bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

31.marts bildēs

Krievijas teritorijas, kas varētu piederēt citām valstīm

ASV medijs Global Post norāda uz septiņām Krievijai tagad piederošām teritorijām, kuras vēsturisko notikumu dēļ par savām varētu saukt citas valstis. Starp tām minēta arī Latvijai piederējusī Abrene.

Šonedēļ Latvijā gaidāms aukstums un sniegs

Aprīļa pirmā nedēļa, salīdzinot ar marta pēdējo, būs vēsāka, jo pirmdien Latviju šķērso tā sauktā aukstā atmosfēras fronte, kas mūsu reģionā ienesīs vēsāku gaisu. Neliels sniegs un slapjš sniegs līdz ar lietu vietām Latvijā gaidāms arī aprīļa pirmajās dienās.

NATO rīkos treniņlidojumus Baltijas valstu gaisa telpā

No 1 līdz 2.aprīlim NATO Gaisa spēku pavēlniecība Ramšteinā rīkos kārtējos treniņlidojumus Baltijas valstu gaisa telpā.

Latvijas pierobežā Krievija veido bāzi ar modernākajiem kaujas helikopteriem

Pāris minūtes līdz Daugavpilj, stunda līdz Rīgai - tāds būtu ātrums, ar kādu mūsu valsts pilsētas sasniegtu blakus Latvijai Krievijā bāzētie jaunākās paaudzes kaujas helikopteri. Tikmēr Lielvārdē bāzējas Latvijas gaisa spēku vienība. Tās aprīkojums gan ir krietni pieticīgāks – četri helikopteri, kas paredzēti glābšanas darbiem uz sauszemes un jūrā.

AM: Krievijas rīcība apstiprina jaunu doktrīnu par «krievu» pasaules veidošanu

Krievija, ignorējot starptautiskās normas, ir pilnībā sagrāvusi līdzšinējo drošības sistēmu Eiropas kontinentā, kas bija izveidojusies pēc Aukstā kara, norāda Aizsardzības ministrijā.

Politikas kalendārs. Latvija, 2014.gada 31.marts- 4.aprīlis

Latvijas politisko notikumu kalendārs laika posmā no 2014.gada 31.marta līdz 6.aprīlim.

Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2014.gada 31.marts - 4.aprīlis

Latvijas ekonomisko notikumu kalendārs laika posmā no 2014.gada 31.martam līdz 6.aprīlim.

Dombrovskis: RP ar Vienotību saplūdīs dažu mēnešu laikā

Reformu partijas un Vienotības apvienošanās ir tehnisks process, kas būs dažu mēnešu jautājums, norāda partijas līderis, ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Pavasara spēks: Siltie artišoku salāti

Pavasaris ir klāt, un jau kādu laiku esam pamodušies no ziemas miega. Tomēr, lai justos pavisam moži, BNN iesaka savā ēdienkartē ieviest trīs produktus, kas šajā pavasarī noteikti palīdzēs pāriet uz aktīvāku, veselīgāku un priecīgāku dzīvesveidu.

ECB sanāksmes gaidās eiro vērtība sasniedz triju nedēļu zemāko punktu

Mazāk nekā nedēļu pirms Eiropas Centrālās bankas Ģenerālpadomes sanāksmes eiro vērtība pret ASV dolāru samazinājusies līdz zemākajai vērtībai pēdējās trīs nedēļās.

Dienas joks: Alga

Brīvdienas būs saulainas, taču vēsas

Siltās gaisa masas, kas Latvijā valdīja šīs nedēļas vidū, jau piektdien, 28.martā, pakāpeniski atkāpjas, un ar ziemeļu vējiem valsts teritorijā ieplūst vēsāks gaiss. Līdzīga situācija saglabāsies arī brīvdienās – pie debesīm mākoņu būs maz, dienas būs saulainas, tomēr vēsas.

Eurostat: Latvijā pērn ES ceturtās mazākās darbaspēka izmaksas

Vienas stundas darbaspēka izmaksas Latvijā 2013.gadā bija 6,3 eiro, kas ir ceturtais zemākais līmenis Eiropas Savienībā, liecina ES statistikas biroja Eurostat jaunākie dati.

Pirmā Latvijas īpašā dizaina divu eiro monēta būs veltīta Rīgai

Uz pirmās Latvijas īpašā dizaina divu eiro monētas, kas veltīta 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētai Rīgai, būs attēlota Vecrīgas panorāma.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!