bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Belēvičam tomēr piešķir pielaidi valsts noslēpumam

Satversmes aizsardzības birojs veselības ministram Guntim Belēvičam no Zaļo un zemnieku savienības ir piešķīris pielaidi valsts noslēpumam, apstiprina Ministru prezidentes preses sekretāre Aiva Rozenberga.

31.marts bildēs

Daļu no Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa nāksies noārdīt un pārbūvēt

Daļu no Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa nāksies demontēt un pārbūvēt, otrdien, 31.martā, Saeimas deputātiem komisijas sēdē atzina Veselības ministrijas valsts sekretāre Solvita Zvidriņa.

No 1.aprīļa būs jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalā

No trešdienas, 1.aprīļa, līdz 30.septembrim, iebraucot Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, būs jāmaksā nodeva divu eiro apmērā. Elektromobiļiem iebraukt kūrortpilsētā atļauts bez maksas. Kā zināms, rudens un ziemas periodā, no 1.oktobra līdz 30.martam, par iebraukšanu kūrortpilsētā nodeva nav jāmaksā.

Mežos zog bērzu sulas; par tecināšanu vairumā ir jāmaksā

AS Latvijas Valsts mežu apsaimniekotajos mežos šajā sezonā konstatēti vairāki gadījumi, kad sulu iegūšanai veikti nelegāli urbumi bērzos, par ko savukārt var tikt piemērots sods līdz pat 700 eiro.

Brāzmainā vēja dēļ saņemti 13 izsaukumi; glābšanas darbi turpinās arī šodien

Saistībā ar brāzmaino un spēcīgo vēju, aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz vairākiem izsaukumiem visā Latvijā - septiņos gadījumos, lai sazāģētu nolūzušos kokus un aizvāktu tos no ceļa braucamās daļas, vienā gadījumā, lai atbrīvotu no nolūzuša koka vieglo automašīnu G.Astras ielā Rīgā un vienā gadījumā, lai noņemtu nolūzušu koku no kioska Gobas ielā Rīgā.

69% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju lasa komentārus sociālajos portālos

Lielākā daļa - 69% - Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem lasa komentārus, ko citi lasītāji ir atstājuši zem sociālajos portālos publicētajiem rakstiem, ziņām, attēliem.

PVN un darbaspēka nodokļu ieņēmumi šogad izrādījušies mazāki nekā plānots

Šā gada janvārī un februārī Latvijas konsolidētajā kopbudžetā izveidojās finansiālais pārpalikums 10,2 miljonu eiro apmērā, ko noteica pārpalikums pašvaldību budžetos 36,2 miljonu eiro apmērā un deficīts valsts budžetā 26 miljonu eiro apmērā.

Bondars izredzes uz prezidenta amatu vērtē kā labas; Bērziņš joprojām tielējas

Latvijas Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars, kurš pašlaik ir vienīgais oficiāli izvirzītais kandidāts Valsts prezidenta amatam, uzskata, ka viņam ir pietiekami labas izredzes tikt ievēlētam.

30.marts bildēs

Saeimas deputāti par teju 10 000 eiro dodas komandējumā uz Vjetnamu

Saeimas deputāti Gundars Daudze no Zaļo un zemnieku savienības, Sergejs Mirskis no Saskaņas, Vienotības līdere Solvita Āboltiņa, kā arī Saeimas Starpparlamentu attiecību biroja vadītāja Sandra Paura kopš ceturtdienas atrodas nepilnus desmit tūkstošus eiro izmaksājušajā komandējumā uz Vjetnamas galvaspilsētu Hanoju.

Sinoptiķi prognozē sniegotas Lieldienas

Šonedēļ aktīvi cikloni Latvijā nesīs mākoņainu, nokrišņiem bagātu un vējainu laiku. Pirmdien, 30.martā, praktiski visā teritorijā līst un snieg slapjš sniegs, kā arī pakāpeniski pastiprinās dienvidaustrumu, dienvidu vējš.

Politikas kalendārs. Latvija, 2015.gada 30.marts – 3.aprīlis

Latvijas politisko notikumu kalendārs laika posmā no 2015.gada 30.marta līdz 3.aprīlim.

Dienas joks: Īsts pārbaudījums

Distance «Parīze - Dakara» ir nieks!

Bordāns: Prezidenta vēlēšanas var izšķirt, vai mēs vēlēsim nākamo Saeimu

«Mums nav jābaidās no Krievijas ideoloģiskajām diversijām un ar to saistītiem uztraukumiem, bet visiem iespējamajiem līdzekļiem jāaktivizē mūsu vēsturiskā atmiņa,» norāda Jaunās Konservatīvās partijas valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns.

Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2015.gada 30.marts – 3.aprīlis

Latvijas ekonomikas notikumu kalendārs laika posmā no 2015.gada 30.marta līdz 3.aprīlim.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!