bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Fotonedēļa, 30.01.15.

Karš Ukrainā: Puses apmainās uzbrukumiem pie Debaļceves

Ukrainas austrumos aktīvākā karadarbība pēdējās dienās norisinās Doņeckas apgabala Debaļceves augstienē, kur uz viens otra pozīcijām smagās artilērijas lādiņus raida kā prokremliskie, ukraiņu spēki.

Saeimā trīs nedēļas tiek kavēta Kaimiņa iesniegto jautājumu skatīšana

Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas parlamentāras izmeklēšanas komisijas vadība trīs nedēļas kavē Latvijas Reģionu apvienības deputāta Artusa Kaimiņa iesniegto jautājumu iekļaušanu komisijas darba dienaskārtībā, norādīts politiķa atklātajā vēstulē medijiem un komisijas priekšsēdētājam Ringoldam Balodim.

Latvijas IKP gada laikā audzis par 1,9%

Aizvadītā gada 4.ceturksnī, salīdzinot ar 2014.gada 3.ceturksni, Latvijas iekšzemes kopprodukta apjoms pēc sezonāli izlīdzinātajiem datiem ir palielinājies par 0,4%. Salīdzinot ar 2013.gada 4.ceturksni, IKP ir pieaudzis par 1,9%.

Osipova lietu par Latvijas karoga zaimošanu turpinās iztiesāt martā

Krimināllietu, kurā partijas Par dzimto valodu! līderim Jevgēņijam Osipovam celta apsūdzība par valsts karoga zaimošanu, Liepājas tiesa turpinās izskatīt 30.martā, informē tiesneša palīdze Inta Kurpa.

Balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikā pasniegs diviem izciliem Jāņiem

Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2014 ietvaros 24.februārī uz Latvijas Nacionālās operas skatuves balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā saņems tenors Jānis Sproģis, kā arī dzejnieks Jānis Peters.

ES pagarina Krievijas sankciju termiņu līdz septembrim

Eiropas Savienības ārlietu ministri, ceturtdien, 29.janvārī, vienojušies pagarināt Krievijai jau noteikto sankciju termiņu līdz septembrim. 28 dalībvalstis arī vienojušās papildināt bloka «melno sarakstu», saskaņā ar kuru - galvenokārt ietekmīgiem Krievijas pilsoņiem - ES finanšu iestādēs tiek «iesaldēti» līdzekļi un noteikts aizliegums ieceļot bloka teritorijā.

Bondars cīnīsies par Valsts prezidenta krēslu

Latvijas Reģionu apvienības pārstāvji ceturtdien, 29.janvārī, vienojušies politiskā spēkā nodaļās izskatīt priekšlikumu virzīt Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru kā Valsts prezidenta amata kandidātu.

29.janvāris bildēs

Igaunijā uzstādīts Baltijā pirmais bitcoin bankomāts

Tallinā šonedēļ sācis darboties Baltijas valstīs pirmais virtuālās valūtas bitcoin bankomāts.

Dienas joks: Uzmanies!

Policija aiztur vīrieti, kas vervējis sievietes darbam Vācijas bordelī

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Cilvēku tirdzniecības apkarošanas nodaļas darbinieki pēdējo divu mēnešu laikā Latvijā par sutenerismu organizētās grupās aizturējuši trīs dažādus savstarpēji nesaistītus grupējumus.

Janvāris Latvijā noslēgsies ar atkusni

Šonedēļ atmosfēras spiediens Latvijā pakāpeniski pazeminājās, novēroti arī nelieli nokrišņi. Arī nedēļas izskaņā – janvāra pēdējās dienās – laika apstākļus Latvijā noteiks ciklonu darbība, nesot mākoņainu, nokrišņiem bagātu un siltu laiku.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!