Portāls lemj vairāk nepalielināt reklāmas apjomu

Reklāmu izvietošana Facebook mobilajā variantā ļāvusi uzņēmuma 2013.gada trešajā ceturksnī palielielināt ienākumus par 66%. Tikmēr uzņēmuma vadības lēmums nākotnē nepalielināt reklāmas apjomu saniknojis akcionārus.

Trūcīgais Krasovickis biznesa klasē lido uz Frankfurti

Bijušais Parex bankas saimnieks Viktors Krasovickis, kurš šobrīd esot tik trūcīgs, ka nespējot nomaksāt pat tiesas nodevu, trešdienas, 30.oktobra, rītā biznesa klasē ar aviokompānijas Lufthansa reisu devās uz Frankfurti. Viņa biļete izmaksāja vismaz 500 latu.

Velmers: Maksātnespējas process Liepājas metalurgam nozīmēs bankrotu

Tuvākajā laikā tiesai tiks iesniegts pieteikums par finanšu grūtībās nonākušā Liepājas metalurga maksātnespēju, kas uzņēmumam nozīmēs bankrotu, norāda Liepājas metalurga tiesiskās aizsardzības procesa administrators Haralds Velmers.

Saeima galīgajā lasījumā lems par izmaiņām bērnu pabalstu sistēmā

Saeima ceturtdien, 31.oktobrī, galīgajā lasījumā steidzamības kārtā lems par grozījumiem Valsts sociālo pabalstu likumā un likumā «Par maternitātes un slimības apdrošināšanu». Tie paredz izmaiņas bērna kopšanas pabalsta un vecāku pabalsta aprēķināšanā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!