bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Daudz gribētāju uz vakanto VNĪ valdes priekšsēdētāja amatu

Konkursā uz VAS Valsts nekustamie īpašumi valdes priekšsēdētāja amatu saņemti 23 pretendentu pieteikumi, informē Finanšu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Aleksis Jarockis.

30.jūnijs bildēs

Latvijā visaugstākais nelegālo cigarešu īpatsvars Eiropā

Pagājušajā gadā nelegālā cigarešu tirdzniecība Latvijā samazinājās līdz 28,9% salīdzinājumā ar 30,7% 2012.gadā, taču šajā rādītājā Latvija joprojām ieņem pirmo vietu Eiropas Savienībā.

Kļūme operētājsistēmā ļauj piekļūt svarīgiem datiem 86% Android tālruņu

Atklāts, ka kļūme Android operētājsistēmas versijās, ar kurām darbojas 86% Android viedtālruņu, ļauj ļaunprāšiem piekļūt lietotāja slepenajai informācijai, ko izmanto, lai pieslēgtos internetbanku un privātiem tīklu pakalpojumiem.

Būvniecības izmaksas augušas par 0,1%

Šā gada maijā, salīdzinot ar aprīli, būvniecības izmaksas Latvijā pieauga par 0,1%. Strādnieku darba samaksa pieauga par 1,4%, bet būvmateriālu cenas un mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas pazeminājās par 0,1%.

Jūlija programma brīvdabas kino vakariem Esplanādē

Turpinot pērn iesākto tradīciju, arī šogad kultūras vasarnīcā Esplanāde līdz pat septembra vidum interesenti varēs skatīties Eiropas un pasaules labākās filmas.

Sprūdža izteikumi par Lembergu tiesā atzīti par pamatotu viedokli

Jūrmalas pilsētas tiesa noraidījusi Aivara Lemberga prasību pret bijušo pašvaldību ministru Edmundu Sprūdžu par godu un cieņu aizskarošu ziņu atsaukšanu un atvainošanos, jo secinājusi, ka Sprūdža teju divus gadus vecie izteikumi, piemēram, ka Lembergam jāsaņem taisnīgs sods un tāpat kā zagļiem no filmām jāsēž cietumā, bijis vien ekspolitiķa subjektīvs viedoklis.

Vācieši neatbalsta NATO militārās klātbūtnes palielināšanu Baltijā

Lielākā daļa Vācijas sabiedrības neatbalsta lielāku NATO militāro klātbūtni Baltijas valstīs un Polijā, uzskatot to par nevajadzīgu Krievijas provocēšanu, secināts respektabla vācu ārpolitikas izdevuma pasūtītā sabiedrības viedokļa aptaujā.

Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2014.gada 30.jūnijs – 3.jūlijs

Latvijas ekonomisko notikumu kalendārs laika posmā no 2014.gada 30.jūnija līdz 3.jūlijam.

Noteikti ierobežojumi Latvijas cūkgaļas ievešanai un tranzītam Baltkrievijā

Baltkrievija uz laiku ierobežojusi Latvijas cūku un cūkgaļas ievešanu, kā arī tās tranzītu, ņemot vērā Starptautiskā Epizootiskā biroja informāciju par to, ka Latvijā ir konstatēts gadījums, kad uzņēmīgie dzīvnieki saslimuši ar Āfrikas cūku mēri.

Nākamā nedēļa vēl aizvien būs lietaina

Arī nākamā nedēļa Latvijā ciklonu darbības ietekmē būs nokrišņiem bagāta, tomēr kļūs nedaudz siltāks.

Banku sektora peļņai 18% pieaugums gada laikā

Banku sektors Latvijā šā gada pirmajos piecos mēnešos darbojās ar peļņu 151,8 miljonu eiro apmērā un tas bija par 18,3% vairāk nekā iepriekšējā gada attiecīgajā periodā, kad peļņa sasniedza 128,4 miljonus eiro.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!