bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Igaunijas valsts sektors gatavojas savilkt jostu; Aizsardzības ministriju neskar

Sākoties jaunajam budžeta ciklam Igaunijas finanšu ministrs Jurgens Ligi ministrijām un vadošajām pārvaldes struktūrām lūdzis gatavoties līdzekļu «apcirpšanai» 2015. un 2016.gadā.

Šmidre pamet Baltcom uzņēmuma padomi

Ilggadējais kabeļtelevīzijas operatora Baltcom TV valdes priekšsēdētājs Pēteris Šmidre, kurš 2012.gada vidū kļuva par uzņēmuma padomes priekšsēdētāju, pametis Baltcom padomi, liecina Firmas.lv informācija.

Dienas joks: Medības

Fotonedēļa, 31.01.2014.

Drošības policija nenoliedz, ka Latvijas amatpersonām izteikti draudi

Drošības policija nenoliedz, ka netieši draudi izteikti DP amatpersonām. Drošības risks pastāv vēl viena Latvijas specdienesta - Satversmes aizsardzības biroja - amatpersonām.

Telefonkrāpnieki šonedēļ īpaši aktīvi; viens upuris

Policijā ceturtdien, 30.janvārī, saņemta informācija par pieciem gadījumiem, kad telefonkrāpnieki centušies izkrāpt naudu. Vienā no šiem gadījumiem krāpnieku lamatās iekrita kāda sieviete, kura krāpniekiem samaksāja 1 390 eiro.

FM: Kopbudžeta izpilde pērn pārsniegusi prognozēto

Atbilstoši operatīvajiem Valsts kases datiem 2013. gadā konsolidētā kopbudžeta finansiālais deficīts bija 90,2 miljoni latu, kas ir par 22,4 miljoniem latu mazāks nekā Finanšu ministrijas (FM) iepriekš veiktais novērtējums.

Microsoft valde gatavo Geitsa un Balmera pēctečus

Programmatūru izstrādes milža Microsoft valde gatavojas nomainīt Bilu Geitsu priekšsēdētāja amatā un arī iecelt pēcteci korporācijas izpilddirektoram Stīvam Balmeram. Priekšsēdētāja amatam valde pašlaik izskata Džona Tomsona kandidatūru, bet Balmera vietā stāties varētu Satja Nadella.

Latvijas piens dubultojis tirgus daļu Latvijā

Trīs Latvijas zemnieku kooperatīvu - Trikāta KS, Dzēse un Piena Partneri KS - uzņēmums SIA Latvijas piens, kas apvieno vairāk nekā 600 Latvijas piensaimniekus, aizvadītajā gadā dubultojis savu tirgus daļu Latvijā, lai gan kopējais siera tirgus apjoms samazinājies par 3,9%.

Sinoptiķi brīdina par sasalstošu lietu un stipru apledojumu

Virs Krievijas rietumu rajoniem atrodas spēcīga anticiklons, vietām gaisa temperatūrai pazeminoties pat zem -30 grādiem. Vidzemē un Latgalē tā ietekmē šonedēļ bijis -20...-22 grādu sals.

Lietuvas ekspertiem gatavs slēdziens, pētot Rīgas pils ugunsgrēka iemeslus

Latvijā piektdien, 31.janvārī, ierodas Lietuvas Ugunsgrēku izmeklēšanas centra divi eksperti, lai nodotu Valsts policijas izmeklētājiem Rīgas pils ugunsgrēka izcelšanās iemesla un vietas ekspertīžu rezultātus.

Ārsti mēģinās Šūmaheru atmodināt no komas

Mēnesi pēc tam, kad leģendārais autosportists Mihaels Šumahers guva galvas traumu slēpošanas negadījumā, ārsti sākuši viņu gatavot atmodināšanai no komas. Šūmahera pārstāve Sabīne Kēma atklājusi presei, ka ārsti pamazām samazina nomierinošo līdzekļu devu, lai ļautu viņam atmosties no medicīniski izraisītās komas.

30.janvāris bildēs

Patērētāju organizācija: Gadu pēc zirga gaļas skandāla nekas nav mainījies

Lai gan apritējis gads, kopš Eiropu pāršalca zirga gaļas skandāls, situācija būtībā nav mainījusies un Eiropu varētu satricināt līdzīgs skandāls, paziņojusi Eiropas Patērētāju organizācija.

Dienas joks: Brāķis


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!