bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Fotonedēļa, 29.08.14.

Gaismas pilī atklāta ziedotāju siena

Latvijas Nacionālās bibliotēkas jeb Gaismas pils finansiālajiem atbalstītājiem piektdien, 29.augustā, atklāta Lielā ziedotāju siena.

LM pārdos krievu miljonāra kontrolētam uzņēmumam vai ukraiņiem

Sarunas par maksātnespējīgā metalurģijas uzņēmuma AS Liepājas metalurgs pārdošanu notiks ar diviem pretendentiem - Luksemburgā reģistrēto uzņēmumu United group, kura beneficiārs ir Krievijas miljonārs Igors Šamiss, un Ukrainas uzņēmumu KVV group, paziņojis LM maksātnespējas administrators Haralds Velmers.

Algu pieauguma tempi Latvijā samazinās

Vidējā darba samaksa šā gada otrajā ceturksnī augusi lēnāk nekā šā gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar atbilstošiem periodiem pērn, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie jaunākie dati.

Jau šobrīd pārtērēts planētas šī gada ekoloģiskais budžets

Katru gadu tiek noteikta diena, kad cilvēces resursu patēriņš konkrētajā gadā pārsniedz to, ko Zeme spēj ilgtspējīgi atjaunot. Šis datums pakāpeniski virzās arvien tuvāk gada sākumam – 2000. gadā tas bija 1. oktobris, šogad 19.augusts.

Pabriks: Eiropai un ASV militāri jāatbalsta Ukraina

Eiropas un ASV valstu vadītājiem nekavējoties jāvienojas sniegt ekonomisku atbalstu Ukrainas valdībai, jo valstī, kurā norit karadarbība, ekonomiskā situācija ir kritiska. Tāpat Ukrainas armija jānodrošina ar adekvātu militāro nodrošinājumu, lai tā spētu stāties pretī Krievijas karavīriem, uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

Ar zibakciju noslēgs 27 piketu sēriju pret dzīvnieku izmantošanu cirkā

Sestdien, 30.augustā, plkst. 13:00 pie Rīgas cirka notiks neparasta un vizuāli iespaidīga zibakcija, kuras laikā cilvēki simboliski paudīs savu atbalstu līdzcietīgai un labestīgai attieksmei pret dzīvniekiem un atvadīsies no zilonenēm Sonjas un Vana Manas, kuras kopš marta tiek izmantotas Rīgas cirka izrādēs.

Krievijas militārās lidmašīnas pārkāpj arī Somijas gaisa telpu

Krievijas militārās lidmašīnas nepilnas nedēļas laikā trīs reizes pārkāpušas Somijas gaisa telpu, par ko informējusi Somijas aizsardzības ministrija.

Uzņēmējs: Krievijas tūristu plūsma neizbēgami samazināsies

Ukrainas krīzes dēļ Krievijas tūristu skaits Eiropā ir samazinājies par 30-40% un tas neizbēgami ietekmē arī Latviju, norāda tūrisma uzņēmuma Baltic Travel Group valdes priekšsēdētājs Vlads Korjagins.

Globālā ekonomika: Nenoteiktība kļūst lielāka

Par spīti pozitīvajām gaidām gada sākumā, dažnedažādi faktori ir noteikuši to, ka nākas pārskatīt šā un nākamā gada izaugsmes prognozes, diemžēl uz leju. Pēdējā laikā saasinās notikumi Ukrainā, kas veido nelabvēlīgas reģiona ekonomisko attīstības perspektīvas. Tomēr tā ir vien daļa no globālās ekonomikas un to virzošajiem spēkiem, uzskata SEB ekonomists Dainis Gašpuitis.

Brīvdienās nokrišņi pakāpeniski mitēsies

Piektdien un sestdien laika apstākļus vēl noteiks ciklona darbība, līdz ar to daudzviet gaidāms lietus, kas piektdienas naktī vietām būs stiprs, bet nedēļas nogalē lietus intensitāte samazināsies.

28.augusts bildēs


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!