bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Fotonedēļa, 30.04.15.

Liecinieks tiesā apstiprina balss atdošanu par Vienotību, saņemot par to naudu

Rēzeknes tiesā liecinieks Igors Žorins ceturtdien, 30.aprīlī, liecināja, ka saņēmis naudu par to, ka Saeimas vēlēšanās nobalsojis par 4.sarakstu, ar kuru vēlēšanās startēja Vienotība. Viņš tiesai pastāstīja, ka naudu, pēc pāri palikušo biļetenu atrādīšanas, viņam samaksājis apsūdzētais Andrejs Sačkovskis. Pēc tam viņš devies uz tuvējo veikalu, kur izpļāpājies par notikušo.

Bezdarbs ES saglabājas zemākajā līmenī kopš 2011.gada

Sezonāli izlīdzinātais bezdarba līmenis Eiropas Savienībā šā gada martā veidoja 9,8%, tam saglabājoties nemainīgam salīdzinājumā ar februāri. Tādējādi bezdarbs ES martā saglabājies zemākajā līmenī kopš 2011.gada septembra.

Latvijas IKP gada laikā audzis par 2,1%

Šā gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2014. gada 4. ceturksni, iekšzemes kopprodukta apjoms Latvijā pēc sezonāli izlīdzinātajiem datiem ir palielinājies par 0,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes ātrais novērtējums.

Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem ceļu būvdarbu dēļ

Plānojot braucienus pirms svētku brīvdienām, kas Latvijā būs no piektdienas, 1.maija, līdz pirmdienai, 4.maijam ieskaitot, autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā ceļu būvdarbu dēļ.

Saeimā atbalsta aizliegumu ātros kredītus piešķirt naktīs

Saeima ceturtdien, 30.aprīlī, otrajā lasījumā atbalstīja likuma grozījumus, kas paredz stingrāku regulējumu ātro kredītu izsniegšanai, tostarp aizliedzot tos piešķirt naktīs.

Vēl šodien komersanti var iesniegt gada pārskatu

Valsts ieņēmumu dienests vērš uzmanību, ka vēl šodien, 2015gada 30.aprīlī, komersanti var iesniegt 2014.gada pārskatu.

Attaisnotajos izdevumos iekļaus tēriņus par interešu izglītību bērniem

Saeima ceturtdien, 30.aprīlī, galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus iedzīvotāju ienākuma nodokļa likumā, nosakot, ka attaisnotajos izdevumos turpmāk iekļaus arī izdevumus par interešu izglītības programmu apgūšanu bērniem.

Gazprom peļņa sarukusi par 86%

Krievijas lielākais enerģētikas uzņēmums Gazprom nācis klajā ar 2014.gada finanšu rezultātiem, atklājot, ka uzņēmuma gada peļņa sarukusi par 86%.

Kažoka: Daudzi no prezidenta kandidātiem ir vien sabiedrības reakcijas testēšana

Vēl aptuveni mēnesis, līdz Saeimas deputātiem būs jāizvēlas nākamais Latvijas Valsts prezidents. Lielākā daļa partiju nosaukt oficiālu prezidenta amata kandidātu nesteidzas, un arvien biežāk izskan versijas par politiķu līdz šim neminētu «melno zirdziņu», kas varētu parādīties vēlēšanu otrajā kārtā.

ECB ekonomikas stimulēšana nes pirmos augļus

Eiro valūtas vērtība trešdien, 29.aprīlī, uzkāpusi līdz augstākajam līmenim pēdējo trīs nedēļu laikā, kas liecina, ka pirmos augļus nesusi Eiropas Centrālās bankas īstenotā kvantitatīvās stimulēšanas programma.

29.aprīlis bildēs

Atklāta viena no Latvijas vēsturē lielākajām narkotiku kontrabandas kravām

Vienā no Latvijas vēsturē lielākajiem narkotiku kontrabandas aizturēšanas gadījumiem izņemti 1 115 kilogrami hašiša aptuveni 8-12 miljonu eiro vērtībā, informē Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvji.

Dienas joks: Mūsdienu jaunatne

Pusmūža vecuma vīrietis trolejbusā purpina:

Policija trīs pensionāriem atsavina ievērojamu daudzumu ieroču

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki atsavinājuši ievērojamus nelegālo kaujas ieroču krājumus. Par nelegālo ieroču glabāšanu, remontēšanu un tirgošanu aizturēti trīs vīrieši.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!