bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Recepte: Siera eglītes

2014.gads bildēs

Krievijā notiesā Putina pretinieku Navaļniju un viņa brāli

Tiesa Krievijā otrdien, 30.decembrī, nolasījusi spriedumu krimināllietā pret opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju un viņa brāli par krāpnieciskām darbībām pret diviem uzņēmumiem. Tiesas prāvā, ko Krievijas norišu vērotāji vērtē kā politiski motivētu, par vainīgiem atzīti abi, bet Aleksejam Navaļnijam piespriests nosacīts trīs gadu cietumsods.

Inbox.lv iegādājas igauņu Mail.ee

Latvijas interneta portāls Inbox.lv iegādājies Igaunijas Mail.ee. Līdz šim Inbox.lv bija izvērsis savu darbību Latvijā, kā arī Lietuvā ar zīmolu Inbox.lt, bet pēc šī darījuma, e-pasta servisa kopējais aktīvo lietotāju skaits visā Baltijā pārsniegs 1,7 miljonus.

Indonēzijā atrod pazudušās Malaizijas lidmašīnas atlūzas

Glābēju vienības, kas kopš svētdienas, 28.decembra, meklē pazudušo Malaizijas aviolaineri ar 162 cilvēkiem uz klāja, otrdien, 30.decembrī, atradušas lidaparāta atlūzas un cilvēku mirstīgās atliekas jūrā pie Borneo salas.

Jaunais gads Latvijā sāksies ar atkusni

Ziemas laika apstākļi, kas mūsu reģionā pakāpeniski nostiprinājās Ziemassvētkos, pirms gadumijas jau atkāpsies. Jau otrdien, 30.decembrī, no ziemeļrietumiem Latviju šķērso mākoņu un nokrišņu zona, vējš iegriežas no rietumu puses un Ventspilī jau priekšpusdienā gaisa temperatūra paaugstinājās virs nulles.

Rīgas brīvosta akceptē līgumu ar RCT par Krievu salas nomu

Rīgas brīvostas valde otrdien, 30.decembrī, vienbalsīgi akceptēja līguma projektu ar uzņēmumu Rīgas Centrālais terminālis par uzņēmuma darbības pārcelšanu no Rīgas centra uz Krievu salu, informē Rīgas brīvostā.

Bordāna partija nodibina pirmo teritoriālo nodaļu

Bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna dibinātā Jaunā konservatīvā partija, atsaucoties Tukuma novadā dzīvojošo partijas biedru ierosmei, nodibinājusi JKP Tukuma novada nodaļu. Šī ir pirmā JKP teritoriālā nodaļa.

Premjere: Latvija ir gatava vadīt Eiropas lielo skatuvi

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē nav īpaša balva un iemesls svinībām pusgada garumā. Tā ir liela atbildība, uzsver premjere Laimdota Straujuma, atbildot uz dziedātāja Laura Reinika jautājumiem par prezidentūras ieguvumiem un izaicinājumiem.

Latvijas Pastam par konkurences kropļošanu piemēro 12 000 eiro sodu

Uzņēmums Latvijas Pasts, ļaunprātīgi izmantojot dominējošo stāvokli tirgū, diskriminējis sava meitasuzņēmuma SIA Mailmaster konkurentus, konstatējusi Konkurences padome, piemērojot naudas sodu 12 000 eiro apmērā.

Itālijas prāmja ugunsgrēkā bojā gājuši desmit cilvēki

Adrijas jūrā pie Grieķijas krastiem pirmdien, 29.decembrī, tika pabeigti glābšanas darbi, lai no degoša pasažieru un autotransporta prāmja evakuētu vairākus simtus cilvēku.

Politoloģe: Latvijā veidojas politiskie spēki, kuri neuzklausa vēlētāju

Aizejošajā gadā notikušās 12.Saeimas vēlēšanas atspoguļoja sabiedrības attieksmi pret parlamentu, kā arī pierādīja, ka Saeimā var iekļūt arī tie, kuri nemaz nav ievēlēti, un tas nozīmē, ka Latvijā veidojas politiskie spēki, kuri neuzklausa vēlētājus, norāda politoloģe Ilga Kreituse.

29.decembris bildēs

Grieķijā parlamenta balsojums liek rīkot ārkārtas vēlēšanas

Grieķijā parlaments noraidījis valdības virzīto prezidenta amata kandidātu, ilgstošu finanšu grūtību skartajā valstī liekot sarīkot ārkārtas parlamenta vēlēšanas.

FM sagaida Latvijas ekonomiskās izaugsmes palēnināšanos nākamgad

Latvijas ekonomikai šis ir bijis nozīmīgs un izaicinājumiem pilns gads, kurā bijuši gan panākumi un veiksmes, gan skaidri iezīmējušies jauni riski. Lai gan ekonomikas izaugsme ir kļuvusi lēnāka, tā joprojām saglabā labus pieauguma tempus un ir spēcīgāka nekā lielākajā daļā Eiropas Savienības valstu.

Banku sektora peļņa Latvijā šogad pārsniegusi 300 miljonus

Banku sektora kopējo noguldījumu apmērs 2014.gada novembrī Latvijā pieauga par 1,5% jeb 320,2 miljoniem eiro, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) operatīvā informācija.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!