bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Nedēļas horoskops (1. līdz 7.jūnijs) - vai nav laiks atpūsties?

Nedēļas lietišķā horoskopa apkopojums visām zodiaka zīmēm.

Šo faktu par kafiju Tu noteikti vēl neesi dzirdējis

Zinātniekiem izdevies atklāt vēl vienu iemeslu, kādēļ tieši vīriešiem būtu biežāk jādzer kafija...

Adrians Dāvis nolēmis pamest Latvijas Gāzi

Ilggadējais AS Latvijas Gāze vadītājs Adrians Dāvis šovasar pametīs uzņēmumu, apstiprināja Latvijas Gāzes akcionāra SIA Itera Latvija valdes priekšsēdētājs Juris Savickis. Par savu lēmumu Dāvis paziņojis piektdien, 29.maijā, notikušajā uzņēmuma padomes sēdē.

Būvniecības izmaksas pieaugušas par 0,2% gadā

Šā gada aprīlī, salīdzinot ar martu, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā samazinājās par 0,5%. Būvmateriālu cenas samazinājās par 1,7%, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,1%, savukārt strādnieku darba samaksa pieauga par 2,4%.

Mazumtirdzniecības apgrozījums šogad audzis par 6,6%

Šā gada aprīlī, salīdzinot ar martu, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums Latvijā palielinājās par 0,1%. Pārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms pieauga par 0,6%, bet nepārtikas preču apgrozījums samazinājās par 0,2%.

Foto: Grāmatu mīļotāji pulcējas Lasīšanas dienas zibakcijā

Atgādinot par lasītprasmes un lasītprieka nozīmīgumu personības izaugsmē, jau trešo reizi piektdien, 29.maijā, plkst. 12:15 Latvijā norisinājās Lasīšanas dienas zibakcija, pie iemīļotākajām grāmatām aicinot pulcēties lielus un mazus lasītājus.

Latvijas IKP gada laikā palielinājies par 1,9%

Šā gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2014.gada pēdējo ceturksni, Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) salīdzināmajās cenās pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem palielinājies par 0,3%. Salīdzinājumā ar pērnā gada pirmo ceturksni, IKP pieaudzis par 2,0%.

Japānā izvirdis vulkāns

Japānas dienvidos piektdienas, 29.maija, rītā noticis vulkāna izvirdums, kas licis varas iestādēm organizēt 140 iedzīvotāju evakuāciju.

Suņubūda.Tv: Cīņa ar ētikas komisiju par ētiku

Saeimā šonedēļ atkal notikušas cīņas ar ētikas komisiju par ētiku, vēstīts deputāta Artusa Kaimiņa blogā Suņubūda.Tv.

Apdrošinātāji brīdina par mājokļu zagļu aktivizēšanos, tuvojoties vasarai

Tuvojoties vasarai, ik gadu pieaug īpašumu apzagšanas gadījumu skaits - pavasarī tas palielinās par 25%. Tā liecina apdrošināšanas sabiedrības ERGO dati, salīdzinot pēdējos piecos gados pirmajā un otrajā ceturksnī pieteikto mājokļu zādzību skaitu.

Reirs: Investoriem nedarbināt Liepājas metalurga rūpnīcu būtu neprāts

Rūpnīcas Liepājas metalurgs investori līdz šim ir izpildījuši visas savas saistības pret valsti, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma apliecināja finanšu ministrs Jānis Reirs.

Remonti un satiksmes ierobežojumi uz Latvijas autoceļiem nedēļas nogalē

Autovadītājiem, dodoties ārpus Rīgas un pārvietojoties pa Latviju, jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildus ceļā pavadīto laiku remontdarbu dēļ uz Latvijas autoceļiem.

Aptauja: internetu regulāri lieto jau 68% Latvijas iedzīvotāju

Regulāri – katru dienu 2015.gada pavasarī internetu izmanto vidēji 68% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, kas ir par 8 procentpunktiem vairāk nekā 2014.gada atbilstošajā periodā.

Latvijā ražotas auzu pārslas eksportēs uz Āfriku

Latvijas graudu pārstrādātājs AS Rīgas Dzirnavnieks paplašinājis eksportu uz Āfriku, nosūtot pirmo produkcijas konteineru uz Keniju. Uz šo valsti tiek eksportētas uzņēmumā ražotās auzu pārslas.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!