bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

31.augusts bildēs

Dienas joks: Labrīt!

Vai zināt, kāpēc putni no rītiem dzied?

Maršruts nedēļas nogalei: Zvaigžņu vērošana Bauskas pils tornī

Bauskas pilī sestdien, 5.septembrī, plkst.21:00 būs iespējams klejot pa Visuma plašumiem, ielūkoties mēness sejā, meklēt noslēpumainās zvaigznes un krāšņākos zvaigznājus. Zvaigžņu noslēpumos dalīsies astronomi Arnis un Anna Ginteri.

Minimālā alga nākamgad būs 370 eiro

Valdību veidojošās koalīcijas partneri pirmdien, 31.augustā, tomēr vienojās minimālo mēnešalgu 2016.gadā palielināt no pašreizējiem 360 eiro līdz 370 eiro. Jautājumu par nākamā gada valsts budžetu un nodokļiem gan vēl skatīs Ministru kabinets.

Arī Patentbrīvo medikamentu asociācija ir neizpratnē par VM ieceri reorganizēt ZVA

Latvijas Patentbrīvo medikamentu asociācija, atsaucoties uz informāciju par Veselības ministrijas ieceri atsevišķas Zāļu valsts aģentūras funkcijas pārdalīt Veselības inspekcijai un VM un kuras īstenošanai VM steidzamā kārtā ir sagatavojusi un iesniegusi valdībai attiecīgu Ministru kabineta rīkojuma projektu, ir dziļā neizpratnē par veidu un argumentāciju, ko VM izmanto, īstenojot ZVA reorganizāciju.

VVD un Skonto būves gudrona dīķu konfliktam piesaista policiju

«Valsts vides dienests aicina SIA Skonto būve un tā pārstāvjus Viktoru Tihonovu un Gvido Seņkānu nekavējoties atsaukt nepatiesi izplatīto informāciju par veidu, kādā VVD pārņēma Dienvidu dīķa apsardzi,» norāda dienesta ģenerāldirektore Inga Koļegova.

Gaismas pils būvnieki valstij pārmet saistību nepildīšanu

Vairāki desmiti Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecībā iesaistīto uzņēmēju ir sašutuši par valsts institūciju un amatpersonu bezatbildīgo rīcību, nepildot saistības par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta īstenošanas pabeigšanu. Uz to uzņēmēji norādījuši valsts augstākajām amatpersonām adresētā vēstulē.

Pasaulē ēst gatavošanai dienā vidēji velta mazāk nekā stundu

Garšīgs ēdiens ir neatņemama ikdienas un svētku sastāvdaļa. Daudziem ēdiens un ēst gatavošana ir viena no dzīves kaislībām un baudām. Ja vasarā mēs biežāk ēdam brīvā dabā, rīkojot dažādus piknikus un grila ballītes, tad līdz ar rudens tuvošanos, liela daļa atgriežas pie tradicionālās ēst gatavošanas mājās.

LG laidīs klajā 23 karātu zelta viedpulksteni

Ražotājs LG Electronics sadarbībā ar Amerikas Savienoto Valstu juvelierizstrādājumu uzņēmumu Reeds Jewelers tirgū laidīs luksus viedpulksteni LG Watch Urbane Luxe, kas pie patērētājiem nonāks ierobežotā daudzumā. Šī nēsājamā ierīce ir izgreznota ar 23 karātu zeltu un aligatora ādas siksniņu apvienojumā ar ekskluzīvu lakotu ietvaru.

Belēvičs dēla biznesā ieguldījis lielāko daļu savu finanšu līdzekļu

Pretēji izskanējušajiem publiskajiem apgalvojumiem veselības ministrs Guntis Belēvičs ir tieši un nepārprotami ieinteresēts oficiāli viņa dēlam piederošā biznesa veiksmē. Ministra amatpersonas deklarācija un Lursoft dati liecina, ka tieši dēlam piederošajam Saules aptiekas koncernam Belēvičs aizdevis lauvas tiesu no saviem personiskajiem naudas līdzekļiem - vairāk nekā 2,76 miljonus eiro.

Politikas kalendārs. Latvija, 2015.gada 31.augusts -4. septembris

Latvijas politisko notikumu kalendārs laika posmā no 2015.gada 31.augusta līdz 4.septembrim.

Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2015.gada 31.augusts -4. septembris

Latvijas ekonomisko notikumu kalendārs laika posmā no 2015.gada 31.augusta līdz 4.septembrim.

Bijušais deputāts Junkurs, visticamāk, uzturas Latvijā nevis Honkongā

Bijušais Saeimas deputāts Jānis Junkurs, kurš pērn nolika mandātu, lai strādātu kādā Honkongas uzņēmumā, visticamāk, dzīvo Latvijā, slēpjas no medijiem un par neatraidāmo darba piedāvājumu vairs neko nestāsta.

Imantas pedofils jau pavasarī aizturēts par zādzību, taču atlaists brīvībā

Par tā dēvēto Imantas pedofilu sauktais vīrietis bijis aizturēts jau martā, liecina portāla TVNET rīcībā nonākusi neoficiāla informācija. Toreiz aizturēšanas iemesls bijusi neliela zādzība lielveikalā. Zaglim veiktas DNS analīzes, bet pirms to rezultātu saņemšanas viņš atlaists brīvībā.

Fotonedēļa, 28.08.15.

Magonis joprojām saglabājis LDz prezidenta amatu

Uģis Magonis, kurš pēc aizturēšanas saistībā ar aizdomām par kukuļņemšanu tika atlaists no VAS Latvijas Dzelzceļš valdes priekšsēdētāja amata, joprojām saglabājis šī uzņēmuma prezidenta amatu, no kura pienākumu pildīšanas atstādināts uz izmeklēšanas laiku, informēja uzņēmumā.

Dīvaini- kāpēc cilvēki cīnās ar bezmiegu neguļot?

Pirms neilga laika es nolēmu tikt galā ar bezmiegu, apzināti mazāk guļot. Tas tev varētu likties dīvaini un neierasti, bet, kādēļ gan to nepamēģināt, ja jau tu tā pat nevari aizmigt?


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!