bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Fotonedēļa, 29.11.2013.

Bezdarbs ES saglabājies 10,9% līmenī

Sezonāli izlīdzinātais bezdarba līmenis Eiropas Savienībā šā gada oktobrī veidoja 10,9%, tādējādi nemainoties salīdzinājumā ar septembri, liecina jaunākie ES statistikas biroja Eurostat dati.

Nedēļas nogalē Latvijā un citviet pasaulē atzīmēs Starptautisko AIDS dienu

Katru gadu 1.decembrī tiek atzīmēta Starptautiskā AIDS diena. Šogad - jau 25.reizi pasaulē. Šī ideja radās 1988.gadā, lai mazinātu sabiedrības aizspriedumus un naidu pret HIV inficētiem cilvēkiem un AIDS pacientiem.

Bildēs: Taizemē nerimst masu demonstrācijas

Taizemes galvaspilsētā Bangkokā kopš 24.novembra desmitiem tūkstoši iedzīvotāju ar demonstrācijām un valdības ēku blokādi cenšas panākt premjerministres Jinglukas Šinavatras kabineta atkāpšanos.

Mazumtirdzniecības apgrozījums gada laikā aug par 3,4%

Šā gada oktobrī, salīdzinot ar septembri, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums ir pieaudzis par 0,4%. Pārtikas preču mazumtirdzniecības apgrozījums ir pieaudzis par 1,1%, bet nepārtikas preču apgrozījums saglabājies nemainīgs.

EM rosina izveidot Valsts būvniecības kontroles biroju

Lai stiprinātu valsts kontroli un uzraudzību pār būvniecības procesu un nodrošinātu tā augstāku kvalitāti, Ekonomikas ministrija sagatavojusi grozījumus jaunajā Būvniecības likumā, rosinot izveidot Valsts būvniecības kontroles biroju.

Aptauja: 71% vidusskolēnu studijām plāno izvēlēties Latvijas augstskolas

71 % vidusskolēnu, potenciālo studentu, studijām plāno izvēlēties kādu no Latvijas augstskolām, - tā liecina Starptautiskās komerciālās profesionālās vidusskolas veiktais pētījums.

Pārdalītas budžeta vietas augstskolām; IZM vērš uzmanību uz nozaru attīstību

Izglītības un zinātnes ministrija šonedēļ ir noslēgusi sarunas ar deviņām Latvijas augstākās izglītības iestādēm par budžeta studiju vietu pārdali nākamajam studiju gadam.

Taizemē tūkstošiem cilvēku nepiekāpīgi prasa valdības atkāpšanos

Taizemes galvaspilsētā Bangkokā jau sesto dienu turpinās masveida protesta akcijas ar mērķi piespiest atkāpties premjerministres Jinglukas Šinavatras vadīto valdību.

No 2015.gada aizliegs lietot «sarkanos» gāzes balonus

2015.gada 1.janvārī stāsies spēkā aizliegums uzpildīt un tirgot «sarkanos» gāzes balonus, bet tos lietot nedrīkstēs sākot ar 2015.gada 1.jūliju. Baltijas valstīs tiks īstenota saskaņota Eiropas Savienības tehniskajām prasībām neatbilstošo gāzes balonu izņemšana no tirgus.

Arčers būvlaukumā Rīgā no liela augstuma nokrīt pieci strādnieki; četri smagā stāvoklī

Ceturtdien, 28.novembrī, ap plkst.12, krītot no astoņu līdz desmit metru augstuma, darba vietā smagi savainojušies pieci vīrieši, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

RTU izbeidz līgumu ar Re&Re

Rīgas Tehniskā universitāte pēc vadības līmeņa sēdes nolēmusi izbeigt sadarbības līgumu ar uzņēmumu RE&RE, lai kliedētu bažas par 21.novembra traģēdijas apstākļu izmeklēšanas gaitu.

Eksperti: Pārtikas nozares potenciāls ir eksportā

Pārtikas nozares potenciāls ir eksportā, Pārtikas nozares forumā šonedēļ atzinuši nozares eksperti.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!