bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Fotonedēļa, 31.07.15.

Par karteļa darbībām soda 11 mežizstrādes iepirkuma pretendentus

Konkurences padome pieņēmusi lēmumu sodīt 11 uzņēmumus, kas ar vienu vai vairākiem konkurentiem bija saskaņojuši savus piedāvājumus AS Latvijas valsts meži kokmateriālu sagatavošanas iepirkumam. Uzņēmumiem kopumā piemērots naudas sods 70 003,44 eiro apmērā.

Lietuvas valdība glābj «uz sēkļa uzskrējušu» kuģniecības uzņēmumu

Lietuvas valstij piederošais jūras kravu pārvadājumu uzņēmums Lietuvos jūrų laivininkystė nokļuvis tik nopietnās finanšu grūtībās, ka premjerministrs bijis spiests pārtraukt atvaļinājumu un panākt prāva aizdevuma piešķiršanu tam.

Indijas okeāna salā izskalota, iespējams, pazudušās pasažieru lidmašīnas atlūza

Francijai piederošajā Reinjonas salā Indijas okeānā šonedēļ izskalota lidmašīnas daļa, kas speciālistu vērtējumā varētu būt atlūzusi no 2014.gada martā bez vēsts pazudušās Malaizijas pasažieru lidmašīnas.

Jūrmalā uzstādīs automātisku iebraukšanas maksas kontroles sistēmu

Priedaines caurlaižu punkta izvietotas pirmās automātiskās iebraukšanas nodevas samaksas kontroles izmēģinājuma sistēmas. Kūrortpilsēta tuvāko gadu laikā plāno ieviest pilnībā automatizētu iebraukšanas nodevas kontroli. Šobrīd iebraukšanas maksas kontroli nodrošina pašvaldības policija iebraukšanas posteņos un pilsētā.

Par rupjiem izteicieniem ēterā soda «pieci.lv» ; Soda apmērs – 8'000 eiro

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome 30.jūlija sēdē vienbalsīgi pieņēma lēmumu sodīt VSIA Latvijas Radio, uzliekot administratīvo sodu - naudas sodu 8 000 eiro apmērā par rupju un nepieklājīgu izteicienu izplatīšanu programmas Latvijas Radio 5 - Pieci.lv raidījumu «Pilnīgs Vakars» rubrikā «Pieliec punktu».

30.jūlijs bildēs

Mēneša kāpums mazumtirdzniecības apgrozījumam Latvijā - 0,8%

2015.gada jūnijā, salīdzinot ar maiju, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums pieaudzis par 0,8%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie sezonāli izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenā

Facebook nedrīkst prasīt lietot īsto vārdu, lemj datu aizsardzības iestāde Vācijā

Hamburgas Datu aizsardzības iestāde Vācijā šonedēļ lēmusi, ka sociālajam tīklam Facebook jāatļauj lietotājiem tajā reģistrēties ar pseidonīmiem un Facebook nedrīkst vienpusēji tos mainīt uz lietotāju īstajiem vārdiem.

Vērtīgi ieteikumi uztura pilnveidei vasaras izskaņā

Mēs dzīvojam klimata joslā, kas nodrošina labvēlīgus augšanas apstākļus dažādiem veselīgiem augļiem, dārzeņiem, ogām. Ja vēl pirms rudens iestāšanās vēlaties kārtīgi izbaudīt vasaras gardumus, dodieties dārzā vai uz tirgu, un palutiniet sevi ar vitamīniem bagātajiem kārumiem, iesaka Permium Medical uztura speciāliste Viāna Kuļša.

Neticams veids, kā neārstējami slima māte rūpējas par to, lai viņas meita viņu atcerētos

Šis ir aizkustinošs stāsts par to, kā māte, kurai ir krūts vēzis, rūpējas par to, lai viņas meitiņa viņu nekad neaizmirstu un zinātu, cik ļoti ir tikusi mīlēta.

Koalīcijas partneri pieļauj valdības maiņu, taču ne ātrāk par rudeni

Kaut arī visi pašreizējās valdošās koalīcijas partneri uzsver, ka nav ieinteresēti valdības nomaiņā, neoficiāli politiķi šādu iespēju pieļauj, piebilstot, ka izmaiņas tuvākajā mēnesī, visticamāk, nenotiks.

29.jūlijs bildēs

Kādēļ tev ir slikta elpa un kā no tās atbrīvoties?

Slikta elpa ir kaut kas pagalam traks – bet ko īsti tās labā var darīt? Mums ir atbildes uz šo jautājumu!

Latvijas iedzīvotāji ir apmierināti ar eiro naudas kvalitāti

Vairākums Latvijas iedzīvotāju ir pieraduši pie eiro, ir apmierināti ar eiro naudas dizainu, kvalitāti un drošību, un pozitīvi novērtē eiro lietošanas ieguvumus - ērtības ceļot bez naudas maiņas un ar citām valstīm vieglāk salīdzināmās cenas. Vienlaikus iedzīvotāji izjūt pārāk lielu sīknaudas daudzumu savos makos.

Labākie garšaugi plaušu attīrīšanai – padari savu dzīvi vieglāku!

Mūsu plaušas ir spējīgas uz neticamiem varoņdarbiem – galu galā tās ir būtiskākās ķermeņa daļas. Vidējais pieaugušais dienā izelpo pat 6 litrus gaisa, tādēļ par plaušām ir jārūpējas!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!