bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Lietuvas notikumu dienasgrāmata. Karavīri apgūst iegādātās pretgaisa raķešu sistēmas

Lietuva līdz 2014.gada beigām saņems iepirktās pārnēsājamās pretgaisa aizsardzības sistēmas Grom. Lietuviešu karavīri Polijā jau apgūst to lietošanu.

Recepte: Karstais ziemas dzēriens

Sasildīties vēsajos un ziemīgajos gada tumšākā laika vakaros palīdzēs karsti dzērieni un kokteiļi. Tos iespējams pagatavot ne vien veselīgus, bet arī ļoti garšīgus un sildošus.

Fotonedēļa, 28.11.14.

Rīgas reģionā šogad aizturēti 47 šoferi par kukuļa došanu policistiem

Rīgas reģionā šogad uzsākts jau 47. kriminālprocess par kukuļdošanu, šoferiem par dažādiem pārkāpumiem mēģinot no ceļu policistiem atpirkties ar kukuli. Valsts policija atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus.

Sarukusi Latvenergo peļņa

AS Latvenergo koncerna ieņēmumi šā gada deviņos mēnešos ir 748,9 miljoni eiro un peļņa – 30 miljoni eiro, liecina uzņēmuma finanšu pārskats, kas iesniegts Nasdaq Riga.

Eiropas Parlaments pieņem rezolūciju par Google sadalīšanu

Eiropas Parlaments Strasbūrā ceturtdien, 27.novembrī, pieņēmis rezolūciju, ar ko tiek aicināts sadalīt amerikāņu informācijas tehnoloģiju uzņēmumu Google saistībā konkurenci kropļojošu tirgus praksi.

Mazumtirdzniecības apgrozījumam 4,7% pieaugums gadā

Šā gada oktobrī, salīdzinot ar septembri, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums Latvijā pieauga par 1,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie sezonāli izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās.

Latvijas IKP audzis par 2,4%

Šā gada trešajā ceturksnī iekšzemes kopprodukts Latvijā salīdzināmajās cenās pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem palielinājies par 0,5%, salīdzinot ar otro ceturksni.

EK lūdz precizēt Latvijas nākamā gada budžeta plānu

Eiropas Komisija lūdz vienpadsmit valstis, tostarp Latviju, veikt nepieciešamos pasākumus, lai nākamā gada budžeti atbilstu Eiropas Savienības tiesību normām fiskālās disciplīnas jomā.

Landmanis: Dzīvojam «nodevēju» valstī

Laimdotas Straujumas vadītos Ministru Kabinetus pilnā mērā un apjomā var saukt par «nodevēju» Ministru kabinetiem, jo šo kabinetu patiesais veidotājs un krusttēvs ir smagos kriminālnoziegumos apsūdzētais, tiesiski ierobežotais Aivars Lembergs, portālam BNN norāda Ventspils pilsētas domes deputāts Aivis Landmanis.

Pēdējā desmitgadē Latvijā darbavietās gājuši bojā ap 430 strādājošo

Šogad darbavietās Latvijā ir notikuši 40 letāli nelaimes gadījumi un vēl šobrīd tiek izmeklēti 12 nelaimes gadījumi, kuru cēlonis varētu būt dabīgā nāve.

Repše vairs negrib vadīt savu partiju

Politiskā spēka Latvijas attīstībai dibinātājs un līdzšinējais vadītājs Einars Repše turpmāk vairs nepretendēs uz partijas vadību. Līdz ar to iecerēts partijas kongresā sestdien, 29.novembrī, ievēlēt jaunu vadītāju.

Jaunais vilnis plāno pamest Latviju

Popmūzikas konkursa Jaunais vilnis vadība līdz gada beigām sola pieņemt lēmumu par jaunu rīkošanas vietu. Konkursa pārstāvji Latvijā pagaidām šo informāciju neapstiprina.

Vita Matīsa: Latvija ir caurausta ar vājo punktu mezgliem

Latvija patlaban ir pēdējā vai priekšpēdējā vietā Eiropā, vērtējot uzticības līmeni politiķiem un politiskai sistēmai kopumā, otrdienas vakarā LTV raidījumā «1 : 1» teica politoloģe Vita Matīsa. «Šis neuzticības fakts, kas veidots divdesmit gadu garumā viens pēc otra, ir viens ļoti vājš punkts Latvijas aizsardzībā,» sacīja Matīsa.

27.novembris bildēs


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!