bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Pensionāri plāno plašus protestus visā Latvijā

Latvijas Pensionāru federācija 13.martā gatavojas protesta akcijām visā Latvijā, iebilstot pret valdības lēmumiem, kuri pasliktina Latvijas iedzīvotāju dzīves līmeni.

No nākamās nedēļas Rīgā būs aizliegts atrasties uz ledus

Ņemot vērā ledus biezuma samazināšanos, no 3.marta Rīgā tiks noteiks paaugstinātas bīstamības periods uz pilsētas administratīvajā teritorijā esošo ūdenstilpņu ledus.

Dienas joks: Izvēle

- Ja jums būtu iespēja...

Brīvdienās gaidāmi pavasarīgi laika apstākļi

Nākamajās septiņās dienās krasas izmaiņas laika apstākļos Latvijā nav gaidāmas - mākoņainas dienas mīsies ar mazliet saulainākām, atsevišķās dienās gaidāms arī neliels lietus, iespējams slapjš sniegs.

Fotonedēļa, 28.02.2014.

Studiju un studējošo kredītus šogad izsniegs SEB banka

Finanšu ministrijā piektdien, 28.februārī, atkārtoti rīkota izsole kredītiestādēm par tiesībām 2014. gadā izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu. Tajā uzvarēja vienīgais izsoles dalībnieks – SEB banka.

Igaunijā vidējā mēnešalga pirmoreiz pārsniedz 1'000 eiro

Igaunijā, turpinoties algu kāpumam, vidējā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas pirmo reizi pārsniegusi 1 000 eiro – decembrī kaimiņvalstī tā bijusi 1 028 eiro.

Būvniecības izmaksām 0,5% pieaugums gadā

Šā gada janvārī, salīdzinot ar iepriekšējā gada decembri, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā samazinājās par 0,2%.

Līdz pat 30% pasaules pārtikas aiziet mēslainē

No pasaulē kopumā saražotās pārtikas neizmantota paliek aptuveni trešdaļa, tomēr no pārtikas trūkuma cieš vairāk nekā 800 miljoni cilvēku. Ieskatoties ar ANO finanšu iestādes pētījumā, redzami aprēķini, kas liecina, ka Eiropā visvairāk pārtikas izmet tieši patēriņa posmā – nopirktie produkti netiek laikus apēsti vai tiek izmesti atkritumos vēl nesabojājušies.

Pagarina Antonova disciplinārlietas izmeklēšanas termiņu

Ir pagarināts termiņš, kādā komisijai jāsniedz atzinums par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra Aleksandra Antonova iespējamo atbildību par finansējuma piešķiršanu Karvas hidroelektrostacijai.

Latvija samazinās savu militāro kontingentu Afganistānā

«Latvija samazinās savu militāro kontingentu Afganistānā jau līdz šī gada beigām. Mēs esam gatavi sākot ar 2015.gadu piedalīties jaunajā Afganistānas spēku apmācības misijā, ja izdosies noslēgt vienošanos ar Afganistānu par bruņoto spēku statusu šajā valstī,» uzsver aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Ķīnā apcietina vairāk nekā tūkstoti bērnu nolaupītāju

Ķīnā, apkarojot bērnu tirdzniecības bandas, policija apcietinājusi 1 094 personas un atbrīvojusi 382 bērnus.

Speciālisti: Astma jau tuvākā gada laikā varētu skart pat pusi eiropiešu

Lai gan Latvijā bronhiālās astmas izplatība arvien progresē, daudzi cilvēki, kuri ilgstoši cieš no klepus un aizdusas, nevēršas pie mediķiem, jo nezina, ka šādi simptomi visbiežāk ir šīs hroniskās slimības pirmā pazīme, secina medicīnas jomas speciālisti.

Āfrikas cūku mēris neietekmē Rīgas Centrāltirgu

Neskatoties uz Āfrikas cūku mēra izraisītajām svārstībām kopējā cūkgaļas tirgū, Rīgas pašvaldības AS Rīgas Centrāltirgus nav izjutis pieprasījuma vai piedāvājuma izmaiņas, informē uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.

Kūtris: Ja neatradīšu darbu jurista amatā, iesaistīšos politikā

«Ja es sev neatradīšu interesantu darbu ar normālu algu profesionālajā jurista darbā, es izmantošu savas zināšanas arī politikā,» norāda bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris, kuru jau uzrunājuši vairāki politiskie spēki.

Pēdējo dienu eirozonas valstīs var apmainīt latus pret eiro

Piektdiena, 28. februāris, ir pēdējā diena, kad pārējo 17 eirozonas dalībvalstu centrālās bankas mainīs latus pret eiro.

VL-TB/LNNK līderi EP vēlēšanās būs Zīle, Broka un Kols

Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK sarakstā Eiropas Parlamenta vēlēšanām ar pirmo numuru startēs pašreizējais eiroparlamentārietis Roberts Zīle, otrais numurs būs tieslietu ministrei Baibai Brokai, bet trešais - Kultūras ministrijas parlamentārajam sekretāram Rihardam Kolam.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!