bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

30.jūnijs bildēs

Krievijas politiķi aicina izvērtēt Baltijas valstu neatkarības leģitimitāti

Krievijas Ģenerālprokuratūra ir atsaukusies Krievijas politiķu aicinājumam izvērtēt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas neatkarības leģitimitāti. Kā pavēstīja informētas personas, lēmums šajā jautājumā visdrīzāk «būs analogs līdzīgam jautājumam par Krimu».

Noskaidrotas tīrākās un piesārņotākās pludmales Latvijā

Par visvairāk piesārņotāko no Latvijas pludmalēm šogad atzīta Liepājas piekraste posmā no Nidas līdz Pāvilostai ar vidēji 195 atkritumu vienībām uz 100 metriem.

Dienas joks: Vajadzīgs ārsts

Darba intervija:

Mežizstrādes vidējās izmaksas Latvijā sarukušas par 4,3%

Pagājušajā gadā Latvijā vidējās meža atjaunošanas izmaksas bija no 557 līdz 662 eiro uz vienu hektāru atkarībā no meža zemes kvalitātes grupas. Salīdzinājumam - 2013.gadā tās bija no 566 līdz 630 eiro uz vienu hektāru.

Mazumtirdzniecības apgrozījums šogad audzis par 6%

Šā gada maijā, salīdzinot ar aprīli, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums Latvijā samazinājās par 0,9%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie sezonāli izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās.

Suņubūda.tv: Kaimiņš lūdz izslēgt Strautmani no LŽA Ētikas komisijas

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš lūdz izvērtēt žurnālistes Baibas Strautmanes rīcības atbilstību Latvijas Žurnālistu asociācijas Ētikas kodeksa 2.1. un 1.3. punktiem un izslēgt Strautmani no Latvijas Žurnālistu asociācijas Ētikas komisijas.

Latvijas prezidentūra ES Padomē skaitļos un faktos

Otrdien, 30.jūnijā, aizrit pusgadu ilgušās Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē pēdējā diena. Interesantākos skaitļus un faktus par aizvadīto laiku apkopojis Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts:

Maršruts nedēļas nogalei: Brīvdienas Dienvidigaunijā

Studentu pilsēta Tartu, gleznainā Otepē, tradīcijām bagātais Veru apriņķis - tā ir tikai daļa no skaistā un daudzveidīgā Dienvidigaunijas reģiona. Arī šajā vasaras sezonā Dienvidigaunija aicina iepazīt jau iemīļotus un jaunus aktīvās atpūtas pavadīšanas un apskates objektus, kā arī baudīt pasākumiem bagāto vasaru.

Ciprs aicina grieķus referendumā noraidīt starptautisko aizdevēju prasības

Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs aicinājis parādu krīzes māktās valsts iedzīvotājus referendumā noraidīt taupības politikas prasību kopumu, ko starptautiskie aizdevēji izvirzījuši, lai turpinātu piešķirt Atēnām starptautisko aizdevumu.

Premjere: Latvija varētu uzņemt līdz 200 bēgļiem

Latvijas valdībai šonedēļ būtu jāvienojas, cik daudz Ziemeļāfrikas bēgļus valstī varētu uzņemt pēc brīvprātības principa, un lai gan koalīcija vēl nav par to vienojusies, premjerministre Laimdota Straujuma uzskata, ka tie varētu aptuveni 200 cilvēki.

29.jūnijs bildēs

Dienas joks: Dimanti

Katrai sievietei patīk, ja viņai dāvina ziedus

Aicina veidot sabiedrisko komisiju NEPLP darbības kompleksai izvērtēšanai

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes saimnieciskās darbības izvērtējums ir Saeimas kompetencē, taču tas jāskata atsevišķi no padomes darbības mediju uzraudzībā visa nozarē. Tādēļ Latvijas Žurnālistu asociācija aicina veidot sabiedrisko komisiju NEPLP darbības kompleksai izvērtēšanai, kurā ir gatava deleģēt savu pārstāvi.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!