bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

30.septembris bildēs

Jau šonedēļ parakstīs līgumu par Liepājas metalurga pārdošanu

«Pēc nozīmīga un intensīva darba ar maksātnespējīgo Liepājas metalurgu \varu paziņot, ka jau šonedēļ tiks parakstīts līgums ar investoriem par uzņēmuma pārdošanu,» norāda finanšu ministrs Andris Vilks, kuram Ministru kabinets ir izsniedzis mandātu valsts vārdā parakstīt vienošanos ar pārējiem kreditoriem.

Latvijas muitnieki atrod kokaīnu pusmiljona eiro vērtībā

Latvijas muitnieki pagājušajā nedēļā ir atraduši un konfiscējuši aptuveni astoņus kilogramus kokaīna, kura vērtība melnajā tirgū varētu būt apmēram pusmiljons eiro.

Pētnieki: Savvaļas dzīvnieku populācija 40 gados sarukusi uz pusi

Pēdējās četrās desmitgadēs dzīvnieku populācija pasaulē sarukusi straujāk nekā aplēsts iepriekš, liecina pētījums, ko veikusi Londonas Zooloģijas biedrība Lielbritānijā.

Latvijas IKP otrajā ceturksnī audzis par 2,3%

Iekšzemes kopprodukts Latvijā šā gada otrajā ceturksnī faktiskajās cenās ir 5,9 miljardi eiro. Pēc sezonāli neizlīdzinātiem datiem šā gada otrajā ceturksnī salīdzinājumā ar 2013. gada otro ceturksni IKP salīdzināmajās cenās palielinājies par 2,3%.

Vēsturiskajiem spēkratiem nebūs jāveic tehniskā apskate

No periodiskās tehniskās apskates veikšanas turpmāk būs atbrīvoti transportlīdzekļi, kuri izgatavoti līdz 1944.gada 31.decembrim, un kam ir piešķirts vēsturiskā spēkrata statuss.

Maršruts nedēļas nogalei: Pasākums saderinātajiem Mežotnes pilī

Turpinot tradīciju svētdien, 5.oktobrī, no plkst. 12:00 līdz 17:00 Mežotnes pilī, ceturto gadu pēc kārtas notiks pasākums - «Nāc, sajūti, iedvesmojies, Mežotnes pils skaistiem mirkļiem!» Šajā dienā Mežotnes pils aicina ikvienu, kam aktuāla kāzu un svinību tematika.

Prognozē cenu sarukumu 150 000 eiro vērtiem īpašumiem

Augusts Rīgas centra dzīvokļu segmentā bija aktīvs kā darījumu skaita, tā arī cenu pieauguma ziņā. Nekustamā īpašuma tirgus aktivitāte skaidrojama ar faktu, ka augusts bija pēdējais mēnesis, kurā nerezidenti varēja iegādāties nekustamos īpašumus Latvijā un saņemt termiņuzturēšanās atļauju vēl pirms Imigrācijas likuma grozījumu stāšanās spēkā.

Ekonomists: Samazinoties naftas cenām, aug pasaules ekonomika

Naftas cenas pasaulē kopš jūnija vidus samazinājušās par aptuveni 16%, kas ir straujākais naftas cenu kritums kopš finanšu krīzes sākuma. Pastāv dažādi viedokļi par to, vai cenu kritumu izraisījusi pārprodukcija vai mazāks pieprasījums pēc tās.

Palielināts bezpajumtniekiem sniegtās palīdzības apjoms

Sākot ar 1.oktobri, tiek pagarināti naktspatversmju darba laiki, palielināts vietu skaits naktspatversmēs un zupas virtuvēs izsniegto porciju daudzums. Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki pastiprinātu uzmanību pievērsīs bezpajumtniekiem, informējot reidos sastaptos par palīdzības saņemšanas iespējām un nepieciešamības gadījumā nogādājot tos patversmē vai naktspatversmē.

Ukraina lūgs Latviju iesaistīties kā trešajai pusei ECT lietās pret Krieviju

Ukraina oficiāli lūgusi Latvijai kā trešajai pusei piedalīties Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT) iesniegtajās lietās pret Krieviju. Ukraina vērsusies pie Latvijas valdības ar lūgumu kļūt par trešo pusi trīs ECT iesniegtajās lietās, informējusi Ukrainas Tieslietu ministrijas preses dienests.

Gaidāma saulaina, taču vēsa nedēļa

Anticiklona ietekmē debesis vairāk skaidrosies, vien darba nedēļas beigās vietām gaidāms neliels īslaicīgs lietus.

29.septembris bildēs

Saeimas vēlēšanās varēs nobalsot 99 iecirkņos 42 valstīs

Ārvalstīs, sadarbojoties Ārlietu ministrijai, Centrālai vēlēšanu komisijai un ārvalstu latviešu apvienībām un biedrībām, kā arī goda konsulātiem, Saeimas vēlēšanām ir izveidoti 99 vēlēšanu iecirkņi 42 valstīs. Tas ir lielākais vēlēšanu iecirkņu skaits ārvalstīs, kāds līdz šim ir bijis.

Rosina nodokļu izmaiņas pieļaut tikai reizi gadā

Ministru kabineta komiteja pirmdien, 29.septembrī, atbalstīja Finanšu ministrijas priekšlikumu ierobežot «nesaprātīgi biežu» nodokļu politikas maiņu, nosakot, ka to var darīt tikai reizi gadā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!