bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Krievija norāda uz kvalitātes nepilnībām Latvijas zivju produktos un sausajā pienā

Krievijas Federālā veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests ceturtdien, 31.jūlijā, paziņoja par kvalitātes nepilnībām no Latvijas ievestos zivju izstrādājumos un sausajā pienā.

31.jūlijs bildēs

Dombrovskis varētu tikt pie jauna ES finanšu sistēmas pārrauga amata

Eiropas Komisijas nākamais prezidents Žans Klods Junkers plāno izveidot jaunu Eiropas Savienības finanšu sistēmas pārrauga amatu un starp potenciālajiem šī posteņa ieņēmējiem minēts arī Latvijas bijušais premjerministrs Valdis Dombrovskis.

Latvijas Reģionu apvienība atkārtoti virza Šicu veselības ministra amatam

Latvijas Reģionu apvienība atsevišķā vēstulē ir vērsusies pie Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa, norādot uz nepieciešamību steidzami risināt veselības ministra jautājumu un aicinot veselības ministra amatam izvirzīt bijušo Katastrofu medicīnas centra direktoru Mārtiņu Šicu.

Plūdos Rumānijā viens bojāgājušais, vairāki cilvēki pazuduši bez vēsts

Rumānijas dienvidrietumos lietusgāzes izraisījušas plašus plūdus, kas likuši mājas pamest vairākiem simtiem iedzīvotāju.

Maršruts nedēļas nogalei: Stopēšanas maratons Piedzīvojumu meklētājs 2014

Sestdien, 2.augustā, Latvijā notiks sestais stopēšanas maratons Piedzīvojumu meklētājs 2014. Šogad dalībnieki sacentīsies par veiksmīgākā stopētāja titulu divos maršrutos.

Argentīnai otrā parādu maksātnespēja 12 gadu laikā

Argentīna otro reizi pēdējos 12 gados nespēj segt uzņemtās parādsaistības, kas varētu padziļināt Latīņamerikas trešās lielākās tautsaimniecības ekonomisko lejupslīdi.

Rinkēvičs: Krievija uz sankcijām atbild ar propagandu par «slikto laiku» pienākšanu

Pēc sankciju ieviešanas Latvijā sākusies aktīva propagandas darbība, vaimanājot un publiski paužot bažas par «sliktajiem laikiem», kas pienākuši, novērojis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Lielbritānija: NATO ir vāji sagatavota, lai pretotos Krievijas iebrukumam

NATO ir vāji sagatavota aizstāvēties gadījumā, ja Krievija bloka dalībvalstij uzbruktu, izmantojot maldinoša kara taktiku, kas izstrādāta, lai apietu alianses reaģēšanas spējas, secinājusi Lielbritānijas Parlamenta Aizsardzības komiteja.

DP pārbauda iespējamo ziedojumu vākšanu Ukrainas separātistiem

Ja kāds Latvijas iedzīvotājs tiešām censtos snieg militāru palīdzību Austrumukrainas separātistiem, tas netiktu pieļauts, norāda valsts drošības iestādes. Tikmēr kāda Latvijā nereģistrēta organizācija, kas deklarē savu piederību Jaunkrievijas Ārlietu ministrijai, vāc ziedojumus, apgalvojot, ka tie domāti Austrumukrainas bēgļiem.

Sankcijas negatīvi ietekmē dzelzeļa kravu apjomu Igaunijā

Igaunijas dzelzceļa kravu pārvadātājs Eesti Raudtee prognozē, ka 2014.gadā tā kopējais kravu apjoms saruks par ceturto daļu. Situāciju daļēji radījušas pret Krieviju ieviestās sankcijas.

ĀCM turpina izplatīties gan Valkas novadā, gan Latgalē

Saņemtie laboratorisko analīžu rezultāti apstiprina Āfrikas cūku mēra (ĀCM) vīrusu divām mājas cūkām divās piemājas saimniecībās Ērģemes pagastā Valkas novadā un divās piemājas saimniecībās Latgalē - Krāslavas novada Robežnieku pagastā un Dagdas novada Bērziņu pagastā.

30.jūlijs bildēs


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!