bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 15.11.2019 | Vārda dienas: Leopolds, Unda, Undīne

Krievu militārās lidmašīnas un kuģi Latvijai šogad pietuvojušies ap 200 reižu

Nacionālie bruņotie spēki piektdien, 31.oktobrī, Baltijas jūrā netālu no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem konstatējuši Krievijas bruņoto spēku Kashtan klases zemūdeņu atbalsta kuģi.

Samsung Galaxy A5 un Galaxy A3 Latvijā varēs iegādāties nākamā gada sākumā

Samsung Electronics piektdien, 31.oktobrī, prezentējis Galaxy A5 un Galaxy A3 – plānākos viedtālruņus Galaxy produktu sērijā. Abu tālruņu korpuss ir pilnībā veidots no metāla, turklāt tiem ir 5 megapikseļu priekšējā kamera un mūsdienīgas sociālo tīklu funkcijas.

Fotonedēļa, 31.10.14.

Politologs: Attiecības starp varas partijām kļuvušas komplicētākas

Situācija valdošajā koalīcijā ir mainījusies, jo pēc Saeimas vēlēšanām tai nav izteikta līdera, norāda politologs Juris Rozenvalds. Attiecības starp varas partijām kļuvušas komplicētākas, jo ne Zaļo un zemnieku savienība, ne Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK negrib būt jaunākais partneris.

Sadārdzinājušās auzu pārslas un makaroni; cenu kritums - kartupeļiem

Oktobrī, salīdzinot ar septembri, vairākumam preču Latvijā pamata cena ir palikusi nemainīga – 86,4% gadījumu preču un pakalpojumu cenu izmaiņas nav novērotas. Cenu pieaugums ir novērojams 6,4% gadījumu, savukārt 7,2% gadījumu cena ir samazinājusies.

Studiju maksa un stipendijas Eiropas valstīs – joprojām ļoti atšķirīgas

Studiju maksas, stipendijas un aizdevumi Eiropas valstīs joprojām ļoti atšķiras. Kamēr Latvijā ir salīdzinoši augsta studiju maksa, citviet par izglītību maksā tikai studenti, kas nespēj nokārtot akadēmiskās saistības.

AT noraida Saskaņas pieteikumu par vēlēšanu rezultātu atcelšanu Latgalē

Augstākās tiesas Administratīvo lietu departaments izskatot politiskās partijas Saskaņa pieteikumu, kurā pārsūdzēti 12.Saeimas vēlēšanu rezultāti Latgales vēlēšanu apgabalā, nolēmis to noraidīt.

Apple izpilddirektors aicina citus pastāvēt par sevi, atzīdams, ka ir homoseksuāls

«Ja kāds gūs mierinājumu un spēs sevi pieņemt labāk (..), uzzinot, ka Apple izpilddirektors ir gejs, tad ir vērts izpaust šo manas personīgās dzīves aspektu», tā Apple vadītājs Tims Kuks atzinis rakstā, kas publicēts portālā Bloomberg Businessweek.

Straujuma: Ja Citadeli nepārdos, kādam būs jāuzņemas atbildība

Valdības lēmums par Citadeles bankas akciju pārdošanu starptautiskajai investoru grupai, ko pārstāv Ripplewood Advisers, ir spēkā un darījumam ir jānotiek Eiropas Komisijas noteiktajā termiņā, uzsver Ministru prezidente Laimdota Straujuma. Viņa piebilst, ka līguma parakstīšana notiks, kad tiks apstiprināta Privatizācijas aģentūras jaunā valde.

Politologs: Valdības veidošanas procesā emocijas piesātinātākas nekā citreiz

Valdības veidošanas procesā emocijas «sita augstu vilni», komentējis politologs Filips Rajevskis. Pēc viņa teiktā, lai gan procesā iesaistījās profesionāli cilvēki, emocijas bija piesātinātākas nekā citreiz.

Vienojas par teju visu parlamenta komisiju vadītāju amatiem

Politiskie spēki ir panākuši vienošanos par gandrīz visu Saeimas komisiju vadītāju amatiem jaunajā parlamenta sasaukumā.

Ukrainā nonāvēti septiņi karavīri

Kaut arī formāli karš Ukrainā beidzās ar 5.septembra pamiera līgumu, ziņas par upuriem no karadarbības zonas Ukrainas austrumos turpina pienākt arī gandrīz divus mēnešus pēc pamiera slēgšanas.

Dienas joks: Medmāsa


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!